reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

mamusie nie narzekajcie na samopoczucie , wiecie ile jest kobiet na świecie, które oddałyby lata życia, żeby poczuć to co my teraz, zawsze o tym myślę kiedy jest mi źle i zaraz się poprawia
 
reklama
ja kupiłam najmniejsze pieluchy firmy DADA , które sprzedają w biedronce, są od 3-6 kg i poleciła mi je siostra- podobno lepiej wchłaniają niż Pampersy i są dużo tańsze- zobaczymy. A co do prania ubranek - raczej wszystko dzielę zawsze kolorami, tym bardziej przy pierwszym praniu i tym razem też tak zrobiłam, tylko wyprałam w Arielu i wypłukałam w płynie dla dzieci- nie kupowałam proszku specjalnego dla dzieci, boję się ,że ciałko przyzwyczai się do tego proszku i potem będę robiła sto prań na dzień każde w osobnym proszku. Liiiviia jak to ? Od wczoraj nie czujesz ruchów?
 
nemesis to współczuję :-( Ale też właśnie będę starała się o pomoc z MOPS-u, o jakiś zasiłek,no i oczywiście o alimenty. Masz rację,jakoś damy radę.:-)

A w ogóle,to mnie mała znowu kopie od rana niesamowicie...Najadłam się kanapek i owoców i czuję się jak nadmuchany balon :-D,więc pewnie zaraz wskoczę do wanny. Mam nadzieję,że w niej nie usnę.:-)
 
henrietta ja też mam te pieluchy :) i też słyszałam, że są dobre.
karotka ja będę zachodzić do MOPS-u na dniach mam nadzieję, że mi chociaż coś doradzą i jakoś pokierują to wtedy będzie łatwiej w końcu od tego są. a jeśli nie to będę kombinować w inny sposób.
 
Witam poniedzialkowo :-D
Jesli chodzi o ubranka to oddzielalam tylko biale od kolorowych, kolorki wszystkie razem wrzucilam i nic nie zafarbowalo :tak::tak::tak: takie dzieciowe ubranka nie powinny farbowac, tak mi sie przynajmniej wydaje :-)
a pampersy na poczatek kupilam w rossmanie babydream new born :tak:
kolezanka mi polecila ;-)
co do wozka i lozeczka... lozeczko juz stoi i czeka na bąbla :-D ale wozka jeszcze nie mam... ciagle chodze i ogladam i nie moge sie na zaden zdecydowac... :confused::confused::confused:
 
dziewczyny co do MOPSU to starajcie sie o jakąś kaske już teraz.przecież i tak nie pracujecie a dochód jakis musicie miec.W pierszej ciąży też u nas było nieciekawie z kasa tylko mąż pracował dostawał na reke 1100 za wynajecie mieszkania płciliśmy 400zł ale łapaliśmy sie żeby dostawać pienidze z MOPSU nie pamietam ile to było ale cos ok 250 zł,no i becikowego dostalismy w sumie 2000zł
 
Ostatnia edycja:
ja kupiłam najmniejsze pieluchy firmy DADA , które sprzedają w biedronce, są od 3-6 kg i poleciła mi je siostra- podobno lepiej wchłaniają niż Pampersy i są dużo tańsze- zobaczymy. A co do prania ubranek - raczej wszystko dzielę zawsze kolorami, tym bardziej przy pierwszym praniu i tym razem też tak zrobiłam, tylko wyprałam w Arielu i wypłukałam w płynie dla dzieci- nie kupowałam proszku specjalnego dla dzieci, boję się ,że ciałko przyzwyczai się do tego proszku i potem będę robiła sto prań na dzień każde w osobnym proszku. Liiiviia jak to ? Od wczoraj nie czujesz ruchów?


No po prostu cisza ... moze spi ... ponoc tez przed porodem juz ruchow tak nie czuc
 
Ja kupiłam na razie małą paczkę najmniejszych huggisów do szpitala. Poza tym mam łóżeczko i wózek tylko wszystko w rozsypce. :zawstydzona/y: Dziś mój chłopak jedzie do swojego ojca pogadać z nim żeby dał nam się wcześniej wprowadzić żeby przygotować wszystko na przyjście na świat małego. mam nadzieję że się zgodzi bo boję się że nie zdążymy.
Idę sobię zupkę zjeść. Na zmianę mnie śsie w żołądku a potem goni do toalety.:no: Czyżby to efekt brania żelaza?:confused:
Mam do Was pytanie. Jakie kupiłyście/kupujecie termometry? Dobre są te elektroniczne z giętką końcówką?
 
reklama
liiviiia ja ostatnio tez tak miałam że nie czułam dziecka ale troche poszturchałam brzuch i zaczoł sie ruszac:)a jesli chodzi o wóżek i łóżeczko to łóżeczko już stoi u nas w sypialni tylko kołderka przescieradło złożone w kostke jak sie zacznie albo rozłoże to M naszykuje żeby teraz sie nie kurzyło:)a wóżek złożony leży na szafie musze go na dniach wziac i porzadnie wyszorowac bo budka od gondoli ma zacieki po deszczu
 
Do góry