reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

WITAJCIE :-)
Ja tez juz po wizycie, ale dopiero dzis moglam zagladnac na BB. No i u mnie troche nie za ciekawie, chociaz sama nie wiem czy mam sie martwic, czy nie.
Wiec tak, z dzidzią wszystko OK, te parametry ktore gin sobie mierzyl mowi ze wszystko w normie, ale powiem wam, ze nawet nie wiem ile moja dzidzia wazy i mierzy :-( i tu jestem zla na siebie ze sie nie dopytalam, a moj gin jak widac zbyt wylewny nie jest, jak sie o cos zapytam to oczywiscie odpowie,ale zeby tak samo opowiadac to nie za bardzo. A nie dopytalam sie przez to ze skrocila mi sie szyjka macicy i w sumie po zbadaniu dzidziusia gin skupil sie na tym i nawet zamiast zdj dzidzi mam zdj szyjki... brrrrrrrrrr ale jestem zla. Moja szyjka ma 29,5 cm a ja za bardzo nie wiem czy to malo czy jak? dostalam zwolnienie na miesiac zeby wprowadzic troche odpoczynku. Niby gin mowi ze nie dzieje sie nic strasznego, tylko chce mnie poobserwowac,czy szyjka sie rzeczywiscie skraca czy taki jej urok. No i co wy o tym myslicie dziewczyny?? A wogole to w tą sobote mam wesele i nie wiem co mam robic. Moze ktoras bardziej doswiadczona powie mi co powinnam robic a co nie... Poradzcie mi cos.

Aha no i najwazniejsza wiadomosc chyba.... bedziemy mieli synka :-) siusiaczek był jak złoto.
 
reklama
Gabis nie martw się. Skoro z dzidzią jest wszystko ok to jest najważniejsze. A odpoczynku nigdy nie za wiele, szczególnie przed wrześniem.:-).
Widzisz, ja byłam na tyle "trzeźwa", że zapytałam ile waży i mierzy maluch, bo już wiele razy zapomniałam o to pytać i tak ty byłam zła i na siebie i na gina.
Co do szyjki -spokojnie. Żeby i stres nie zaszkodził w razie czego.
A jeśli chodzi o wesele, to cóż. Ja mam taki sam dylemat. Właśnie w tę sobotę mamy iść na wesele a ja wiem, że nie dam rady "przetańczyć" choćby całej jednej piosenki. Albo będzie to wyglądało na dreptanie w miejscu. Perspektywa siedzenia i jedzenia też nie jest ujmująca. A o północy to ja już odpadam , zazwyczaj..... Także na prawdę nie wiem też co mam robić:confused::confused::confused::confused::confused::confused:

Acha, gratuluję synka!!!!!!!!!
 
W Polsce chyba powoli to Baby Shower się przyjmuje. Czytałam już na ten temat artykuł i leciał program w telewizji.
Jednakże w śród moich znajomych nikt o tym nie słyszał i nie wiem jakby na to zareagowali.... :-D. Podoba mi się pomysł ze składaniem się na jakiś większy, droższy prezent. Ciuszki i inne drobiazgi i tak często dostajemy.
 
witam sie!!

gabis - ja mam szyjke 27 mm i to juz podobno jest szyjka krótka ... na tym etapie ciazy powinnysmy miec 40-45 mm... u mnie jest to juz druga ciaza z krótką szyjka i lekarze po prostu podejrzewają ze mam genetycznie krótką szyjkę... w tamtej ciazy dostawałam fenoterol i luteine - własnie na szyjke a teraz nie dostaje jeszcze nic i jakos specjalnie mi sie nie skraca bardziej niz wtedy... najwazniejsze ze lekarze myslą o tym by badac nasze szyjki - choc ja sie sama musiałam upominac...;-)
apropo odpoczynku to ja sie czasem kimnę jak miki spi - a cały dzień jestem aktywna...
gratulacje synka!

-inka - dlaczego perspektywa siedzenia i jedzenia nie jest ujmująca?:-p:-Ddla mnie jest :-):-D:-D:-D
 
-inka i gabis ... ja tez idę na wesele, ale nie w sobotę tylko w piątek ;) Za to w sobote po weselu o 14 mam umówiona wizyte u dentysty, a na 16 jadę na poprawiny wesela ;) ;) ;)

Ja idę na wesele, nie wyobrażam sobie powiedzieć mojemu męzowi kochanemu, że ma ze mną siedzieć w domu, serce by mu chyba pekło ;) ;) ;) A i ja chetnie porozmawiam sobie z ciociami, kuzynkami i cała rodzinką (mojego M).

W końcu pic nie zamierzam ;) ;);) więc moge w każdej chwili wrócić do domu.
A wesele u mnie w rodzinie zdarzają się tak rzadko ... ale w tym roku kolejne będe miała 13 czerwca (mojej przyjaciółki) i tutaj to 4 serca mogłyby pęknąć jakbysmy nie poszli (moje i mojego M i mojej przyjaciółki i jej M) ;)
 
reklama
Gratulacje !!! Najważniejsze kobietki, że dzidziulki są zdrowe! Co do szyjki - to mnie w ogóle zastanawia fakt, dlaczego tu w Szwecji takich pomiarów nie robią?!?!:confused::confused::confused: Zakładam, że wszystko jest ok, ale jeśli nie?!?! Sama sobie przecież nie zmierzę:-D:-p
 
Do góry