reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

dziewczyny dzis mam trochę więcej czasu więc przeglądam prawie wszytkie wrześniowe wątki ;) i tak mnie naszło jakoś że nie widze żeby któras z was czekała na bliźnięta ... no chyba że nie zauważyłam że któraś czeka ;) to przepraszam ;)
 
reklama
ciania - widze po suwaczku,z e jednego dnia stanełyśmy na ślubnym kobiercu ;) :-) ja tez 05-08-2006 ;) w Farze ;) Ty w bydgoszczy?


ok, ja spadam spac, nie doczekałam sie nowinek z usg... moze laseczki swietują i nie mając czasu...
dobranoc!
 
Wiecie dziewczyny weszłam sobie na forum majowiczek i tak dziwnie się czyta jak opisują, że np mają skurcze, że takie i takie objawy wow . ale tylko patrzeć jak my będziemy dzielić się takimi spostrzeżeniami:):);-):tak:
A i jeszcze jedno, wiele tam jest majówek, które urodziły w kwietniu, jedna dziewczyna nawet urodziła bliźnięta w lutym w 26 tygodniu i też się zastanawiałam, że na wrzesień jakoś nie ma bliźniaków, ale princi już wyjaśniła, że jest Romcia;-);-)
A jak patrzyłam na liste wrześnióweczek to faktycznie niektóre dziewczyny baaardzo rzadko odwiedzają to forum, dziewczyny zbierajcie się i piszcie co u Was??
 
hihi, agawa - jak zaczną pisac, to nie nadązysz czytac... :-p:-D
a tak na serio to w poprzedniej ciazy tez podglądałam wczesniejsze wątki, szczególnie oposy porodów... moze i niepotrzebnie bo jednak sie ładowałam troche, ale dostarczyły mi troche wiedzy i uwazam to za pożyteczne zjawisko ;)
czas mija tak szybko, miesiac leci za miesiacem i naprawde juz niedługo bedziemy my wyczekiwac czy to juz czy jeszcze nie.... :happy2:

no, dobra, teraz naprawde ide spac ;)
 
Hej kolezanki!
jutro okolo 16ej mam USG- wiec trzymajcie kciuki!

zycze milej smacznej nocki!ja ostatnio sie nie wysypiam, a dzis pewnie bede rozmyslac c i jak jutro mi powiedza podczas USG.
:szok:
Dobranoc:happy2:
 
Hej dziewczyny, co do informacji przekazanej przez Alex91 podaje link do strony informującej o tym spotkaniu: Fundacja Szczęśliwe Macierzyństwo kobietki z Krakowa i Rudy śląskiej nst. w kolejce :)
Z mojej dzielnicy mam kawałek a M. w szkole, ale może uda mi się tam dojechać. Kusi mnie te 4D :)
Na ostatniej wizycie dzidzia tak nie za bardzo wyraźnie się określiła i tak na 80% dziewuszka wyszła, w piątek kolejna wizyta u gin ale to raczej tylko rutynowe badanie bez usg :(
Rozpisałam się ale dawno mnie tu nie było, odpoczywałam z dzidzią u rodziców na wsi i od internetu i kompa jednak wolałam świeże powietrze bo w wawie tego brakuje ;)
Pozdrawiam
 
Witam.
Widzę że mi pierwszej uda się opisać wizytę....
Ogólnie to jestem skołowana....bo tym razem na usg wyszło, że moje dziecko ma 4mm prącie między nóżkami i to nie będzie Ola tylko chłopiec:shocked2:.:confused::confused::confused::confused::confused:
Ma ok 23 cm i waży 400g. Ogólnie wszystko jest dobrze. Wszelkie pomiary jakie zrobił lekarz zgodne są i w normie. Łożysko mam na jakiejś przedniej ściance ale ponoć w bezpiecznym ułożeniu.Przez to mogę odczuwać słabsze ruchy. A właśnie, ruchy, lekarz mówi że to ruchy, ale ja czytałam o prawostronnych lub lewostronnych a ja czuje w podbrzuszu :confused::confused::confused::confused:.

Nie wiem czy bedzie wiadać zdjęcie z usg, ale starałam się wkleić nóżki ;)
picture7262.jpg
 
reklama
Hej dziewczyny:-)Ja w sumie też bardzo mało sie udzielam na forum ale za to codziennie czytam co tam u wrześnióweczek:tak:No i tak samo jak inne dziewczyny przeglądam sobie inne fora tzn. sierpnióweczki i październikóweczki (hihi chyba dobrfze napisałam:-D) a dokładniej ich brzuszki oraz patrze ile przytyły ja to normalnie mam manie co do wagi ci codziennie się waże:szok:pozdrawiam!!!
 
Do góry