reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

oli a tak mówią że jak słodkie to dziewczynka :-D
ja w pierwszej ciąży jadłam dużo nabiału i szczypiorku.. i byłam pewna że urodzę chłopca.. bo skoro tyle wapnia potrzebuje to bokser będzie :-D no i wyszedł chłopak :-)

teraz to słodkie mnie zmyliło.. a hitem było jak napchałam się ogórków kiszonych w pracy i zalałam je mlekiem waniliowym.. oj cierpiałam wtedy strasznie.. i z WC nie schodziłam :-D i tez zapowiada się chłopak ;-)
 
reklama
A ja nie mam zachciewajek ciążowych. Po prostu zupełnie zbrzydły mi słodycze :baffled: a pokochałam kwaśne. :-D W ogóle mam tak, że najchętniej cały dzień jadłabym potrawy obiadowe - znaczy ciepłe. Dlatego teraz znalazłam rozwiązanie i na obiad jem jakieś mięsko, a zupę zostawiam na kolacje. :-p
Kupiłam dziś w Piotrze i Pawle takie paszteciki z kapustą i grzybami tak tylko 3 na spróbowanie. Wszystkie wrąbałam od razu - pychota! :-) Chyba jutro znowu skoczę i kupie kilka. :-D:-D
Są jakieś mamusie z Warszawy? Chętnie bym się spotkała kiedyś bo czasami tak się nudzę sama w domku.:-(
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny
ja nie bede miala tyle czasu na pogaduchy, bo pracuje na pelny etat(zreszta bardzo nie lubie towarzystwa z jakim pracuje-dziala mi na nerwy-zwlaszcza teraz jak jestem w ciazy- ide tam jak na sciecie)ale bede zagladac raz dziennie ;)
Moja dzidzia jak jestem w pracy rusza sie wiecej- moze to zalezy od pozycji bo w pracy siedze przy biurku prawie 8h?

Zachcianki mam , na slodycze mnie bierze-co kiedys moglo dla mnie nie istniec , wiec aby nie tylko brzuch mi urosl podczas ciazy ;)
KUPILISMY WOZEK !!!! 3 w 1 jeansowy w delikatna krateczke. Lekki i zwrotny , mam nadzieje ze sie sprawdzi;) czyli pierwsze zakupy zrobione.A wy?
A z ciekawosci maci duga liste imion przygotowana dla:sorry2: dziecka?
My mamy tydzien do USG i poznanie mam nadzieje plci szkraba.

Pozdrawiam goraco !
 
Witam Was kochane wrzesniowe mamusie
Ja zapraszam na sierpien 2009 tam przewaga dziewczynek wiec mamy panny dla wszych kawalerow:-D
 
Witam w ten wyjatkowo szary i deszczowy dzien :(
eh - a juz sie wiosna zaczelam cieszyc ...
w taka pogode to nic tylko zostac w wyrku i przespac caly dzionek ....;-)
 
oj dobrze że pada.. odrazu lżej się oddycha.. bo już tych pyłków tyle latało że aż powietrze gęste..
mnie dziś czeka góra roboty w domu.. musze wszysto wyszorować, odkurzyć, umyć, uprać.. za 2 dni slub.. mam nadzieje ze doprosze sie szefa o moj zaległy urlop bo inaczej pojde do slubu boso, w potarganych włosach, bez kwiatów i z połąmanymi paznokciami :-(
 
witajcie
u nas pogoda tez masakra, a ja akurat mam dzis przepustke bo jade do gina:-(
wszystko mnie juz boli od lezenia, mam nadzije ze nie zasmuci mnie złymi informacjami i ze wszystko jest ok, w końcu po to lezę!!!
 
reklama
Witam Was kochane wrzesniowe mamusie
Ja zapraszam na sierpien 2009 tam przewaga dziewczynek wiec mamy panny dla wszych kawalerow:-D

No trzeba będzie polowac na innych wątkach:tak::tak::tak::tak: No chyba że nam dziewczynek przybędzie

Witam
U nas też pochmurno i zimno. Ale my się byczymy w domku więc nam zimno nie grozi:-):-):-):-)
 
Do góry