reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

no ja sie zastanawiam bo w piątek mialam usg,poznałam pec i pani dr wszystko pięknie pomierzyła więc jesli pójde to tylko po to zeby miec pamiętkę w postaci fajnych fotek i filmiku. jesli pójde to miedzy 24-26 tyg.
 
reklama
witam nowe koleżanki:-)

u nas od rana piękna pogoda a my dzis obchodzimy pierwszą rocznice ślubu:-) męzus chcial zabrac mnie do restauracji ale nie wiem czy dam rade wysiedziec, wic chyba będzie jakis dobry obiadek w domku...
ogoda cudowna a ja musze lezec no ale trudno...
co do upałów w lato to mój mąż własnie wczoraj przyniósł z iwnocy wiatrak bo mamy male mieszkanie i po południu okropnie sie nagrzewa i w chacie mamy 26-27 stopni a leatem ponad 30 wiec nie wiem co ja zrobie, chyba sie w pocie własnym utopie. mamy nawet na balkonie rozłozony parasol ogrodowy zeby słonce tak w okna nie dawło, troche pomaga ale i tak jest upał.
ale co tam bede lezec w samych gaciach i polewac sie wodą hihi...
 
ostatnio z braku czasu tylko podczytywałam...

Strasznie ucieszyły mnie wieści Kroptusi!! Kochana ogromnie się cieszę z Twojego szczęścia! Teraz już na pewno będzie dobrze.
A poza tym lekarz ma rację. Naprawdę wyglądasz kwitnąco!!
Córcia też jak malowana!! :-D:tak:

LorenB bardzo długo nie było Ciebie. Bardzo ucieszyłam się z Waszego powrotu! :-D

Dziewczynki gratuluję kolejnym mamusiom znającym płeć. :-D
Joan szkoda, że niespodzianka nie wypaliła.... Ale też gratuluję!:tak:

Sarenko! Już nie wiem co radzić z Twoimi teściami. Mąż powinien po prostu wynieść co wasze!! Nie rozumiem jak ludzie mogą być tak pazerni!! Zwłaszcza teraz kiedy spodziewacie się dziecka i macie mnóstwo innych wydatków!! Trzymam kciuki, mam nadzieję, że odzyskacie to co się wam należy.

misiunia i agawa witam zbłąkane owieczki hihihi! :-D
misiunia ja mam termin wyznaczony na 8.09 dziś kończy się 21 tydzień. Zgodnie z moimi obliczeniami i zgodnie z tym co gin mówi ;-)

Zaraz zmykam robić się na bóstwo - jadę do moich rodziców na niedzielkę :-D

I pytanko? Czy jest tu jakaś mamusia w tym okresie co ja i nadal nie czuje ruchów dzidzi? Kończę 21 tydzień i nic :baffled:
 
Droga jagooodko, ja właśnie się zbliżam do końca 20 tygodnia i też nic wyraźnego:sorry::sorry: Tak sobie myślę, że jak teraz nasze pociechy wypoczną to później będą dawać czadu że hej:tak::tak:
 
Dzień dobry dziewczyny.
Dzisiaj niedziela nad jeziorem :-) Mam nadzieję, że nie skończy się jak w zeszłym tyg, chorowaniem cały tydzień. :baffled:
Życzę Wam miłego dzionka i naładowania akumulatorów na cały przyszły tydzień:-D
 
Hejka!!U nas też piękna pogoda, a że mieszkam w swoim domku więc można wyjść na ławeczkę i trochę się dotlenić:-)
Co do upałów to Syla28 proponuję jak już naprawdę zacznie porządnie przygrzewać nie otwierać okna, wiem że zaduch się trochę zrobi, ale wielokrotnie już to przerabiałam i jak nie najdzie cieplutkiego powietrza z dworu to wtedy nie jest tak tragicznie w domku!!No i może warto założyć jakąś roletkę, mamy w pokoju i jak jest zasłonięta w ciągu dnia to nie ma takiego skwaru!!Ja na szczęście jestem na L4 i nie muszę się obawiać gorąca w biurze, które zawsze u nas panowało a od klimy zawsze coś łapałam, hiii się znaczy jakieś przeziębienie!!
Jagoooodka i Joan81 ja właśnie zaczęłam 22 tydzień i ruchy już czuję ale to takie naprawdę delikatne ukłucia, a to moja druga ciąża i wg książek powinnam je czuć już od paru tygodni, tak więc spokojnie, na samym początku będziecie mogły wyczuć np "coś" twardego w brzuszku i to nie cały czas, ale ja np jak dłużej poleżę na plecach to wtedy chyba malutka wypycha dupkę hiihii i czuję takie twarde wybrzuszenie hiii!!A i ostatnio moja pani ginekolog powiedziała, że porządne szturchańce to będę czuła tak kolo 27 tyg tak więc spokojnie dziewczyny mamy jeszcze trochę czasu:):):):-)
 
agawa- rolety to my juz teraz zasłaniamy całe ok.południa zanim słonce przyjdzie z naszej strony, okna tez zamykamy zanim słońce przyjdzie.juz wszytsko wypróbowane ale i tak goraco jak cholira... chyba bede se siedzien w łazience bo tam najchłodniej hihihh
męzus myslal o klimatyzatorze ale ja zaraz sie przeziebiam jak w aucie włacza więc wole nie ryzykowac.
 
Ostatnia edycja:
cześć laski

witam nowe mamy :-)

LorenB, no w końcu :-) dobrze że w dwupaku :tak:

yyyych lato przed nami. wszyscy na mnie wilkiem patrzą dookoła, bo chodzę i rozpowiadam że lata w tym roku nie będzie, będzie lać i będzie zimno ;-) ale zdaje się że to pozostanie w sferze moich niespełnionych życzeń....
najbardziej boję się opuchniętych nóg :no: ja szczupła jestem, Mikiego w czerwcu rodziłam, a mimo to już opuchnięte nogi miałam... okropność :no::wściekła/y: no i tego, że od upału gdzieś w komunikacji miejskiej zemdleję (a jeżdżę codziennie).
no i znowu mnie czeka robienie za wieloryba nad jeziorem :-D z Mikołajem w ciąży, 2 tygodnie przed porodem się kąpałam, wyglądać to musiało faktycznie jak jakaś akcja Greenpeace'u, bo ze mną była jeszcze koleżanka w 7 m-cu :-D
a dziś zamiast do szkoly to wagary sobie zrobiłam... po południu tylko zaległy egzamin z Algebry liniowej i caaaaałe 2 tygodnie wolnego :tak:

post_ptaszyno Młoda będzie miała na imię MARTA :tak:
w ogóle to zaczęłam się z Młodą dogadywać, wiem jak i gdzie brzuch dotknąć, żeby mi "odkopała" ;-) super sprawa, teraz jak ktoś chce zobaczyć jak dziecko kopie, to mu mogę na zawołanie pokazać ;-):-D a kopie mocno, tak że widać na zewnątrz na brzuchu, zwłaszcza jak się na boku położę.

już keidyś pytałam, ale chyba nikt nie odpowiedział, to jeszcze raz: mówicie swoim ginom, że byłyście gdzieś indziej na badaniach (usg 3d/4d, innych)? mam wizytę w tym albo w następnym tygodniu i nie wiem czy się przyznać że poszłam do prywatnej kliniki na usg 4d... gin może się poczuć urażona :baffled:
oo, a jutro mi 23 tydzień się zaczyna... jeszcze tydzień i będzie ta "magiczna" niepisana granica...
 
Ostatnia edycja:
póki co moje maleństwo też jeszcze nie jest zbyt ruchliwe ale wyczuwalne :-)jeśli chodzi za to o upały to obecnie mieszkam w akademiku, w którym jak tylko na chwile się zamknię okno to w momencie zaduch jak nie wiem :baffled: aleja mam na to patent- zostawiam na noc otwarte okno i śpie pod grubą kołdrą, to pomaga chodź na troche :-)
 
reklama
Do góry