reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

a ja tam głaszczę całymi godzinami... przez ten mój tłuszczyk to to głaskanie pewnie nie bardzo dociera do dzidziusia nawet :-D tak wiec nadal będę głaskać :-D
 
reklama
maż ostatnio do mnie z wyrzutem, że jego też mogłabym czasem pogłaskać a nie tylko brzuszek:rofl2::-D
też słyszałam, że praktycznie cały lipiec niewiele będzie się różnił od czerwca, może za to wrzesień i październik będą cieplutkie - specjalnie dla nas i naszych dzidziusiów!:-D
princi za to ja na odwrót. Odprawiłam męża do pracy i spałam jeszcze dwie godziny :szok: zrobiłam zakupy i dalej chce mi się spać:baffled:
 
Witajcie Dziewczynki,

Ja wpadlam z nietypowym nieciazowym pytankiem ale meczy mnie od 2 dni "czy wierzycie w duchy" badz znacie przypadki ze pies moze ducha widziec/wyczuc???
Opisze potem swoja historie naczy co sie dzieje ale poki co chce znac Wasze zdanie czy doswiadczenia ?? Wiem, ze dla wielu to smieszny temat, jednak dla mnie wazne wiec mam nadzieje, ze cos sie u Was dowiem :-)

Poza tym leze placuszkiem bo skurcze sa codziennie a raczej bole krzyzowe jak wiecej sie poruszam i czytam co u Was :-)

ps. pogoda jak dla mnie rewelka czyli deszcz, wiatr i zero upalow...lepiej sie czuje inaczej mdleje badz mam zaslabniecia...

Pozdrawiam Was kochane :-)
 
przede wszystkim boję się o nich myśleć ;-)
ale wierzę, że nie tylko psy, ale też ludzie mogą widzieć nawet o tym nie wiedząc - sama mam taki przypadek w rodzinie i nie mam podstaw, żeby sądzić, że to jakaś bujda:tak:
 
jejku to nie sa straszne historie ... to ew moze byc tylko moja mama, wiele razy juz mi doradzala i dawala znaki, mialysmy b, silny kontakt i wiez specyficzna wiecej niz matka-corka...moze przychodzi zobaczyc wnusia, przygotowania itp...b. chciala miec wnuczki i bym byla szczesliwa zawsze mowila ze nie odejdzie z tego swiata poki nie bede szczesliwa, a sie nie udalo i moze dlatego teraz zaglada...i nie uwazam to za cos zlego, wiem ze jest i czuwa
 
Hey DziewczynkiJa dziś pracuję ale taki dzień spiochający że szok. Jesli chodzi o glaskanie, wiecie co w szpitalu na to nie pozwalają. Podobno przyspiesza poród. Cięzko jest nie musnąc tego kochanego słoneczko, ale powstrzymuje się jak mogę. Czesto kładę delikatnie ręke by czuć moją małą kochaną córeczkę. Ona tak kopie że aż piszcze ze słodkiego bólu. Jeszcze teściówka działa mi na nerwy wydzwania codzennie i mój zdaje relacje z calego dnia. Matko jak mnie to wkurza. Oczywiscie nie obędzie się jesli się nie zobaczą. Przez to jeszcze urodzę wczęsniej a jak miałoby coś takiego miejsce to nie wiem co bym zrobiła. Już szukam sposbów by się nie denewrowac ale tak się nie da:(
 
reklama
Ale pogoda:wściekła/y::wściekła/y::angry: Mój ostatni tydz w PL a tu pogoda jak w Belgii:wściekła/y::angry:

Hey DziewczynkiJa dziś pracuję ale taki dzień spiochający że szok. Jesli chodzi o glaskanie, wiecie co w szpitalu na to nie pozwalają. Podobno przyspiesza poród. :(

jak leżałam w szpitalu na patologii ciaży z Olisiem w 7 m to też zabraniano nam głaskać brzucholki, ponieważ powoduje to skurcze:-(ale jak tu nie głaskać:tak:;-)

Witajcie Dziewczynki,

Ja wpadlam z nietypowym nieciazowym pytankiem ale meczy mnie od 2 dni "czy wierzycie w duchy" badz znacie przypadki ze pies moze ducha widziec/wyczuc???
:-)

o ranyyy niecierpię tematu duchów:no::wściekła/y::angry::baffled::szok:
słyszałam że psy wyczuwaja duchy ale nie wiem czy w to wierzyc i nie chce wiedzieć:sorry2:brrrrrrrrrrrrrrr

Jesli chodzi o toxo ja miałam zaraz robione ponieważ mojej mamusi zmarła dwójka dzieciaczków właśnie ze względu na to że chorowała na toxo, wstrętna chorobę odzwierzęcą, więc ja jak i moja siostra jesteśmy na tym punkcie przewrażliwione!!! Wiadomo keidys byly inne czasu ale warto sprawdzic...:tak:;-)u mnie na szczescie jest wszystko ok:-):tak:

buziaki dla was:tak:
 
Do góry