reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

A co do tych nowych watkow.. taa, ja tez na dwoch siedze, moze trzech i nie wszystko zawsze uda mi sie poczytac..:zawstydzona/y:
 
reklama
dopiero teraz na suwaczku zauważyłam że zaczynam 7 miesiąc... matko boska jak ten czas szybko leci ... ja pamiętam moment w którym na teście zaczęła pojawiać się druga kreska :-):-)
 
Alex smutne to co napisałaś, nawet nie jestem wstanie sobie wyobrazić co ta dziewczyna przeżywa. Trzymajmy za nich kciuki!!!

Ja dziś mam wizytę u gin i ciekawa jestem czy będzie usg??? Tak bym chciała zobaczyć kruszynkę i potwierdzić płeć . Odbieram też wyniki cytologii.
 
hej dziewczyny, dziś piękny dzień w warszawie tylko czemu tak gorąco :-)
nie mogę się zabardzo skupić na niczym więc tylko na chwilunię jestem tutaj, o 16 mam wizytę u gin, zobaczymy czy zrobi mi usg, bo ostatnio nie robiła no i co powie na tą moją słodycz na czczo miałam 86 po 1h 187 a po 2h tylko 116. Ale ja na badanie po godzinie poszłąm za wcześnie o 10 minut więc może będzie oki :tak: no i ciekawe co powie na moje skurcze - ukłucia, bo zdarzają się czasami ale to chyba już normalne w 7 miesiącu co? odezwę się wieczorkiem i powiem co i jak.
Trzymajcie się cieplutko :-)
 
Jestem wściekła właśnie się dowiedziałam że mój lekarz nie jest już moim lekarzem bo został kierownikiem w klinice do której chodzę i dupa muszę drugiego sobie znaleźć :wściekła/y: kurcze a taki był dobry :wściekła/y: niby trochę tych lekarzy jeszcze jest w tej klinice ale teraz skąd mam wiedzieć który jest dobry :-( no załamana jestem :-(
 
Ewelin ja tez jadę dziś do ginki i tak myślę dowiem się czy się nie woeim kto mieszka w moim brzuszku, oby wszytsko było oki. Wicie co ogólnie to się dowiedziałam że chodze do jednej z najgorszych ginek. Kurcze przeraziłam sie choć to opinia jednej kobiety. Zastanawiam się czy Ona mnie dobrze prowadzi. Została mi polecona przez moją znajomą, aże w tym mieście akurat nie znałam lekarzy to zaczęłam chodzić do Niej. co gorsza, moja ginka na usg znalazła zator w lewej nerce i spytała czy nie boli. No nie bolało, jak zabolało to poszłam szybko do urologa a ten powiedział że moja ginka powinna skierowac mnie do szpitala i zlecić rózne badania. Dziś na wizycie porozmawiam z Nią, i powiem co mówią inni lekarze. Głupio tak w 7 miesiącu zmienić gina. Choć u mnie w miescie była taka ginka z bardzo dobrą opinią którą ciesyz się do tej pory(na poczatku do niej chodziłam). Prowadziła ciąże pewenej dziewczynie. dzieczyna urodziła strasznie zdeformowane dziecko, zapadła na deperesję a dziecka się wyrzekła. Okazało się,że miała za małą ilość wód płodowych to spowoodowało że dziecko urodziło się strasznie zdeformowane. Więc ginka będzie miała sprawę w sądzie bo to Jej niedopatrzenie doprowadziło do tej tragedii.
 
Ah wy ostatnio dziewczyny takie straszne historie opowiadacie.. no masakra i zamiast sie cieszyc ze stanu blogoslawionego to wszystkie sie teraz zadreczaja,co ich moze spotkac, moglo lub nie wiem co... :-(A to pogoda zla, a to nastroj, a to balagan, a to boli udo, ucho w krzyzu.. :-( Czasami jak tu wchodze, to mi sie smutno od razu robi i jakos pisac sie nie chce!

A czy nie lepiej tak cieszyc sie i juz ? Ze nosimy cud pod serduszkiem ? ze kopie, ze boli.. ze to i tamto, ale bedziemy mamami! mamy w sobie male aniolki ! ;-) :rofl2:
 
reklama
A moze nowy watek ? "Smuty i cala reszta niezawesola ! " I tam wszystkie straszne historie i zale i nie wszystko co nie do smiechu.. i ktos kto ma ochote niech czyta i sie zadrecza .. ?:sorry:
 
Do góry