reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

kropusia -urodz proszę!! i pociągnij nas 38 tygodniowe za sobą - ktoś musi zacząć, a później mam nadzieje jak z płatka pójdzie - już mi się tak dłuży, aczkolwiek sama myśl, że to już lada dzien przeraża mnie co raz bardziej...

pijacie tą herbatkę i łykacie wiesiołka? ja od tygodnia nie moge się zebrać żeby zakupić...

ja herbatkę piję dopiero od wczoraj a wiesiołka nie kupiłam:sorry2:
Kroptusiu to napewno był czop:tak: tylko teraz kwestia tego jak długo to potrwa:sorry2: trzymam kciuki żebyś urodziła jak najszybciej:-)
liiiviiia a ja znowu mam rozwolnienie i to od jakichś dwóch tygodni:baffled: do tego boli mnie błowa niemiłosiernie normalnie cała pulsuje:crazy: plecy napiep...... i siedze jakbym była pod wpływem:confused: mam dosyc
 
reklama
Witam dziewczyny sobotnio. ja wyspana dzisiaj jestem :)
jak mi odszedł czop to mnie zawinęli do szpitala i zatrzymali akcje porodowa i jeszcze równo 2 tygodnie bez "korka" byłam i potem dopiero sie zaczęło. reguły nie ma na tego czopa hehe
miłej soboty wszystkim :)
 
Dzien dobry dzien dobry!!!
ja tutaj zajadam sie śniadankiem i nie myśle o niczym a tutaj taaaakie newsy!!!
KROPTUSIA...gratuluje odejścia czopu :):-D:-D:-D
Teraz to juz faktycznie zaczynasz swoje odliczanie ...
fakt, ze czop moze odejść nawet 2 tygodnie przed porodem ale to zawsze jakis konkretny krok do przodu.:tak::tak:
No no no...teraz cos czuje co rano beda jakies newsy na naszym forum.

A ja dzisiaj spałam i czuje sie z tym FANTASTYCZNIE!!:-D:-D
TolaLee ja na herbatke 3 razy dziennie wskoczylam juz 2 tygodnie temu. Wiesiołka 3 razy dziennie łykam od tygodnia...dostałam takiego powera jak sie dowiedziałam, ze najprawdopodobniej dotrwam tylko do 37 tygodnia. I teraz dnia sobie nie wyobrażam bez swojej herbatki aczkolwiek jak juz ją skończe pic to myslę, że dłuuuugo nie bede chciała jej znowu próbować he he he:-)
Miłego wstawania ciężaróweczki!!
 
Witam w sobotni poranek.Dziękuje wszystkim za pocieszające informacje na temat mojej CANDIDY.Doczekam teraz spokojnie do wizyty i penie dostanę coś antygrzybicznego.

Wczoraj byliśmy w kinie na" Miłość na wybiegu"polecam bo to jak dla nas teraz bardzo dobra lekka komedia romantyczna.Tylko lepiej iść w gronie kobiet bo faceci trochę chyba znudzeni wychodzili.Pewnie było to ostatnie wyjście do kina na długi czas.

Zazdroszczę odejścia czopu ale sama pewnie już trochę bym panikowała.Jednak wszystkie nas to czeka tylko kwestia czasu.

Miłego dnia i weekendu!!!
 
Witam się i ja
-wyspana, po śniadanku i kawce, idę zaraz po zwolnienie, ale aż mnie ciarki przechodzą, bo po raz 3 będę miała zmienianego lekarza. Dobrze, że to końcówka. Zawsze trzeba wszystko od początku.W każdym razie ja nie lubię.
Koleżanka urodziła wcześniaka, (też miała na wrzesień) 40 dni wcześniej, ale już jest w domu i wszystko dobrze. Baaardzo zadowolona z obsługi-mówiła , że położne i lekarze to "anioły". Liczę na to, bo mamy ten sam szpital. My wszystkie mamy już poniżej 40tki ;-), na szczęscie.

Kroptusia -no to czekamy na dalsze wieści.Przynajmniej mogę obserwować czy podobne objawy będą u mnie i ewentualnie zareagować.
Znikam pod prysznic i do lekarza. Miłej soboty i odpoczywajcie ile się da.
 
Tak piszecie o tych filmach...a ja to chyba mało kobieca jestem w tym temacie.:tak::tak::tak:
Bo kocham meskie kino wojenne ... klasyka "Czas apokalipsy", "Pluton", "Szeregowiec Ryan" i inne takie...poza tym zakrecone i glosne kino Kusturicy...nawet mój M sie dziwi, że ja taka wrażliwa a kino wojenne kocham
Chociaz przyznam, ze juz dawno niczego nie ogladałam...jakos w ciązy mało w ekran sie patrzę. Nie licząc oczywiście komputera i naszego forum:-D:-D:-D
 
i ja witam sie sobotnio :tak::-D:tak: powiedzmy, że wyspana, ale drzemka dzis o 13.00 bedzie, to sobie nocke nadrobie :tak:

i chyba się zaczyna, Kroptusia, kciuki zacisniete aby poszło wszystko po Twojej myśli :tak: bo chyba jednak to Ty będziesz następna, chyba, że któras zrobi niespodzianke :tak:

miłego :tak::-D:tak:
 
kroptusia to mnie nastraszylas teraz, bo my mamy ten sam termin z tego co widze :-D 3mam kciuki :-D:-D

ale mialam dzisiaj dziwny sen... snilo mi sie ze urodzilam swojego synka, ale tak wogole bezbolesnie... i urodzil sie odrazu duzy (taki jak na 2 latka :-D) i juz chodzil i wogole :-D:-D:-D
i pisalam do Was smsy ze juz urodzilam :-D:-D:-D
 
reklama
Do góry