reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

reklama
:-) Witam serdecznie!!Nie wiem czy mogę nieśmiało się jeszcze dopisać do tego forum, bo za nami już połowa oczekiwania, ale jeśli tylko pozwolicie się od czasu do czasu wypowiedzieć przyszłej mamie córeczki to będę bardzo szczęśliwa:):)Tymczasem gorąco pozdrawiam wszystkie mamusie i trzymam kciuki za Was wszystkie dziewczyny!!!;-)
 
witam wszystkie wrześniowe mamy. niestety dopiero niedawno dowiedziałam się o forum, jednak mam nadzieje że przyjmiecie mnie do swojego grona i wpiszecie na liste :-) mam na imię Dorota, obecnie jestem w 20 tyg ciąży, wstępny termin mam na 7 września więc dosyć szybko :-D jak do tej pory moja ciąża przebiegała bardzo dobrze-nie było plamien, ani razu nie miałam bliskiego spotkania z kibelkiem, tylko raz zdarzyła mi się infekcja dróg moczowych. w środę mam badania prenatalne i licze że bedę mogła wam powiedziec czy to chłopczyk czy dziewczynka :-) pozdrawiam, ściskam i przesyłam mnóstwo buziaczków
 
agawa75 i misiunia2003 witamy!
Misunia jak to jest że jesteś w 20 tygodniu i termin masz na 7 września? Ja obecnie jestem w 19 tc a termin mam na 26 września.:confused::confused::confused::confused:

A ja dziewczyny jestem po całodniowym grillowaniu. Było fantastycznie ale czuję się zmęczona :-).
 
a wiesz że mnie teraz zaskoczyłaś... ażsprawdzałam w karcie przebiegu ciąży i wychdzi że mam coś na pograniczu 20/ 21 tyg i termin 7 września.... ale w środę mam badania to ewentualnie sprostuje jeśli się pomyliłam ( w razie czego przepraszam :-))
 
Witam ponownie!!Ja mam termin na 5 września i właśnie dziś kończy mi się 21 tydzień:):) Widzę, że sezon grillowania juz otworzyłyście, super - powiem szczerze, że też już mam ochotę na kiełbaskę lub jakieś mięsko, ale pewnie niedługo się doczekam, bo wielkie grillowanie zapowiada się w weekend u mojego brata:):) Ja już jestem po 2 badaniach prenatalnych, to drugie miałam jak malutka miała 19 tygodni i pani doktor sprawdzała przede wszystkim serduszko, super było usłyszeć jego bicie, ale widziałam moją dzidzie w całej okazałości, wrażenie niesamowite!!Dziewczyny a nie przeraża Was trochę to, że całe lato przed nami???Ja swoją starszą córcię rodziłam w czerwcu i akurat upały mnie już ominęły a teraz pewnie się już nie uda i trzeba będzie trochę chować się pod drzewkami w cieniu:):)A moja malutka chyba czuje, że o niej piszę, bo systematycznie mnie delikatnie pokopuje hiiiiii!!!Pozdrawiam
 
LorenB cieszę się że wróciłaś cała (w dwupaku) i szczęśliwa za szpitala :-)
https://www.babyboom.pl/forum/members/agawa75-56767.html
Agawa75 Misiunia2003 gratuluję że dołączyłyście do wrzesniówek jest Nas coraz więcej
_inka ja tez się właśnie zastanawiam jak to jest że termin mam na 23 września i jestem w 19 tyg u mnie wychodzi tak samo jak u Ciebie ale faktycznie troche sie zdziwilam tym co misiunia napisała juz zaczełam sie zastanawiac czy u mnie sie nie pomylili i czy nie będe rodzić w październiku:szok::rofl2:
dziewczęta co do grila to ja na weekend majowy wyjeźdzam i tak sie bede obżerać że hej a że moje dzieciątko juz mi podjada żelazo to kaszanka jest dobr aby uzupełniac niedobór co do ciepłej pogody tez sie zastanawiałam jak to bedzie ale s ą i plusy sytuacji zawsze łatwiej nam znaleść ubranie na wielki brzuch a lato niz innym w zime moj akoleżanka sporo sie naszukała aby znaleźć kurtkw na zime która w miare bedzie wyglądać:tak: a pozatym większe prawdopodobieństwo ze nie bedziemy chore bo łatwiej w zimę cos złapać no i można sobie poleżeć w wannie z letnią wodą. Mój M nawet powiedział że mi wiatrak kupi do domu aby lżej mi było w te upalne dni :-) mysle że nie bedzie tragedii pozatym chyba juz nie mamy wyjścia i odwrotu:-D:laugh2::-)
 
reklama
czy któraś z Was była lub idzie na usg 4D ja wspomniałam o usg na Agatowej? jak wrażenia? niestety muszę czekać do 11 maja ale mam nadzieję że już na 100% będę wiedzieć jaka mam zawartość brzucha bo jeden lekarz sugerował chłopca a położna powiedziała że jej to na dziewuszkę wygląda.
 
Do góry