reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

reklama
Dzieki dziewczynki :))) juz u nas lepiej, bardzo ucieszyla mnie waga maluszka, 28 tydz. - 1400gr :szok:wg gina b. ladnie, szczegolnie ze ze zdrowym jedzeniem u mnie cieeeezko i wogole ostatnio z jedzeniem :-):-):-) wiec bylam pelna obaw i wogole ciesze sie ze tak mnie ladnie obsluzono ze tak powiem, b. sie balam bo na IP roznie bywa, tylko sie baba przyczepila do ubezpiecznia ale to musze wyjasnic bo mam podobno niewazne
 
Kroptusiu Ty to masz przejścia:-(Tak się cieszę że maluszdk tak pięknie przybiera na wadze:-);-):tak:Leż i odpoczywaj
:tak:
 
Cześć dziewczynki :-) Ja się melduję tylko,że wróciłam z Niemiec, wypoczęłam i nareszcie widać brzuszek,ludzie zauważają,że to jednak nie duży obiad. :-D Posty,a przynajmniej część,będę nadrabiać jutro,bo dzisiaj jakaś taka nie w sosie jestem.
Pozdrawiam i gratuluję wszystkim tym wrześniowkom,które poznały płeć dzidziusia podczas mojej nieobecności. ;-)
 
Witam dziewczynki po dłuższej nieobecności, w koncu udało mi się nadrobić wasze posty .
Kroptusia trzymaj się, leż grzecznie tyle już przeszłaś że teraz musi być dobrze i już!
Eli wszystkiego naj naj aaaaaale Ty młodziutka jestes!ja już nie pamiętam kiedy tyle miałam:tak:.
Mam pytanko - na usg okazało się że moja dzidzia owinięta pępowina wokół szyjki- gin powiedział żeby sie nie martwić i że przepływ krwi w pępowinie jest ok i to najważniejsze a ja się strasznie martwię żeby z moją dzidzią było wszystko ok, może któraś z was słyszała o takiej sytuacji?
 
Witam .....na początku to Kroptusiu trzymamy kciuki wszystko będzie ok!!!!

Ja nie odzywałam się ostatnio bo kiepsko się czuje.Niestety ciągle twardnieje mi brzuch co bardzo mnie martwi to dopiero 25 tydzień:-(!!Nie wiem czy wiąże się to ze skurczami bo nic mnie nie boli.Do lekarza mam termin dopiero 17 i nie da się przyspieszyć.No zawsze coś......:zawstydzona/y:

Jak siedzę lub leże jest ok ale jak wstanę to od razu brzuch twardy jak piłka.Czy Wy może też zaobserwowałyście coś podobnego?Może to tak ma byś ,że jak się stoi to ten brzuch nie musi być miękki ..... no sama nie wiem:no: .

Mam przecież dwoje dzieci w domu i nie dam rady nie wstawać zresztą nie miałam wskazań do leżenia.Będę Wam bardzo wdzięczna za odpowiedż. gdybyście mogły sprawdzić jak to jest u Was.
Pozdrawiam
 
KROPTUSIA trzymam za was bardzo mocno kciuki,obyś jak najdłużej miała dzidzie w brzuszku:tak:
Ja mam jutro wyzyte u ginekologa dopiero drugą!!!Bardzo sie martwie żeby coś nie wyszło w moczu albo coś innego bo jak jutro pojde do gina to potrzebuje zaświadczenie że moge latać samolotem:zawstydzona/y:W niedziele lecimy do Polski na 3 tygodnie chyba pierwszy i ostatni raz w tym roku i jak by sie coś okazalo ze nie moge leciec to chyba bym sie zaryczała sama w domu:-(bo wtedy męża i syna samych bym wysłala do Polski.
No a jak wszystko dobrze pójdzie to jak przylecimy to przez te 3 tygodnie bedfziemy mieszkać we własnym M3 bo kupiliśmy we wrzesniu ale własciciele jeszcze mieszkali wiec radocha tym wieksza:laugh2:
aha ELI88 wszystkiego naj naj z okazji urodzinek a przedewszystkim zdrowej dzidzi i szybkiego i malo bolesnego porodu bo chyba bezbolesny nie może być:-p
 
reklama
AAAA zapomniałam dzisiaj musze sie napić ale tylko ciepłym mlekiem to opije
dzisiaj mam 2 rocznice ......życia w Irlandii hihihi
WRZESNIÓWKA ja też mam w ciagu dnia kilka razy tak ze twardnieje mi brzuch,albo jakaś kolka czy coś takiego:-(za bardzo też nie poleże bo musze sie zajmować synkiem, kurcze chciała bym zeby chociaz na kilka godzin dziennie chodził do przedszkola ,ale coś juz z mezem o tym myslimy chcemy zeby synek miał kontakt z dziecmi:tak:
 
Do góry