reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

a ja wczoraj mialam wizyte u ginki posluchala tylko serduszka dzidzi i mowi do mnie a nominacje do slodkiego kubka juz pani dostala ? nie ? no to pania nominuje :-D no i w przeciagu tych 4 tyg do nastepnej wizyty musze ta glukoze zrobic, pewnie pojde w tym tygodniu zeby miec za soba, i zjem przed lekkie sniadanie bo wiem ze z domu nie wyjde bez zjedzenia czegos bo bym padla na ulicy, zreszta zapytalam ginki czy na czczo mam byc a ona mi mowi ze nie na czczo ze mam sobie zjejsc sniadanko bo za duzo bylo przypadkow omdlen z tego powodu ale zeby w laboratorum powiedziec ze jest sie na czczo i ja tak zamierzam zrobic. Jedna sprawa mnie tylko zmartwila ze na nastepnej wizycie nie bedzie mojej ginki i jakis inny doktorek bedzie mnie badal a moja ginka dopiero w sierpniu :-(
 
reklama
Witajcie. Jestem nowa na tym forum. Jestem w 26 tygodniu ciąży. Chciałabym się zapytać czy któraś z Was odczuwa ból/kłucie w okolicach pępka? Jeśli tak jak sobie z tym radzicie. Ta dolegliwość jest nie do zniesienia. Pozdrawiam!
Ja tak mam czasami w pracy, jak juz jestem taka bardziej zmeczona... najlepiej sie wtedy polozyc... i przechodzi, tylko,ze ja takiej mozliwosci nie mam. Jak w domu poczuje to pyk, klade sie i odpoczywam :tak:To taki bol co jak sie dotknie pepka to tak kluje ??
Eli a urodzinki ! :rofl2: WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO ;-):-D:-D:-D:rofl2:

I witam w ten zabiegany dzien... mialam odpoczywac, wzielam sobie sicka.. a musze latac po lekarzach za jakims usprawiedliwieniem... szok.:sorry:
 
Boli od tak, nawet nie muszę dotykać. Ale masz rację jak się położę to przechodzi. Niestety nie należę do osób, które lubią leżeć. Mam w sobie zbyt dużo energii, poza tym synek Fabian bardzo lubi spacery, a nie chcę mu robić przykrości. Spytam lekarza jutro na wizycie o co chodzi z tym bólem. Już się nie mogę doczekać aż zobaczę moje maleństwo. Aha i wszystkiego najlepszego Eli.
 
Witam wtorkowo:-)
eli-sto lat!
MamaKarola-witam w klubie:-Dśliczne imię dla chłopca -Fabian!bólami się nie martw bo mimo że 3 raz w ciąży jestem to też mnie pobolewa od rozciągania brzusio.
Reniferku-cóż mogę Ci poradzić na obgryzanie oprucz cierpliwości i samozaparcia-jesli nawet sztuczne gryziesz ...Może zafunduj sobie akrylowe,są naprawdę mmocniejsze od żelowych i tak łatwo ich nie zjesz...Też miałam przez wiele lat problem z obgryzaniem i dopiero tipsy pomogły.Życzę Ci wytrwałości bo warto mieć ladne zadbane dłonie:tak:
Siedzę w pracy-już naszyjnik sprzedałam ,mam nadzieję że do końca dnia coś jeszcze pójdzie.
Zarezerwowaliśmy mieszkanie i czeka mnie łikendowa przeprowadzka ,najgorsze będzie znowu przenoszenie całego mojego pięknego akwarium 112 litrów -aż mnie ciary przechodzą na samą myśl:rofl2::rofl2::rofl2:
Miłego dnia życzę wszystkim !
 
Mnie tez czeka przeprowadzka 1 lipca :tak: Tylko,ze ja uwielbiam przeprowadzki !!! :rofl2: te sprzatanie... umeblowanie .. mrrr :-D:-D:-D

Wlasnie wracam od lekarza.. nie dal mi zwolnienia, bo ponizej 7 dni (a ja chce 4) to nie potrzebuje od lekarza, i sama mam sobie wypisac, dostalam taka aplikacje i mam sobie wypelnic :confused: Yhm, to co oni w pracy znow wymyslaja... masakra jakas haha:-D:-D:-D
 
reklama
Olgha....a ja myślałam że jubiler w galerii handlowej:-D:-D:-D... no powiem Ci że niektóre rzeczy fajne ale ceny mnie zabijają...ja kocham kolczyki przede wszystkim:-):-):-):-):-):-)..ale jakby małż zobaczył że kupuję kolejne i to w takiej cenie:szok::szok::szok: to nie wiem co by było:tak::tak::tak:
ja byłam uzależniona od www.wylegarnia.pl
ostatnio jakoś nie wchodzę bo nie mam do czego się stroić...ciuchy moje nie ciążowe od dawna leżą na strychu i kwiczą ale jak urodzę i schudnę to sobie wtedy odbiję:-):-):-):-):-):-)

Hej :-)
Jestem dzisiaj w okropnym nastroju :baffled: tylko warczę na wszystkich w domu, więc staram się nie odzywać :zawstydzona/y:
A synek 2 razy miał już dzisiaj czkawkę, fajne uczucie w brzuchu. I coraz bardziej widać, jak się wierci, bo do tej pory tylko czułam
syla a lekarz powiedział dlaczego u was norma to 115? Oby w piątek okazało się, że wszystko jest oki. A do świństwa polecam dolać soku z cytryny, jeżeli pielęgniarki pozwolą - jest mniej świństwowate ;-)
eli daj znać jakie lody wyszły ;-) bo mi się wydaje, że takie do skrobania łyżeczką - ja właśnie taki mus przed chwilą wyskrobałam ;-) może z jogurtem rzeczywiście byłby dobry
agawa ja bym chciał parę dni wcześniej urodzić - z pierwszym tak było, mam nadzieję, że się to powtórzy - czekanie po terminie na pewno jest trudniejsze.
kroptusia dobrze, że to jednak nie wody :tak:

Są takie foremki na lody np. w Ikea i takie zmiksowane truskaweczki wrzucasz do pojemniczków i do zamrażarki i potem są pycha lody:tak::tak:

Witam znowu po dluzszej nieobecnosci! Mam nadzieje, ze wybaczycie, ze sie nie udzielalam. Kupowalismy z mezem mieszkanie, no i szukalismy tez mieszkania do wynajecia (na projekt meza w innej miejscowosci). W koncu udalo nam sie chociaz czesciowo zalatwic te dwie sprawy.
Moja dzidzia to w 80% dziewczynka, ale nie ma jeszcze pewnosci. No i ze zlych wiadomosci to dzisiaj odebralam wyniki obciazenia glukozy (mialam podejrzenie ze wzgledu na cukier w moczu) i mam niestety cukrzyce.:-( Dostalam od razu skierowanie do diabetologa. Moje wyniki: 106 na czczo (a nie jadlam 12 godzin przed badaniem), 220 po godzinie od wypica glukozy (byla smaczna, o smaku czarnej porzeczki, chociaz cos:tak:)), 187 po 2 godzinach. Tak wiec wszystkie wysokie. Jestem ciekawa co jutro powie diabetolog. A tak sie cieszylam na owocowe lato...:-(
No nic, odezwe sie jak cos wiecej bede wiedziala. Pozdrwiam Was serdecznie!
Oooo ale owocki to można chyba nie???
Fajnie że mieszkaniowe sprawy załatwione

Witam
Jutro rano wyjeżdżamy do Polski:-) przede mną ok 24 godz. w samochodzie, ale jak nie będę dawała już rady to mamy na noc zostać w hotelu . A teraz idę już spać bo o 5:00 muszę wstać :baffled: odezwę się jak już będę w Polsce.
Ale fajny wyjazd....nie ma to jak odwiedzić stare śmieci:-)

Dziewczyny ja chyba całkiem się już załamie:( okazuje się że wyszła bakteria w posiewie a co za tym idzie lekarz tak szybko nie załozy mi krążka. Dzwonilam do lab i kobitka powiedziala mi ze to klebsiella ale nie wiem jaki rodzaj, zrobiony jest antybiogram ale jak na złość babcia która miała mi to odebrać abym dała znać lekarzowi gdzieś sobie poszła.... Wrrrrr ale zła jestem:(
Oby szybko wróciła noi życzę szybkiego wyleczenia wstrętnej bakterii

Witajcie. Jestem nowa na tym forum. Jestem w 26 tygodniu ciąży. Chciałabym się zapytać czy któraś z Was odczuwa ból/kłucie w okolicach pępka? Jeśli tak jak sobie z tym radzicie. Ta dolegliwość jest nie do zniesienia. Pozdrawiam!

no tak brzuszek rośnie
Ja mam jeszcze taki ból w ...hmmm miejscu intymnym że tak to nazwę tzn. jak się przewracam na drugi bok albo wstaję to mam wrażenie że młody wyskoczy normalnie tak mnie tam ciągnie:szok:


miłego dnia dziewczynki
 
Do góry