reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

Naftalanku - leż więc i się nie stresuj!
A ja padnięta dziś po pracy jestem jak nie wiem co. Zaraz idę się troszkę do wanienki zrelaksować.
Kroptusia- ja również trzymam kciuki za pozytywne wieści z jutrzejszej wizyty!!!
Tymczasem żegnam się i zmykam do wanny:-D
 
reklama
A ja mam do was jeszcze pytanko. Piszecie o usg połówkowym. Ja mam wizytę 11ego maja (bo byłam teraz 15-ego) a to będzie już jednak po półmetku :(....
 
sajonara cieszę się bardzo z tego, że lepiej się czujesz, że plamienia ustały. Zdrówka Tobie i dzidziusiowi życzę! A co do koleżanek to ja też widzę, że jakiś wysyp szykuje się na jesień :-D

Sarenka nic się nie przejmuj "gafą", bo to nie gafa powiedzieć do wrednej baby PANI zamiast MAMO. Ja też mam problem i mówię wymijająco, bo jakoś inaczej nie potrafię :sorry:
Mam nadzieję, że m w końcu weźmie czynny udział w przeprowadzce i że w końcu będziecie sami dla siebie! Na pewno poprawi się między Wami!!!:tak:

gosiacy gratuluję synka!! :-D

Kroptusia będziemy jutro niecierpliwić się równie mocno! Ja już dzisiaj trzymam kciuki!! :-D

madziapm witamy w gronie wrześniowych mamuś ;-)

karotka mam nadzieję, że metody dziewczyn poskutkują... :tak:

Wiola ja też dziś padam. Idę w Twoje ślady. Kąpiel..... :-D
 
dziewczyny czy niezbyt dobre wyniki morfologii moga zaszkodzic mojemu dziecku prosze o odpowiedz
:-(

musisz skonsultować wszystko z lekarzem. Ja kolejne badania robię za jakieś 2 tyg dopiero. Od koleżanek wiem, że często wyniki są poniżej normy i wszystko zależy od tego jak bardzo.
Póki co staraj się nie martwić i poczekaj na opinię lekarza. Nie sądzę, żeby dzidziusiowi coś zagrażało. Myślę, że on sobie zabiera z Ciebie wszystko czego potrzebuje i dla Ciebie mniej zostaje ;-)
 
dranius moze masz anemie, bierzesz witaminki, pewnie musisz brac dodatkowo żelazo! jak masz za małą hemoglobine
 
jagolek - no ja wogole mam jazde z zebami i uraz psychiczny i boje sie a musze do dentysty

Znajoma dentystka znieczula mi najpierw dziąsóło jakimś truskawkowym żelem dla dZieci , a potem dopiero wstrzykuje znieczulenie prawdziwe... bez tego ani rusz;-) może spróbuj poprosić dentystę o takie cudo?

Z mówieniem MAMO do teściowej chyba kazdy ma problem na początku... mi też to dużo czasu zajęło:tak: Używałam jakichś bezosobowych form i omijałam jak mogłam :zawstydzona/y::-p aż moja mama wkroczyła do akcji i mówi "przeciez jej jest na pewno przykro, przełam się". Zacisnęłam zęby i tak bez skapy wplotłam ten pierwszy raz "mamo" w jakieś zdanie.... Było ciężko, ale potem już poszło z górki:laugh2::sorry: Muszę przyznać, że więzy się zacieśniły trochę bardziej po tym. Teraz to juz naturalne jest i inaczej sobie nie wyobrażam mówić:eek:
 
Dzięki za porady :-) Zjadłam trochę czekolady, przespałam się i przeszło.
dranius co do złych wyników,to nie denerwuj się tak bardzo; moim zdaniem w ciąży kobieta zawsze coś będzie miała poniżej albo powyżej normy i to nie jest nic dziwnego; jakbyś miała anemię, to też nie martw się na zapas, koleżanka miała i gin kazał jej brać po prostu witaminki,bo to częste zjawisko. Ale oczywiście skonsultuj wyniki z lekarzem.
Poza tym,to padam ze zmęczenia. Ściągnęłam sobie filmik "Sara" (na pewno znacie...Linda był jeszcze wtedy taki...mmmm :laugh2::laugh2::laugh2:) i idę do łóżeczka.
Buziaki. :-):-)
 
reklama
dranius, wyniki ciężarówek jak juz kobitki napisały - z reguły nie są w normie... sama zobaczysz ze lekarz moze coś Ci przepisze, a moze w ogóle sie nimi nie przejmie... :baffled:

ja sie prawie wyspałam :-):-):-) mały jeszce spi, wiec ide sprawdzic czy kołderka mi z łózka nie uciekła :-p:rofl2:
 
Do góry