reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

Syla-na pewno bedzie dobrze, ja tak samo stracilam pierwszego maluszka i dlugo, prawie rok myslalam juz ze nie bede mama, teraz jestem w ciazy i jak tylko cos mnie zakuje to panikuje-tak to juz jest z takimi doswiadczeniami
Wierze ze teraz wszystko bedzie dobrze, i u Mnie i u Ciebie :tak:i u wszystkich dziewczyn
Pozytywne myslenie:tak:
Masz laptopa poszukaj sobie jakis kabaretow na youtube polecam Neonowka i nie sluchaj nie czytaj o najgorszym:no:
Ja tak robie jak tylko zaczynam sie zamartwiac szukam sobie na youtube jakis smiesznych filmikow, czytam jakies calkowicie nie zwiazane z ciaza artykuly....
To pomaga;-)odsunac czarne mysli:tak:i zdystansowac sie do problemow

Pozdrawiam wszystkie dziewczyny i gratuluje kolejnym mamusia ktore wiedza kto w brzuszku buszuje
 
reklama
Witam serdecznie:tak:
U nas dziś była super pogoda, teraz zanosi się na deszcz, niech popada, lepiej się będzie oddychać!!
Dziewczyny mam pytanie, bo planuję sobie zrobić we własnym zakresie badanie na toxoplazmozę, ile się czeka na wynik, to jakieś skomplikowane badanie czy traktuje się jak normalne badanie krwi??Orientacyjnie ile takie badanie kosztuje??

A w ogóle zauważyłam, że rano jak wstaję to brzuch mam wysoko a im bliżej do końca dnia to obniża się, czym to spowodowane jest, nie mam pojęcia!Będę w środę u swojej ginekolog to popytam:tak:
Pozdrawiam i życzę wszystkim udanego następnego tygodnia, u mnie dziś zaczyna sie 24;-);-)
 
Hello ! :-)

A ja pracujacy weekend zaliczony.. alez jestem zmeczona ta praca :sorry2:
Syla silna kobitka z ciebie dasz rade ;-) Najwazniejsze, to myslec pozytywnie !:tak:

To narazka do jutra, moze cos wyskrobie, dzis mam lenia..:zawstydzona/y:
 
Syla nie martw się , wszystko będzie ok i urodzisz super zdrowego dzieciaczka.
Witam serdecznie:tak:
Dziewczyny mam pytanie, bo planuję sobie zrobić we własnym zakresie badanie na toxoplazmozę, ile się czeka na wynik, to jakieś skomplikowane badanie czy traktuje się jak normalne badanie krwi??Orientacyjnie ile takie badanie kosztuje??
Już nie pamiętam dokładnie ile płaciłam, chyba coś 45 zł. Badanie z krwi więc nic skomplikowanego, a na wynik czekałam 2 dni , ale to zależy od laboratorium.
 
Witajcie dziewczynki po weekendzie, u mnie było dość fajnie, w sobotę sprzątanko, wieczorem kolacyjka u znajomych, najadłam sie lazanii tak, że mało nie pękłam!, w niedzielę odpoczynek u teściów
Syla trzymaj się dzielnie, tylko pozytywne myślenie może nas uratować, tyle złego dzieje sie na świecie, ale musi być dobrze!!!!!
U mnie też chyba nieciekawie, w 1 ciąży miałam skurcze od 20 tyg, czasami twardniał mocno brzuch, teraz zaczęło się od 19tyg, wiem, ze skurcze Braxtona Hicksa mogą sie pojawiac w tym czasie, ale to chyba jednak ciut za wcześnie i mam je ciut za często. Niektóre mnie bolą, brzuch co troszkę napięty, czasem mam wrażenie że zaraz pęknie, w nocy to samo, ciągnie, napięty, jak wstanę do toalety i sie przejdę to trochę puszcza....... są dni, że się tak nie robi (w sobotę tak sie super czułam, ze sobie okna pomyłam-bo nie ma mi kto pomóc:( )ale dziś od rana twardy brzuch i ciężko......lekarz zalecił mi w poprzedniej ciaży magnez i nospę forte 2 razy dziennie, teraz przy mocnych skurczach sama łykałam nospę, wizytę mam dopiero 22 maja, wiec nie wiem czy iść wcześniej, czy co.......
Lecę na śniadanko.
 
Syla, trzymaj się.
Szyszunko, mi też strasznie twardnieje brzuch. Najgorzej jest wieczorem. Wydaje mi się, że skurcze też mam, ale nie występują codziennie, trwają max 30 sekund, nie są regularne. Są np. 4 czy 5 i potem spokój na jakiś czas.

Codziennie wypijam magnez z wit B6 no i biorę no-spę jeśli brzuch jest twardy.
Co do toxo, to ja płaciłam 44 zł za oba odczynniki. A na wynik czekałam jakieś 3 dni.
 
Tak ja tez uwazam,ze przed narodzinami powinna byc taka imprezka zorganizowana. Swietny pomysl :-D
 
Witam po weekendzie.
U nas dzis piekny dzionek :-) Malenstwo ostatnio niezle sobie hasało w moim brzuszku, wiec jestem przeszczesliwa, a do tego dzisiaj upragniona wizyta i usg i powtorze sie po raz kolejny... moze poznamy płeć dzieciątka. Trzymajcie kciuki za nas po 17, zeby wszystko było OK. To bedzie usg połowkowe, wiec podpowiedzcie czy jest cos o co powinnam koniecznie zapytac?

A co to badania na toxo, to strasznie drogo u was dziewczyny... ja placilam 28zł a wynik mialam jeszcze tego samego dnia.

pozdrowionka :-)
 
Witajcie :-)
W miarę ładna pogoda dzisiaj...Kłóciłam się wczoraj z m.,że ja nie śpię całymi dniami,bo nie jestem w stanie spać w dzień,więc....rezultat był taki,że obudził mnie o 5 rano,o 7 wyszedł do pracy,a ja usnęłam i obudziłam się o 12:00.:-D:-D
gabis witaj w klubie...Ja też dzisiaj usg połówkowe i też po 17:00 (dokładniej 17.20) :-) Może to dlatego tak źle spałam w nocy,bo się denerwowałam....
Ale czuję maleństwo coraz bardziej intensywnie i to mi daje wiarę,że jest ok.
Koleżanka rodzi za miesiąc, jest po prostu przerażona...a ja ją pocieszam cały czas wizją sałatki owocowej z bitą śmietaną,którą jej przyniosę jak będzie dzielna.:-D:-D
Ciekawe, kto mi przyniesie we wrześniu taką sałatkę...:sorry2:
Co do toxo, to ja też coś koło 30 zł płaciłam,jeśli nie mniej i wyniki miałam dzień później,bo krew do laboratorium dostarczyłam już dość późno.
Czeka mnie jeszcze obieranie 2 kg ziemniaków, bo m. z kolegą wymyślili sobie żeberka,które oczywiście oni zrobią...Ale nie będę narzekać.Jak chłop gotuje,to mogę te ziemniaki obrać.:-p:-p
 
reklama
Dołączam się.:-) Pomysł jest świetny i faktycznie nawet bardziej pasuje przed urodzinami niż po. Szczerze mówiąc,do niedawna w ogóle o czymś takim nie słyszałam, ostatnio na MTV jakiś program leciał i tam było właśnie o Baby Shower. Bardzo mi się to podobało. Przyszła mama dostała mnóstwo prezentów,no i bawili się w te całe konkursy.:-) Szkoda,że w Polsce nie jest to jeszcze tak popularne, nie znam nikogo,kto urządzałby taką imprezę. Ale pomysł bardzo mi się podoba.
 
Do góry