reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

wwitam sie i ja z wami dziewuszki:))
tak sobie zajrzalam i szokk:-D:-D:-D:-D
tyle juz was jest:-):-):-)
superrrr:tak::tak::tak::tak::tak::tak:
zycze wam spokojnej i radosnej ciazy, i krotkiego bezbolesnego rozpakowaniaa:-D:-D:-D:-D
 
reklama
to i ja przywitam przyszle wrzesniowe mamusie..........

dziewczyny trzymam za Was kciuki, za radosne oczekiwanie, w miare bezbolesne rozwiazanie i piekniste, cudne dzieciatka!!!

ja mialam ostatnia @ 25 listopada, termina na 01 wrzesnia, a corcia pojawila sie 03.:-):-)
...a dopiero pamietam jak zobaczylam 28 grudnia dwie krechy i mimo wyczekiwania bylam w wielkim szoku hehehe.....boziu jak ten czas leci.....ani sie obejrzycie, a juz bedziecie na porodowce...

a dolegliwosci tez pojawily sie troszke pozniej, gdzies okolo 8- 9 tygodnia, wiec nie zamartwiajcie sie ich brakiem.

jak cos to walcie jak w dym do nas wrzesniowek 2008, postaramy sie byc pomocne:-)

dbajcie o siebie laseczki, powodzenia!!!!:-):-)
 
Moje drogie wrześnióweczki życze Wam wszytkiego dobrego i przesyłam mnóstwo pozytywnych fluidków ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pozdrawiam i trzymam kciuki żeby Wasze maleństwa rozwijały sie pod waszymi serduszkami.

Koleżanka z sąsiedztw czyli KWIETNIÓWECZKA 2009 :-)
 
hej kobitki jak tam samopoczucie? oswoiłyscie sie juz z myslą ze zostaniecie mamusiami:-)?

ja wekend przelezalam a dzis w pracy bylam, plecy mnie bolą, w pachwinach ciagnie, piersi bolą coraz bardziej...
męzus wyjechal na tydzien w delegacje, wiec popołudniami bede sobie spac na maksa:-)
 
hej kobitki jak tam samopoczucie? oswoiłyscie sie juz z myslą ze zostaniecie mamusiami:-)?

ja wekend przelezalam a dzis w pracy bylam, plecy mnie bolą, w pachwinach ciagnie, piersi bolą coraz bardziej...
męzus wyjechal na tydzien w delegacje, wiec popołudniami bede sobie spac na maksa:-)

Do mnie totalnie nic nie dociera nic nie boli, nawet brzuch ktory bolal pare dni po @ ale moze dlatego bo nospe lykam...piersi jak dotnke to bola normalnie jak przed @ wielkie NIC...dzis jak wracalam z pracy raz mnie cos zemdlilo, snia mi sie pomidory z serem brynza i sosem z przyprawami mniam...Objawow brak tylko spie "na stojaco" w domu jak bylo wolne kolo 12-13 zasypialam ale czy to mozna uznac za objaw nie wiem...Dzis tez 1 dzien w nowej pracy stresik byl i kazali mi targac pudla wiec myslalam jak sie wykpic :-( kawusia nadal smakuje tyle ze pije bezkofeinowa i to tyle co u mnie moze jak maluszek zaczeni kopac poczuje sie mama badz jak mowia sierpniowki objawy czekaja za rogiem :-)
 
witajcie, dzisiaj się dowiedziałam że najprawdopodobniej będę wrześnióweczką.
W szoku jestem narazie ale wszystkie witam:tak::tak::tak::tak::tak:
 
reklama
Witam przyszłe mamy wrześniowe

Życzę spokojnej ciąży i szczęśliwego :-D:-Drozwiązania we wrześniu :-D:-D

mama wrześniowa 2004
Kacperek - 03.09.2004

 
Do góry