reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

reklama
Dziewczyny z Uk macie moze namiary na jakas fajna posciel ? Tak zebym na necie zobaczyla.. i kupila ewentualnie (bardzo prawdopodobne) hehe:-D:-D
Jejq jakos sie skoncentrowac znowu nie moge..:confused:

hej
ja kupilam na ebayu-2zmiany-zestaw 5ciu -ale ja mam duze lozeczko dla synka- musisz tam popatrzec-jest spory wybor-ja za 1poduszka,kolderka,bumper,pokrowiec na pieluchy i przescieradlo dalam ok28 funciakow-i mialam 5 wzorow do wyboru-
 
nemesia adziekuje kochana, juz sie dowiedzialam wczesniej! ale super,ze chcialas pomoc, masz racje tak na marginesie , tak to wlansie brzmi!:-D

olinka.. na ebayu.. to ja tak nie lubie siedziec...za duo tam tego :baffled: ale dzieki, moze popatrze jutro..:confused::happy2:
 
Nie moge spac :-( ratunku :(( kolejna noc meki. jak zwykle poloze sie niby zmeczona i senna a tu mija godzina .... dwie ... trzy ... a tu nic i nic :( az w koncu zasne i zaraz sie budze siku :-(
 
No ja sie zbieram tez spac.. ale sie nabuszowalam na necie... teraz juz mam taki misz masz w glowie,ze hej! :-D:-D:-D
Dobranoc!

liiiviiia trzymam kciuki zeby Ci sie slodko spalao bez wstawania :-) milej nocki! :-D
 
dzień dobry Kobitki :)
ja wróciłam dopiero ze szpitala. o 2.30 karetka przyjechała po mnie bo mnie tak podbrzusze bolało i kłuło w pochwie, że ściany z bólu gryzłam i zaczęłam wymiotować. zbadali mnie i powiedzieli, że wsio ok tylko się rozwierać zaczynam i tak widocznie organizm zareagował. ani usg mi chamy nie zrobili. dali rozkurczową kroplówkę i przepisali nospe forte. mam odpoczywac i tyle co wiem. ale mnie wkurza taki olewczy stosunek personelu :wściekła/y:
ale jestem w domu w dwupaku i jeszcze trochę czasu do porodu to będę leżeć i pachnieć :happy2:
a koleżanka wczoraj mi dzwoni, że wychodzi jutro ze szpitala z dzieciaczkiem :) synusia Oliwiera powiła. ale się wkurzyła na piguły bo jak go przewijały to tak tymi dzieciaczkami majtają w lewo i prawo i się wydarła na pielęgniarkę, że to nie robota na akord i nie hurtownia i żeby delikatniej. to ją piguła takim spojrzeniem poczęstowała, że nawet nie da się opisać:sorry2:
 
Nemesis, no to pełną atrakcji noc miałaś:baffled::baffled: Trzymaj się nam mocno jeszcze trochę i odpoczywaj teraz:tak: W sumie to i tak się dziwię, że Cię wypuścili nie zatrzymując na jakąś obserwację - mnie to by pewnie tutaj zaraz zatrzymali, no ale co szpital to filozofia:sorry2:
Elunia, ja od samego początku mam wskazanie do cc i ostatnio lekarz powiedział mi że mnie kładzie do szpitala 17.08 i tam zobaczymy jak się sytuacja będzie rozwijać:sorry2: Też byłam trochę zaskoczona i trochę zawiedziona, bo myślałam że od razu na jakiś konkretny termin się umówimy, więc pytam jak długo tam będę leżeć, ale gin stwierdził, że tego się nie da przewidzieć i zobaczymy co się będzie działo:dry::dry:
 
reklama
Witam :happy2: . Jakos przezylam ta noc w koncu udalo mi sie zasnac :happy2: ale cos mi chyba w plecy wlazlo:shocked2: nie wiem czy mnie przewialo czy zle spalam ale caly bok mnie boli :-( jeszcze w nocy sie z mezem poklocilam i chyba bede miala pare dni odpoczynku od niego bo ma do tesciow jechac ...

A mi dzis sie zaczal 36 tydzien ciazy :happy2: jak to milo patrzec jak tych tygodni przybywa :happy2:
 
Do góry