reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

Witam się i ja

Ja już wczoraj posiałam ziarenka do balkonowych doniczek - mam nadzieję że coś tam wyrośnie :-)

Kiedyś mieszkałam przez kilka miesięcy w Stanach i dziwiło mnie to że tam nikt nie miał pralki w domu - pranie woziło się do pralni, wrzucało się do pralki pranie, monetkę i za godzinę się przyjeżdżało wyjąć uprane rzeczy. Jak dla mnie to o wiele wygodniej jest mieć pralkę w domciu :tak:


:-D:-D:-Dja przy moich brudaskach siedziałabym cały dzień w pralni zamiast w domu
 
reklama
Czesc dziewczynki. Macie racje ja przy mojej gromadce też musiałabym wykupic abonament na codzienne używanie pralki, a ja przyjdzie lato to nieraz pralka chodzi po dwa razy dziennie he he
 
Witam slonecznie,
u mnie za oknem pieknie :tak:
M pojechal babcie poodwiedzac, ja sie poddalalm i zarzadzilam dzien gospodarczy:-D co prawda jeszcze z lozka nie wylazlam :rofl2:
biore sie za przepedzanie kotow bo legna mi sie w katach niemilosiernie :szok: no i moze za garderobe sie zabiore, narazie mam dobre checi zobaczymy ile z nich zostanie :-D
Renifer ja wczoraj bylam w castoramie, dorobilismy ze z M dzwonka do drzwi i przestaniemy sie wreszcie schizowac siedzac u gory, czy aby ktos nie puka, tez kupialm doniczke superowa ,bo musze kwiatka od przyjaciolki przesadzic, szczerze dany rosnie jak oszalaly :-) pomyslallam tez, ze mam dymke i posadze to moze jakis szczypiorek mi wyrosnie ogrodniczka ze mnie nieodkryta jeszcze :-D
ale wymysllilam jeszcze ze miete posieje za jaksi czas w duzej donicy w ogrodku super miec swieza miete, zawsze mamy od babci a na zime dostaje woreczek suszonej, nie ma nic lepszego na posprzatanie balagany w zoladku, ktory sobie jedzac na co ochota najdzie, niz prawdziwa mieta:tak::tak:
Wiola mi tez jakos ciezko przychodzi utrzymanie porzadku w szafie, bo jak posprzatam, to potem jak zmieniam koncepcje co ubiore wyciagam rozne rzeczy i kipsz znow robie :baffled: bo juz tak starannie nie odkladam tego co mi nie pasuje:szok:
milego dnia dziwczyny!!!
 
ja juz wróciłam, wszystko mam oprócz ziemii... niestety były takie duze worki ze nie byłam w stanie udźwignąć... a pana od pomocy gdzies wcieło... :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: jutro tam musze misia nasłac...

dziewczyny, czy macie moze jakies przepisy na dobre ostre chińskie żarcie? bo ja juz dziś jestem po jednym chińczyku, ale strasznie mi sie chce jeszcze...
 
Reniferku niestety na chińskie nie znam :-( A sama bym chętnie zjadła.
Karolina no rewelacja :-D:-D:-D nie wiedziałam,że istnieje tyle mądrych "teorii" odnośnie zachodzenia w ciążę...świetne :-):-D:-D:-D
 
reklama
Witajcie ja dziś za oknem również mam barzydką pogodę, a myślałam że dziś na jakiś spacerek pójde.... ehhh.
Dzień taki że cały czas można było by spać, spać, spać.....
Pisanie pracy też mi jakoś nie chce iść.... a to może wszystko dlatego, że wczoraj jakoś nie mogłam się z mężem dogadać, i wogóle miałam wrażenie jak by cały świat się na mnie uwziął... - pół dnia płakałam i to dziś patrząc na ę sytacje to uważam, że był to płacz bez powodu....:dry:
Zazdroszcze tym którym słonko za oknem świeci, bo tak to inaczejcałkiem się funkcjonuje....​

Karolina Tinetina ale ludzie potrafią mieć pomysły.... hehehe:-D
 
Do góry