reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

u nas też paskudnie. Jednak z tego powodu bardzo się cieszę. Od niedzieli cała nasza rodzinka ma zatrucie pokarmowe. Męczymy się okrutnie. Mam jednak nadzieje, że wkrótce nam przejdzie. A maluszek strasznie rozrabia i boli mnie kręgosłup. Zastanawiam się czy nie pójść do gina tak na wszelki wypadek. Podobnież wymioty mogą spowodować skórce macicy.
 
reklama
Witam.
U mnie pogada też dziś do bani, ani nie pada ani słoneczka nie ma. Ja jestem dziś taka jakaś przybita i chyba pójdę sobie na małą drzemkę.

witajcie
u nas pogoda tez masakra, a ja akurat mam dzis przepustke bo jade do gina:-(
wszystko mnie juz boli od lezenia, mam nadzije ze nie zasmuci mnie złymi informacjami i ze wszystko jest ok, w końcu po to lezę!!!
Napewno wszystko będzie ok. trzymam kciuki
Iwonka gratuluję chłopca
 
Mam nadzieje,ze nie będziecie złe, że na chwilkę zakłócę Wasz forumowy spokój :sorry2:
Chciałabym Was prosić o odwiedzinki na stronce drzewka mojej córeczki Mariczki :-) a także o wpisiki na stronce.... byłybyśmy niezmiernie wdzięczne ;-)
Pozdrawiam Grudniówka 2008 Karolina ;-)

Prosimy o odwiedzinki Hipp

Z góry dziękujemy :*
 
Witam w deszczowy dzień.
Widzę że u wszystkich pogoda do bani.

Wczoraj podczas kąpieli zwróciłam uwagę na to, że prawa strona mojego brzucha jest twardsza i większa (nieznacznie)od lewej. Podejrzewam, że tam właśnie zagnieździło się moje maleństwo. I stąd mogę odczuwać te nieprzyjemne bóle prawej strony.
Przynajmniej tak to sobie wytłumaczyłam. Wizytę u lekarza mam 11ego, więc zobaczymy.
 
Wiecie co, wczoraj jak tak stanęłam w dziale z asortymentem dziecięcym normalnie szczena mi opadła. Wiedziałam, że jest masakralny wybór we wszystkim. Ale aż tak?
NP jakbym chciała teraz buteleczkę na mleko czy picie kupić to bym nie wiedziała co mam wybrać. Jaką końcuweczkę do tego, jaką butelkę......MASAKRA. Przeraża mnie to.

A co do zachcianek to ja do tej pory nie miałam czegoś takiego że jadłam coś za czym wcześniej nie przepadałam. A tu wczoraj...naszła mnie ochota na naleśniki. Wcześniej jadłam bo jadłam, 2 najwięcej....a wczoraj namówiłam M na zrobienie mi paru, gdzie 3 wsunęłam od razu.:szok: Mam nadzieję, że to nie początek jakiś kolosalnych zachcianek:-D.
 
hello hello :-)

Jak tam dziewczynki w ten deszczowy dzionek ? Ja zaraz spagetti robie i na eldorado, bo mi Nati zyc nie da hehe.
 
inka buteleczki najlepiej Aventu lub Dr. Browna kupować ;-) a na opakowaniach jest napisane jaki smoczek do jakiego wieku jest przystosowany :-) to nie jest tak że wszystko jest rzucone w samopas na półki i radź sobie człowieku sam :-) no a w razie co to od czegoś jest ta sklepowa obsługa prawda? :-) dasz radę :-) a z czasem będziesz się śmiać że bałas się takiej błachej sprawy :-)

mnie cieszy ta pochmurna pogoda.. nie kusi mnie nawet żeby po chleb iść do sklepu tylko sprzątam sobie w domku.. musze dzisiaj skończyć, bo jutro to już nie będzie na to czasu.. ahh.. za dwa dni będe już mężatką :-D
 
Hey dziewczynki
Ja znów pisze do Was z pracy.
Najpierw pogratuluje Iwonce:) Jeju a moje maleństwo to się wstydzi:) Choć ostatnio jak oglądałam dvd z usg widziałam(chyba widziałam) jajeczka. Mój M twierdzi ze nic nie widzi, ale pewnie pomęcze moją ginke przy następnej wizycie,żeby przyjzała się co ja w tym brzuszku noszę:) W sumie z biegiem czasu coraz mniej mnie to ciekawi, chcę by maluszek był zdrowiutki i żeby miał wszytsko czego będzie potrzebował.
Calineczko biedaczko wracaj do zdrówka. Wiem za oknem jest zimno pochmurno i łatwo cos złapać. Ja też zaczęłam kichać i jak wróce do domu zjem cytrynę-przynajmniej się zmuszę bo nie idzie mi jedzenie kwaśnego. Teraz przerzuciłam się na ostre-wczoraj ugotowałam mega ostre leczo, mniamci:)
Jesli chodzi o ból, kolki, czy coś w tym stylu mnie też złapała nawet dziś w nocy po lewej stronie, zaraz puscił. A i jeszcez w nocy dostała skurczu łydek. Dziś juz zjadfłam jedną porcję bananów suszonych podobno pomagają ...zobaczymy.
 
Witam:-) U nas też pochmurnie i zimnawo, ale z drugiej strony to myślę sobie, że upały to nam jeszcze dadzą w kość:tak::tak:
Syla ginekolog na pewno przekaże same super wiadomości, trzymam kciuki i daj znać jak już będziesz po wizycie:tak:;-)
Fredka jeśli często wymiotujesz to jednak powinnaś pójść do gina, ja w pierwszej ciąży miałam rotawirus i nie wiem jak to robiłam ale na siłę starałam się nie wymiotować, zdarzyło mi się z 3 razy, ale ginekologa odwiedziłam, żeby być spokojna!!
Inka co do butelek to ja kupowałam z firmy Avent, tylko sprawdzić sobie musisz czy wejdzie do podgrzewacza i potem do takiego termosika jakby, moi znajomi pokupowali butelki, które do niczego nie chciały sie zmieścić:-D:-DA smoczek to pamiętam, że kupiłam specjalny taki niby antykolkowy, ale czy faktycznie tak działał trudno powiedzieć!!Na szczęście jest tego wszystkiego tyle teraz, że spokojnie z dnia na dzień można kupić wszystko!!Ja ide do ginekologa dokładnie za tydzień i też oczekuję tylko samych super info:tak::tak:
Michasia tylko nie przesadzaj z tymi porządkami i forsowaniem siebie, bo w dniu ślubu będziesz padać;-);-)Dobra zmykam robić obiadek, bo musze nakarmić dwóch głodomorków:):)
 
reklama
Hej :-)
Ja właśnie wróciłam od fryzjera, w końcu mogę się pokazać ludziom na oczy. Mój m zrobił mi wczoraj awanturę,że nie mogę zrobić balejażu w ciąży,ale okazało się,że mogę,a poza tym lepiej teraz,bo po porodzie nie będzie na to ani czasu,ani pieniędzy.:dry:
Chyba niestety mi się zaczyna jakaś infekcja dróg moczowych albo pęcherza...znam to...Czy ja mogę brać Furagin w ciąży?:confused: Bo mam,a tak,to będę musiała się wlec do lekarza...
U nas pogoda raczej ble, ja zajadam truskaweczki ze śmietaną i oczywiście nic nie robię. :-p
Aha,iwonka, gratuluję chłopca ;-)
 
Do góry