reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

eli ja sobie napisalam na kartce dzien mojej ostatniej miesiaczki i od tego dnia sobie liczylam tyg! U mnie naszczescie sie zgadza z pozostalymi wyliczeniami, ale tej kartkowej wersji bede sie trzymac najbardziej ! :tak:
 
reklama
princi czyli do daty ostatniej miesiacki dodałaś 40 tyg.. tak? Koleżanki w 'starszych' ciążach tez mi powiedziały, że mam się tego trzymać... tym bardziej, ze to by się zgadzało bo przecież wiem kiedy skombinowaliśmy bobaska :-) a od tamtej daty to chyba nie więcej jak 3 dni było potrzebne żeby się wszystko zagnieździło itd... czy się mylę?
 
Już się powoli przyjmuje :)
baby shower na którym ja byłam robiła zwykła dziewczyna polka-w polsce.. a jedna znajoma która po 15 latach w USA przyjechała z mężem do PL też robiła baby shower .. już w polsce...

z tą PRAWIE CAŁĄ wyprawką może się nie przyjąć... jakoś nie wyobrażam sobie moich koleżanek, które wyskakują z pieniążków na wózek, siedzonko... raczej drobne symboliczne prezenty... śpiochy itd... ale to może na razie kwestia naszego wieku... większość moich koleżanek to 20-23 lata... studentki lub szukające pracy... takie czasy ehhhh:baffled:
 
Syla - ja dopiero teraz ( ale weekend mialam zjechany caly ) wierze ze bedzie dobrze , zobaczysz ze sie wszystko ulozy ;-), musisz myslec pozytywnie - to jest najwazniejsze ..... a z tymi filmikami kabaretami to dobry pomysl .... ja tez tak robie jak mnie czarne mysli nachodza - a czasem mnie nachodza , i tak jak Kroptusia pisala kobiety traca dzieci w 10 , 26, zaraz po porodzie ale nie mozemy myslec o najgorszym , musimy wierzyc ze sie uda .... i ja sama tez wierze ze tym razem sie uda , Tobie takze ....- duzo zdrowka Ci zycze :tak:;-)
 
no.. to wychodzi na to że termin mam na 26 sierpnia... i tego się na razie będe trzymać... ale zostaję an wrześnióweczkach bo się przywiązałam już tutaj... a poza tym pierwsza ciaża lubi się przenosić tak słyszałam :-)
 
Ja nie robilam zadnej listy na Baby shower - dziewczyny same sie skladaly i kupily to co uwazaly za dobre dla mnie a ja bylam szczesliwa ... i nie wazne co sie dostanie , samo spotkanie takie i fakt ze ktos razem z Toba cieszy sie z narodzin dzidzi jest piekny
 
no.. to wychodzi na to że termin mam na 26 sierpnia... i tego się na razie będe trzymać... ale zostaję an wrześnióweczkach bo się przywiązałam już tutaj... a poza tym pierwsza ciaża lubi się przenosić tak słyszałam :-)

Eli - a kiedy mialas pierwszy dzien ostatniej @ ? wedlug twego suwaczka termin powinnas mniec na 10 wrzesnia - prawda ?
Ja licze tak do dnia @ dodaje 9 miesiecy + 7 dni ....

Wlasnie zauwazylam ze zmienilas suwaczek - hi hi hi
 
Ostatnia edycja:
miałam 17 listopada

z tego co piszesz to by był 24 sierpień...

ja sie jakimś cudem doliczyłam że 26 sierpień
 
tak termin wychodził mi wcześniej faktycznie na 10 września.. wtedy mnie gin zbił z tropu że pęcherzyk mały itd że bedzie właśnie jakieś 2 tyg poślizgu między dartą w @ a usg potem zaczęło się to jakoś wyrównywac i już mam w karcie ciązy wpisywane tygodnie takie ajk z @... a wcześnie pisał takie ajk z USG wychodziły... ale teraz będe się trzymac tego sierpnia ;)
 
reklama
calineczka, a pamiętasz jakieś zabawy na baby shower? może opisz kilka.. albo chociaż jedną.. może to zachęci wrześnióweczki do takiej imprezki :-)
 
Do góry