reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

ja dzisiaj zrobiłam czyszczenie zamrażalnika bo za miesiąc i 9 dni przytaluje do nas moja mama żeby mi troszke pomóc po porodzie no i do tego przywiezie ze sobą całą torbe mięsa bo tutaj jest okropnie niedobre a jak sie je smaży to normalnie śmierdzi!!! a mamy jeszcze zamrażalnik zawalony bo wyjadamy to co prfzywieżliśmy z Polski na początku lipca:tak:
na obiad beda ziemniaki z jajkiem sadzonym a do tego kalafior lub fasolka szparagowa jak kto woli w bułce tartej;-)wiec sie zbytnio nie napracowałam dzisiaj:-D

a o 16 wizyta u lekarza
 
reklama
Cześć Kobietki!!!!:-) i ja od dziś uczę się tylko optymistycznie patrzeć na świat.(chociaż to nie łatwe).Ale myślę sobie tak to 32 tydzień ciąży gdyby coś(odpukać!!!)się wydarzyło to nasze Bąbelki są już duże.Czujemy się kiepsko bo to końcówka ciąży ale jeszcze parę tygodni i będziemy miały nasze Maleństwa.Wszystko kupione ,prawie gotowe to co tylko czekać!!!!
 
cześc i czołem ......

upał niemiłosierny, a ja w środku porządków po malowaniu i meblowaniu :szok: dzisiaj juz ledwo dycham, a popołudniu jeszcze jedziemy zamówic kanape i fotel i nareszcie koniec :szok: mozne sie zabrać za przyjmniejsze rzeczy czyli pranie ......:tak: a potem prasowanie i układanie ciuszków :tak:

a upał chyba wogóle nie przeszkadza mojemu malenstwu kopie niemiłosiernie :tak: a jak usiądę, i gdzieś go tam powiedzmy lekko przyduszam to dopiero czuję go ze zdwojoną mocą .....:tak:

a ja miałam na obiadek ziemniaczki i kotleciki mielone i salatke ze świeżych ogórków i pomidorków :tak:

a teraz chwilka relaksu :cool2:
 
hej wszystkim
dawno tu nie pisałam...
Moltizerka, syla - pisałyście o odgłosach z brzucha - mi też Młoda tak strzela w brzuchu - jakoś od ok 30 tygodnia ciąży :tak:teraz już rzadziej, ale zdarzało się po kilka razy dziennie... głośne pstryknięcie, jakby stawy się przestawiały, albo właśnie paznokciem o paznokieć ktoś pstryknął... i M. też słyszał, przy włączonym telewizorze. jak sie mojej gin zapytałam co to i czy to ok, to się zaczęła ze mnie śmiać :confused2:
 
Za to u mnie pada co 15 minut a potem wychodzi slonko , potem leje... potem wychodzi slonko... teraz mamy slonko...:eek: Niedlugo ze stoperem bede stala i mierzyla czas co wygrywa.. deszcz czy slonko :cool2:
 
ehh jak czytam o tych smakowitościach co tu piszecie to mnie aż skręca w żołądku i najchetniej to bym każdej po trochu z garnka podjadła:tak: mniam mniam:tak:
no tak dzisiaj czwartkowy dzień wizyt i ja też miałam.. czym się tu pochwalić..
rozwarcia brak, ujście zamknięte ale oczywiście zapalenie pochwy bo jakby inaczej i znów metronidazol na tapecie i tardyferon:sorry:
a również pytałam o tego paciorkowca bo tak się jakoś o nim ostatnio rozgadałyśmy i powiedział, że na kolejnej wizycie o ile nie będzie stanu zapalnego mi zrobi czyli 25 sierpnia a jeśli już się będę rozlatywać i nie dotrwam wizyty to na miejscu w szpitalu mi zrobią. więc no stress.
a teraz zabieram się do śliwek bo mi mama z ogródka narwała takie dobre soczystei bez robaków nawet:rofl2: może jakieś ciasto ze śliwkami upiekę:confused:
 
reklama
Dziewczynki Kochane a ja piorę i piorę dla tej Mojej Gabusi - między wkładaniami do pralki oczywiście leżę z moimi leniwcami kotami:-DI w szoku jestem ile tego jest;-)Do prasowania zagonię Małża bo ja musze mieć nogi do góry hi hi chyba, że jest nieznany mi sposób na leżąco;-)Mama pierogi mi przyniosła konsumpcja oczywiście już była i czekam teraz na sygnał od pralki, że koniec i ładuję następną turę:tak:
 
Do góry