reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

Nie wiem czy któras z Was jest z Warszawy, ale w najbliższy weekend w Sadyba bestMall będzie dzień "Szczęśliwa mama = szczęśliwe dziecko". Ma być wiele atrakcji dla młodych mam i ciężarówek. Między innymi darmowe usg 4d!!:tak::tak:
Ja chętnie się wybiorę z tym że 4dni wcześniej będę mieć usg zwykłe u gin i obawiam się że nie powinnam w tak krótkim odstępie czasu robić. :-:)-(
 
reklama
Widzę, że nie tylko u mnie objawia się strach jeśli dziecko nie porusza się przez jakiś czas ... Na szczęście u mnie nie trwa to dłużej niż pare godzin i zdarza się dosc rzadko. Niekiedy myśle sobie, że zanim urodzę mojego krasnalka to zdążę osiwiec lub wyłysiec z niepokoju.


a dalszy ciąg łysienia po narodzinach:-D
 
a dalszy ciąg łysienia po narodzinach:-D

święte słowa... ja myślałam ze tylko ciaża jest takim stresującym okresem, a później juz pójdzie z górki...a później to sie dopiero zaczeło... :baffled: dlatego do tej ciazy podchodze juz bardziej lajcikowo niz do pierwszej... bedzie co ma byc... a trzeba załozyc ze bedzie dobrze i nerwy zostawic na okres po narodzinach...
 
ostatnio mi gdzieś mignęła przed oczami lista ile już jest pewnych dziewczynek a ile chłopców i coś znaleźc nie umiem...
 
reklama
licho z tymi kobietkami... mój dzidziuś się odsłonić nie chce.. i pewnie tak już zostanie ehh :(
 
Do góry