reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

hej Dziewczyny,u nas też od rana piękna pogoda :)Złego humoru nie potrafię mieć jak tak ładnie za oknem.
Szyszunka-jeśli tak często masz skurcze to może lepiej brać ten magnez:)ja tego pilnuje najbardziej.W długi łikend moja znajoma która jest w 26 tyg.trafiła na patologie -3 dni leżała .Dostała skurczy po noszeniu książek na uczelnie(studiuje)-skurcze niby bezbolesne miała ale strasznie długo i brzuch twardy jak kamień.Pierwsze co dostała to właśnie kroplówkę z magnezem.Naszczęście dobrze się skończyło ale ma ścisły nakaz odpoczywania.
Ja łykam już drugi listek żelaza i jakoś mam wrażenie że siada mi na żołądku-wogóle jakieś przeboje mam z jedzeniem w tej ciąży-nie mam apetytu wilczego,wręcz przeciwnie czasami nie mogę niczego przełknąć.Wczoraj m.zrobił mi taką pizze serową że po 3 kawałakach nic już do wieczora nie zjadłam...
 
reklama
hej hej
Nu śliczna pogoda tylko jakaś zmiana się szykuje więc chyba skorzystam z tego że młoda kima i sama pójdę w kimę:-D:tak: taka jestem śpiąca
 
Witam serdecznie:tak:U nas też dziś śliczna pogoda, ale moja mała kaszle od wczoraj, więc zostałyśmy w domku. Oko mi się zamyka, może położę się koło niej i wykorzystam, że ogląda bajki, mała drzemka nie zaszkodzi;-)
Szyszunka i rezeda mnie ginekolog mówiła, że skurcze Braxtona mogą pojawić się od 5 mięsiąca, ale jeśli będą bardzo często to powinnam się skontaktować z lekarzem! Po drugie nie znam się nad twardym brzuchem, ale zawsze jak jestem u ginekolog to właśnie to sprawdza, czy brzuch nie twardnieje, więc pewnie coś w tym jest i może jednak warto albo odwiedzić wcześniej ginekologa, albo choć do niego przedzwonić:tak::tak:
Moja koleżanka właśnie przez to, że brzuch miała nisko i twardy musiała leżeć w domu miesiąc, tak więc odpoczynek też na pewno dziewczyny wskazany:tak::tak:Dziękuje serdecznie za info odnośnie toxoplazmozy, widzę, że sporo z was robiła te badania:tak:
 
hej hej
Nu śliczna pogoda tylko jakaś zmiana się szykuje więc chyba skorzystam z tego że młoda kima i sama pójdę w kimę:-D:tak: taka jestem śpiąca

tez tak chciałam ale telefony mi sie rozdzwoniły i nie dało rady :wściekła/y::wściekła/y:

mi narazie gin nic o toxo nie mówił, ale ja sobie robie teraz na dniach sama, bo sadziłam róze bez rekawiczek /głupia baba :no:/ i sie skaleczyłam... :wściekła/y: takze musze zobaczyc co i jak...

za wszystkie dzisiejsze wizyty mocno trzymam kciuki!

syla - za Ciebie szczególnie trzymam kciuki! będzie dobrze! musi byc!
 
koleżanka robiła w 7 miesiącu... na ogól robi się od miesiąca do nawet tygodnia przed porodem z tego co wiem... ale wszystko zależy od tego jak się przyszła mama czuje...
skubana miała nosa bo urodziła córunię jakieś 3 tyg po imprezie... musiała coś już czuć;-)
 
Witam. Trzymam mocno kciuki za dzisiejsze badania - ja też nie wiedziałam o co pytać na połówkowym, ale na szczęście gin sama mówiła.
U mnie teraz strasznie pochmurno więc chyba bryknę trochę na łóżeczko. W ogóle to dzisiaj strasznie boli mnie podbrzusze, troszkę się tym martwię. Czy Wy też tak macie?Za tydzień mam wizytę i gin i muszę jej o tym powiedzieć. Na razie nie robię alarmu bo nie jest tak strasznie.
 
A ja mam wewnętrznego doła... jestem skołowana... sama już nie wiem w którym tygodniu jestem! :angry:

brzmi dziwnie wiem... ale to wszystko przez tego mojego gina i przez te tandetne kalkulatory ciązowe w internecie....

suwaczek pokazuje 22tydzien i 4 dzień ... kalkulatory wyliczają 23 tydzień z @ wychodzi 25 a lekarz mówi że 24 :] tak więc będę rodzić miesiąc zapewne... idę się skupić i sama to sobie policze na palcach! <foch>

jak zmienić suwaczek?
 
Baby shawer robi sie tylko przy pierwszym dziecku...przynajmniej ja o czyms takim slyszlama..tak jest w usa..i robi sie go przed narodzinami bo jaki bylby sens robic takie przyjecie po narodzinach...na baby shower dostaje sie praktycznie cala wyprawke dla dziecka..matki robia liste tego co chca dostac:-)strasznie mi sie to w stanach podoba ale nie wiem czy u nas sie to przyjmnie??
 
reklama
Baby shower- ach kiedy to bylo:shocked2::shocked2::shocked2:
Ja mialam baby shower przed narodzinami Julci , na miesiac przed i bylo calkiem sympatycznie, siedzialam sobie jak ta ksiezniczka i bawilismy sie w rozne zabawy , jedzonko bylo smaczne i prezenty tez byly . I musze przyznac ze byla to duza pomoc dla nas w tamtym czasie , dziewczyny zlozyly sie na wozek i siedzonko do karmienia i inne rzeczy , Tutaj w stanach baby shower robi sie przewaznie przy pierwszym dziecku i ja osobiscie polecam :tak:;-)
 
Do góry