reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

reklama
Witam Was gorąco wrześnióweczki po dłuuuugim odpoczynku.
Sachmecia - gratuluję bąbelka.
Renifer_24 - nadal jestem w trójpaku :-) i jak narazie nic się nie zapowiada żebym miała rodzić.
Byłam teraz na badaniu KTG i z dzieciaczkami wszystko w porządku - akcja serca u dzieciaczków to 150 i 155 , lekarz określił że jest to prawidłowy wynik.:tak:
Siedziałam u rodziców przez trzy dni dlatego nic sie nie odzywałam.Jak narazie jest wszystko w porządku a waga stoi w miejscu.Narzekam na ból kręgosłupa i nóg od kolan w dół.Mam bardzo ciężki brzuch i problemy ze spaniem.Czekam z cierpliwością ... czasu coraz mniej.
Pozdrawiam i życzę miłej nocki.
 
Kurcze nogi mnie bolą, pachwiny... chodzę jak kaczka:rofl2: usnąć nie mogę wieczorem w ogóle. A jeszcze mój gin kazał mi prowadzić kartę ruchów malenstwa - robię to już prawie trzy tygodnie tyle, że nie mogę znieść leżenia i liczenia godzinę po obiedzie, śniadaniu i kolacji. Żeby było wesoło to maluch się wtedy jak na złość prawie w ogóle nie rusza:-) za to gdy tylko siadam do komputera albo robię coś innego kopię jak szalony. Zastanawiam się jaki sens ma to liczenie. Czy wy też musicie to robić?
 
witam ja juz wstałam:-) tzn leze w łóżeczku bo jest zimno i pada normalnie jesień:baffled: nawet mam juz katar:sorry2: a spałam smacznie od 21.30 do 7.30 :tak:
sysiula ja tez mam tą karte ruchów płodu ale licze wtedy kiedy on najwięcej się rusza czyli mniej więcej o 11 i 17 lekarz widział te zapisy ale nic nie mówił ze cos źle robie... na tej karcie jest napisane ze wystarczy raz dziennie:sorry2:

a plecy nadal mnie bolą:confused:
 
Cześć dziewczyny.A ja jestem po weselu u siostry wytrzymałam nawet do 2:szok:w nocy i zaliczyłam nawet z M jeden taniec ( oczywiście wolny):-) Moja córcia zachowywała sie dobrze i nawet chyba jej się podobało bo cały czas pukała mnie w brzuch i nie raz wydawało mi się że w rytm muzyki:-D:-D:-D.
 
dzień dobry z rana!
Romcia a Ty w trójpaku jeszcze! :-) no proszę proszę, a obstawiałyśmy że polecisz jako pierwsza ;-) trzymaj się, bo to podwójne szczęście lekkie nie może być ;-)
 
Dzien dobry dziewczyny w niedzielny poranek ;) Bol podbrzusza zmusil mnie do zwlekniecia sie z lozka juz o 7.00,:wściekła/y:
Rosolek gotowy i zaraz wyruszam na lotnisko po mame....przyjezdza mi pomoc i dotrzymac towarzystwa bo M od rana do wieczora w pracy.

Milego dnia wrzesnioweczki :-)
 
bluszcz ale ci dobrze do mnie mama też przylatuje ale jeszcze do jej przylotu zostało mi 2,5 tygodnia:tak::tak:
ja tej karty ruchów nie mam ale dzidzia sie duuuuużo rusza:-)
Ja nocke miałam super!!!!!!!!!!! fajnie tak jak czasem nie można sie wyspać a tu bach cała noc przespana i to bez wstawania!!
szkoda tylko że pogoda do kitu:no::no::no::no::no:
zanudzimy sie dzisiaj w domu:angry:
 
reklama
Do góry