reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

Witajcie kochane:happy:
ja też się dołączam do grona niesprzespanych nocy. ciagle coś kłuło a to bolało aż szkoda gadać. jeszcze jakiś palant sobie wymyślił odkurzanie samochodu o 23. myślałam że go papciem rzuce z okna:wściekła/y:
spać nie mogłam to chodziłam ciągle po mieszkaniu i w końcu wzięłam notes do łapy i zrobiłam plan sprzątania gruntownego na ten tydzień. wolę już teraz to zrobić bo potem nie będę się forsować już tylko poprzecieram kurze i podłogę:tak: tak więc zjem drugie sniadanie i zaczynam. dzisiaj kuchnia na odstrzał:-)
miłego dzionka:happy:
 
reklama
Czesc dziewczyny! Podczytuje Was od dluzszego czasu poniewaz mam termin na 28 sierpien ale znajac moje szczescie przesunie sie na wrzesien:) Mam do Was pytanie! Co sie dzieje z Eli88?????????? Zastanawiam sie bo dawno nie bylo od niej tu zadnego postu! Moze cos wiecie co ja ominelam! Prosze napiszcie czy wszystko wpozadku u niej!Z gory dziekuje:*:*
 
Witam dziewczyny.
Ja po przespanej nocy.Padłam po prostu.Pojechaliśmy nad morze... a morza nie ma. Odpływ.Nie mogliśmy dojść, bo nie jest dobrze dla kręgosłupa iść po zapadającym się piachu kilkaset metrów w głąb.Pospacerowaliśmy trochę i do domku.Potem grillek do wieczorka.

Ile bym dała za piękny, słoneczny dzień! Nie jest chłodno, bo chodzimy w krótkim rękawku, ale słonka brak. Na szczęscie na wczasach miałam go pod dostatkiem i starałam się chłonąć ile wejdzie, na zapas.
Idę zrobić kawusię i kanapki z dżemkiem.

Nemesis - udanych porządków i nie przepracowuj się. Ja sobie zostawaim takie generalne na potem. Będą to zarazem przedświąteczne porządki.
 
Cześć dziewczyny :-)
Ja też po przespanej nocy z kolei, jako że kilka ostatnich bynajmniej do przespanych nie należało,w związku z czym wczoraj...może nie padłam,ale całkiem szybko usnęłam. Budziłam się wprawdzie kilka razy,ale byłam taka na wpół przytomna, że zaraz z powrotem usypiałam. Znając życie dzisiaj już nie będzie tak różowo.:sorry2:
We czwartek do gina z wynikami usg,no i dalej odliczamy do września,:-) Mała strasznie mnie kopie, zwłaszcza w nocy i żywię szczerą nadzieję,że po urodzeniu noc nie będzie jej porą "czuwania".:baffled: Baaardzo wariuje, zwłaszcza koło północy,a później tak 3-4...wy też tak macie czy wasze bąble są raczej spokojne w nocy?:confused:
Następna moja koleżanka rodzi,jakoś za kilka dni ma termin...A ja tylko się wściekam. Jedna w kwietniu, druga w czerwcu,trzecia w lipcu,teraz ta....wszystkie rodzą, tylko nie ja,cholera jasna.:-D Jestem chyba ostatnia w kolejce.
Na obiadek mam bigosik...nie popiszę się, kupny ze sklepu,ale przynajmniej nic nie muszę robić w kuchni. W nocy spałam cała odkryta, gorąco jak nie wiem,rano bynajmniej nie lepiej...:no::no: Kiedy to się skończy...Muszę znaleźć w internecie jakąś szczegółową prognozę na cały sierpień i przydałoby się na wrzesień,a co.:-p
Idę robić sobie śniadanko. Miłego dnia.:-):-):-)
 
i ja witam sie po weekendzie :tak: a było bardzo słonecznie i leniwie, bo u rodziców na wsi :tak: wiec opieka do małego i lenistwo dla mnie :tak::-D:tak:
więc pełna sił biorę się za przygotowania i pierwsza pralka już wlączona :tak: mam tylko nadzieję, że mi to ładnie wyschnie, bo dziś troszke wilgotno i chłodniej :tak::-D:tak:

a teraz lecę poczytac Wasze weekendowe rozmówki

miłego dnia :cool2:
 
Hejka ;-)

A ja sie nie wyspalam od calego weekendu :dry: ah te imprezki! Ehehehe
I nawet deszczu u nas nie ma :confused:

:-D:-D:-D
 
witam po weekandowo:-)

karotka00-tak samo jestem na szarym koncu, jednak kolezanka urodzila w maju, jedna w czerwcu, 2 w lipcu a ja dalej z ciazy;-)

u mnie dzis w koncu sloneczko-ale ja i tak nie moge wyjsc do 1 bo czekam na wymierzanie rolet-juz prawie koniec remontu sypialni-mam nadzieje ze przeprowadze sie tam do konca tygodnia-upi

w weekand w nocy wogole nie spalam-nie wiem dlaczego-nic mnie nie bolalo, ale tak trudno teraz znalesc mi wygodna pozycje-dzis w nocy za to spalam smacznie-w koncu:tak:,

wlasnie zjadlam tosty z miodkiem i popijam sobie kawke i tak sie zastanawiam co tu zaplanowac na dzisiaj

chce sie pochwalic ze w koncu tydzien temu zaczekam kupowanie ciuszkow dla mojego bobaska-i tak sie rozkrecilam ze zasatanawiam sie czy nie zaduzo:tak: Tutaj w szkocji nie moge jednak znalesc spioszkow:baffled: sa tylko takie pajacyki:baffled: no i nigdzie nie moge znalesc pieluszek tetrowych:baffled: moze dziweczyny z uk maja dla mnie jakies wskazowki gdzie moge je dostac;-)

pozdrawiam
aha i jeszcze mialam powiedziec ze to juz sierpien-ojej-i porod tuz tuz i z jednej strony to chce zeby to juz sie zaczelo a z drugiej strony czuje strach:-D
 
to ja jestem mega szczesliwa :) własnie wstalam :):) - Dzien Dobry :)
tylko ja zazwyczaj chodzę spać ok 1 w nocy ...ale i tak wstawalam o 7 z mężem...a dzis az miło...:)
co do siusiania w nocy - od jakiś 2 tygodniu siusiam jak w budziku tylko 5 rano, az się śmieję, że mam chyba jakiś budzik w pęcherzu - albo maleństwo w pęcherz tłucze

polecam na prawdę spanie w pozycji siedzącej :)
 
reklama
Czesc dziewczyny! Podczytuje Was od dluzszego czasu poniewaz mam termin na 28 sierpien ale znajac moje szczescie przesunie sie na wrzesien:) Mam do Was pytanie! Co sie dzieje z Eli88?????????? Zastanawiam sie bo dawno nie bylo od niej tu zadnego postu! Moze cos wiecie co ja ominelam! Prosze napiszcie czy wszystko wpozadku u niej!Z gory dziekuje:*:*
A z Eli 88 wszystko ok jest dalej w dwupaku chyba że sie przez noc rozdwoiła:-D:-D:-D:-D
 
Do góry