reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

Witam piątkowo
pogodę mam super!!! Lato zawitało. Szybko biorę się za ostatnie porządki w tym tygodniu i do ogródeczka...
Na obiadek rybka i mizeria plus grochówka od wczoraj.
Ogólnie czuję się dobrze, nocka przespana, oznak zbliżającego się porodu brak-bo i czasu jeszcze trochę pozostało.
Trzymam kciuki za rodzące i zazdroszczę tym rozpakowanym...
 
reklama
Karotka ja tez magazynuje potrawy ktorych jesc pozniej nie bede mogla haha :-D:-D:-D ale raczej truskawki, winogrona, arbuz.... I wszystko co ciezkostrawne i nie nadajace sie do jedzenia... :-D:-D:-D

nie mozna arbuza i winogron pozniej?o rany!!!
dziewczyny macie jakis link gdzie jest opisane czego pozniej nie wolno spozywac!!!!???
dzieki
 
wczoraj bylam u specjalisty-oczywiscie nawet mnie nie zbadal ot tak-przez bluzke.....
i nie wydal decyzji czy cesarka-trzyma mnie do srody-jakby to cos zmienilo i nie mogl mi powiediec wczoraj- bylabym spokojniejsza bo niewiedzy nienawidze!!!!!
mysle ze chca mnie przetrzymac na maxa az zaczne rodzic-zaskocze ich i bede zmuszona rodzic naturalnie a potem mnie przeprosza ze nie zdazyli podjac decyzji....
smieszne!!!!!
ale co do aborcji to problemow nie maja-wrr
 
olinka a roznie mowia... mi mowila pielegniarka ze mozna, ale petki wypluwac...:confused: ale na wszelki wypadek jedem.. nigdy nie wiadomo jak dzidzius zareaguje..

Tez bym chciala taka liste... Kiedys miala, pielegniarka mi dala na wizycie w domku jak sie Nati urodzila... ale troche rozni sie od tego co dziewczyny tu pisza... U nas bylo,ze zadnych sokow tylko woda... na poczatku, a tu sie dowiaduje,ze jablkowy mozna, porzeczkowy... Szok... zadnych pomidorow truskawek bo uczulaja... a tu mowia,ze mozna,... i juz sama nie wiem...
Teraz sie mowi,ze jesc to co sie chce i obserwowac dziecko... oczywiscie oprocz tych ciezkostrawnych i wzdymajacych co raczej dyskusji nie podlega...
 
Dziewczyny, dzisiaj z forum zniknęły dwa podfora - Lipiec 2009 i Sierpień 2009 z przyczyn oczywistych.
Nie wiecie czy te fora są gdzieś przenoszone czy usuwane?
 
witam

nadal w dwupaku-to juz dzis 8 dzien spoznienia:baffled:

dzis w planie spacery, spacery, spacery....

jak co wieczor wczoraj tez mialam skurcze, i jak co wieczor o 12 sie koncza i moge sobie isc spac:wściekła/y:

wczoraj mialal cos takiego jakby masaz szyjki....podobno 40% kobiet po tym rodzi w 48 godzin-please JA CHCE BYC W TYCH 40%

JAK NIC SIE NIE RUSZY DO 15 WRZESNIA TO IDE DO SZPITALA NA WYWOLYWANIE- JEJKU ADASIU DLACZEGO JESTES TAKIM UPRACIUSZKIEM:-)

pozdrawiam-najduzej poterminowa ciezarowka:baffled: TO NIESTETY TUTAJ JA BUUU....:zawstydzona/y::dry:
 
reklama
Do góry