reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

reklama
I ja witam poweekendowo:-D! Dołączę się do tych niewyspanych... co godzinkę się budziłam..jak w zegarku- i dziś padam. Oczy mi się zamykają:-).
Jestem też po dzisiejszej wizycie u gin. Rozwarcia nie mam, Dzidzia nie pcha się na świat:-D, wszystko w porządku z tym, że morfologia kiepska :baffled:. Następna wizyta za dwa tygodnie. :-D
 
Anek ja sie jeszcze nie spotkalam w UK ze spioszkami.. pajacyki owszem i znajdziesz jak poszukasz,ale spioszkow zwyklych raczej nie.. Ja wczoraj dostalam od kolezanki i ciesze sie jak glupia.. haha :-D:-D:-D
Kizi pieluszki tetrowe w tesco powiadasz ? A chyba nie widzialam u nas... ale sie rozejrze.:confused:
TolaLee
A ja wstaje o 4... codziennie.. a ostatnie 2 dni nie wstawalam :shocked2: ale bylo cudownie spac cala noc ! :-D

Dotarla do mnie komoda...!!! :tak::-) teraz czeka mnie pranko!
 
dranius najlepiej zadzwoń do szpitala, gdzie będziesz rodzić, każdy szpital inny...:tak: No i polecam wątek "Torba do szpitala - co w niej?":tak:
 
A czy któraś z Was wie jak czytać wyniki z USG? Albo zna jakąś fajną stronkę z takimi danymi? Odebrałam dziś wypis ze szpitala i wszystko tam jest tylko ja nic z tego nie rozumiem....:-( No i jeszcze jakieś normy do tego by się przydaly, coby wiedzieć czy wszystko prawidłowo. W szpitalu niestety nie było chętnych do udzielenia mi odpowiedzi na moje pytania :wściekła/y::no:
 
Co do USG to mam pytanie co to znaczy ze łożysko jest dojrzale, na ostatnim USG wszystko było ok, tylko lekarz zapytał czy pale papierosy:baffled: i ze jedyne do czego można się przyczepić to ze łożysko jest dojrzale...
 
reklama
Do góry