reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

kasiunia123 a chyba,ze mozesz juz rodzic..:shocked2:kurcze ja mam jakiegos pecha.. mi nikt nie daje nigdy takich informacji grrr!! :sorry2:
 
reklama
kasiunia a robil ci badanie przeplywow twoich i dzidzi? bo jesli one sa ok, to znaczy ze jeszcze mozna poczekac z porodem... poza tym..gdyby bylo cos nie tak to pewnie dal by ci znac... nie martw sie :)
 
ja właśnie pierwszy dzień sprzątania zakończyłam. umyłam dolną połówkę okien i tera czekam na deszcz bo jakoą tak zawsze uwielbia padać gdy okna pomyję. :sorry2: ale nawet się nie zachmurzyło:wściekła/y: co za dziadowska pogoda:wściekła/y:
elinek wejdź na noworodek.pl i tam są kalkulatory i też interpretator usg. nie wiem czy działa bo jeszcze nie próbowałam ale mozna spróbować :)
a niedawno dostałam liste rzeczy od położnej co trzeba wziąć do szpitala mojego i podesłałam ją tez dziewczynie, która tam bedzie na bank rodzić bo jej mama tam pracuje. to wiecie co zrobiła z matką? wyśmiała tą listę.. ale no tak.. córeczka mamusi i wszystko będzie miała na tip top bo mamusia pracuje w szpitalu to i specjalne względy..:baffled:
 
.swietnie... tak wlasnie sobie przypomnialam ze lekarz mowil mi na jednej z wizyt ze mam łozysko przodujace.... zapomnialam wczesniej o tym poczytac...wlasnie to zrobilam... "cudowne" informacje...nie ma co...
 
A z Eli 88 wszystko ok jest dalej w dwupaku chyba że sie przez noc rozdwoiła:-D:-D:-D:-D

Dziekuje Kizi!!!! Troszke zaczynalam sie martwic:zawstydzona/y: Ciesze sie ze jeszcze jest w 2-paku choc termin wczesniejszy niz ja wiec chyba juz moglaby rodzic:tak: Pozdrawiam Was Wrzesnioweczki i zycze zeby szybko mijaly Wam dni oczekiwania na malenstwo bo teraz to jest chyba najbardziej uciazliwe:wściekła/y: Kazdy dzien tak sie dluuuuuzyyyyy........:-p
 
Jak tak czytam co piszecie to coraz bardziej do mnie dociera że już niedługo zaczniemy się rozpakowywać :-D ależ mnie ciekawość zżera która będzie następna :-):-)
 
elunia ja o tym wczoraj ciągle myślałam:happy2 ważne żeby wszystkie dzieciaczki zdrowe były :) no a my żebyśmy wyszły nie za bardzo ponacinane, nie popękane z uśmiechem na twarzy i miłymi wspomnieniami o miłych pilęgniarkach i lekarzach;-)
 
vanilla ja miałam w poprzedniej ciąży przodujące łożysko i leżałam w szpitalu. pod łóżko od strony nóg mi dali takie wysokie drewaniane kołki zeby dupa wyżej była i się troszkę cofnęło.
 
kasiunia generalnie kiedy lozystko jest dojrzale sugeruje to wczesniejszy porod

ale znam przypadki kiedy kobiety mialy dojrzale lozystko w 35 tygodniu a urodzily w 41 i dzidziusie sa zdrowe i nie mialy zadnych problemow

nie martw sie jestes pod opieka lekarza-czasami wydaje mi sie ze lekarze za dugo mowia i potem kobiety tylko sie niepotrzebnie denerwuja:no:
 
reklama
.swietnie... tak wlasnie sobie przypomnialam ze lekarz mowil mi na jednej z wizyt ze mam łozysko przodujace.... zapomnialam wczesniej o tym poczytac...wlasnie to zrobilam... "cudowne" informacje...nie ma co...
A moze przednie a nie przodujace ? To roznica... bo jakbys miala przodujace bylabys raczej pod specjalna opieka.. i cesarke i te sprawy.. Ja mam przednie i tez sie przestraszylam,ze to przodujace.. ale to nie to samo. Roznica jest bardzo wielka !! ;-)
 
Do góry