reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

reklama
Dzięki że pytasz :-) -skurcze bezbolesne ale coraz częściej szczególnie jak się schylam i coś robię.Cisnienie kontroluje,tylko nos zatkany tak wyżej jakby od zatok i ciężej się oddycha.Nogi puchną,brzuch rośnie ale i tak optymistycznie nastawiona jestem że tylko 2 miesiące zostały.
A z mlekiem to może miałaś tak bo malutki był wcześniakiem...
.Zmykam bo moje dziewczyny zaraz wracają z działki.Miłego wieczorku.
 
wiesz całkiem możliwe, ze dlatego, ze wcześniak to taki lichy pokarm do tego ciagle na kroplowach byłam i antybiotykach to pewnie się odbiło :tak:
zobaczymy jak bedzie teraz
 
ja też tak uważam princi w końcu nic nie dzieje się bez powodu:tak: tylko, żemy mi chciało ssać te moje maleństwa:sorry: ale brodawek nie mam wciagniętych to jakoś da radę złapac do buzi cycucha:sorry:
 
Hej dziewczyny, wróciłam z wizyty u gin. i zobaczyłam na wkładce krew:szok: wygląda jak lekkie krwawienie miesiączkowe. Przeczytałam w necie ze może to być po badaniu ginekologicznym. Czy myślicie ze powinnam od razu jechać do szpitala, czy poczekać trochę i zobaczyć czy ustanie, nie mam przy tym żadnych boli
 
a to jest krew czy wydzielina podbarwiona krwia? ja bym jechała na Twoim miejscu nawet jeśli to po badaniu ginekologicznym miało by być. lepiej dmuchać na zimne moim zdaniem. ja miałam kiedyś po stosunku takie planiemia i się okazało, że nadżerka jest tak duża ze jak tylko lekarz dotknął to krwawiła ale to w poprzedniej ciąży było. a mnie też nie bolało nic ale krew mnie zaniepokoiła i mi nadżerka wyszła ogromna z tego
 
Kasiunia rozsądek podpowiada - dmuchać na zimne!

ale z drugiej strony dopiero co byłas na badaniu.. jakby coś było nie tak to by ci gin powiedział/a, a to ze po badaniu jest krew... tez raz miałam po badaniu... tyle ze wtedy byłam w szpitalu i od razu to skontrolowano... hmm.. nie masz bóli... kurcze sama nie wiem.. ale może podjedź do gin..? chyba ze masz bliżej do szpitala...
 
Hej dziewczyny, wróciłam z wizyty u gin. i zobaczyłam na wkładce krew:szok: wygląda jak lekkie krwawienie miesiączkowe. Przeczytałam w necie ze może to być po badaniu ginekologicznym. Czy myślicie ze powinnam od razu jechać do szpitala, czy poczekać trochę i zobaczyć czy ustanie, nie mam przy tym żadnych boli
Poczekaj troche... mi wylecialo troszke krewki jak jeszcze pracowalam a akurat godz pozniej mialam wizyte z Midwife to mi pow, ze jesli to jeden incydent to znaczy,ze dziecko moglo mocniej pchnac i cos tam sie otworzylo... (czyli po badaniu tez mogloby dojsc do tego) Jesli sie powtorzy to dzwonic na emergency.. Ale Bogu dzieki nie powtorzylo sie..:sorry:
 
reklama
miłego wieczorku dziewczyny i przespanej nocki życzę :tak: ja muszę się posilić kolacją bo dawno nie jadłam hehe a potem obejrzeć ulubione programy w tv:happy2: buziaczki
 
Do góry