reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

no plecy mnie juz dzis nie bolą, tylko na dole takjakby w okolicy jajników ale ginka powiedziala mi ze to dobrze ze czuje ze cos tam sie dzieje, w poprzedniej ciazy mialam takie same bóle oprócz bóli pleców, wczoraj wzielam 3 nospy,

jutro do pracy to moze nie bede tak sie wsłuchiwac w siebie bo to jest najgorsze.
ale czuje ze w tej ciązy długo nie popracuje, wole wiecej wypoczywac, na szczescie mają wydłuzyc długosc zwolnienia lekarskiego do 270 dni, no i macierzynski jest juz 20 tyg:-)
 
reklama
no ja jestem w zlej sytuacji bo musze ukrywac ciaze a na dodatek pewnie i tak mnie zwolnia jak sie dowiedza wiec sie tym doluje troszke :( probowalismy prawie 3 lata, 2 lata czekam na cholerna umowe na czas nieokreslony ale mi glupia pinda nie chciala dac (zreszta mobing w pracy itp wiec chcac nie oszalec do reszty sie przenioslam i zaczynam od 1 stycznia a tu fasolka sie udalo). Teraz nowy dzial, umowa konczy sie 30 maja i pewnie zostane na lodzie badz mnie wyrzuca jak sie tylko dowiedza
 
Madzia_Singh : Dlatego ja wstępnie zapisałam się do wrześniówek ;-) bo według OM wychodzi 9.09.09 :-D Zobaczymy jak wyjdzie:-D Oby wszystko potoczyło się szczęśliwie, bo to jest najważniejsze.
Syla28 : U mnie objawy zaczęły się jakiś tydzień po owulacji. Był to ból piersi. Teraz już mnie tak nie bolą choć nadal są obrzmiałe, a w biuście mam 2 cm więcej ;-). Czasami troszkę mnie kłuje w podbrzuszu. Czyli klasyczne objawy wczesnej ciąży z tym że wcale nie tak intensywne jak wtedy kiedy tylko mi się zdawało, że jestem. :-D
 
witam witam :-)
chcialam dołączyć do szczęśliwych wrześniówek. Zrobiłam wczoraj test i jest dodatni :tak: - są upragnione przez 7 miesięcy 2 kreseczki! w poniedziałek wtorek ide do gina, a według wyliczeń termin bedzie na 9.09.09 hehhee;-)
pozdrawiam wszystkei czekające mamy.
 
Ostatnia edycja:
jagolek - witaj w klubie 9.09.09 :-D Ciekawe jak to będzie i jaki tak naprawdę dzidzia sobie wybierze dzień na przyjście na świat.:-D
 
hehe. zobaczymy. pierwsza córeczka miała termin 17.09, a wyszła na świat 20.09 przez cc :-D teraz poczekamy i zobazcymy... już się nie mogę doczekać mojego maleństwa.
rozumiem że czekamy na ten sam dzień ;-)
 
Ostatnia edycja:
witam was dziewczyny! alże szybko już powstał wątek wrześniówek:szok::-)
ciesze sie waszym szczesciem i serdecznie gratuluję
Mam nadzieję że bede mogła do was dołączyć.. bo jak narazie @ mi się spoznia i nadal cisza:happy: kto wie... ;-) może to dzidzia..

pozdrawiam i uważajcie na siebie**
 
reklama
Do góry