reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

dzisiaj sobie pojeździłam trochę z wózeczkiem - jak wam pisałam 4 dni temu moja siostra urodziła córeczkę, więc musiałam trochę potrenować przed wrześniem
 
reklama
witajcie
ja pozdrawiam ze szpitala, męzus dostarczyl laptopika więc mam kontakt ze światem

mam zapelenie nerek i nie jest ciekawie:-( ale juz dzis przynajmniej sama siusiam.
spotkalam tu kolezanke z którą lezalam na tym oddziale juz pare razy, ale niestety straciła ciąże, w 26 tygodniu w niedzsile poczula slabsze ruchy w poniedzialek na usg dzidzia juz martwa.jakie to zycie nie sprawiedliwe:-(
ja teraz mam kiepsko:-9 bo to 24 tydz. a wklasnie w 24 stracilam córeczke:-(
staram sie myslec pozytywnie ale ciągle cus:-( buziaki
 
Syla bardzo dobrze, że trafiłaś do szpitala, jesteś w najlepszych rękach, będą na okrągło sprawdzać i kontrolować Twój stan i nie pozwolą, żeby wydarzyło się coś złego:tak::tak::tak:Wiem, że wspomnienia są przygnębiające, ale tym razem tak nie będzie, myśl tylko dobrze i pozytywnie o swojej kruszynce!!Pamiętaj będzie wszystko dobrze, dobrze, że masz laptopa i możesz pisać co u Ciebie!!Wiem,że wszystkie wiadomości od Ciebie będą pozytywne!!Trzymam kciuki:tak:
 
witajcie
ja pozdrawiam ze szpitala, męzus dostarczyl laptopika więc mam kontakt ze światem

mam zapelenie nerek i nie jest ciekawie:-( ale juz dzis przynajmniej sama siusiam.
spotkalam tu kolezanke z którą lezalam na tym oddziale juz pare razy, ale niestety straciła ciąże, w 26 tygodniu w niedzsile poczula slabsze ruchy w poniedzialek na usg dzidzia juz martwa.jakie to zycie nie sprawiedliwe:-(
ja teraz mam kiepsko:-9 bo to 24 tydz. a wklasnie w 24 stracilam córeczke:-(
staram sie myslec pozytywnie ale ciągle cus:-( buziaki

syla..trzymaj się kochana...masz dobrą opiekę...
 
Syla28, agawa ma rację, jesteś teraz pod stałą opieką, więc będą czuwać nad Wami dniem i nocą. Tym razem będzie dobrze! Z całych sił trzymam kciuki za Ciebie i maleństwo!!!
 
Syla28: Mysl pozytywnie. Tym razem wszystko bedzie dobrze. Jestes pod opieka i to jest najwazniejsze. Zdrowiej szybciutko!
Kroptusia: Okropna baba, ta Twoja szefowa. Az mi brak slow. Ale coz, na pewno znajdziesz inna prace i lepsza szefowa, czy szefa.

Gratuluje wszystkim wrzesnioweczkom, ktore juz znaja plec. Przepraszam, ze tak ogolnie, ale ostatnio mialam troche stresow zwiazanych z szukaniem nowych lokatorow na nasze mieszkanie, kupnem innego mieszkania itp itd. Codziennie przychodzilo pare osob, zeby obejrzec mieszkanie. No ale udalo mi sie w ciagu tygodnia wszystko zalatwic. Z moim mezem glownie rozmawiamy teraz o mieszkaniach, przeprowadzce itp On jest teraz 3 tygodnie za granica, a ja zostalam sama z tym wszystkim. Ale czytalam was na biezaco.
Moje malenstwo codziennie kopie, najczesciej wieczorem. Brzuch rosnie bardzo szybko. No i szok: kupilam dzisiaj spodnie ciazowe w H&M o 2 rozmiary wieksze niz przed ciaza! Juz nawet nie pasuja mi odpiete stare spodnie. Kupilam tez 6-ciopak body dla kruszynki, ale z krotkim rekawkiem. Nie wiem, czy nadaja sie na jesien. Wogole stwierdzilam, ze nie wiem, jak ubierac dzidzie, ile tych warstw, co na co itp itd. Ale o to pewnie musze zapytac na innym watku.
 
reklama
Syla musisz teraz myśleć pozytywnie jesteś w dobrych rekach nic złego sie nie stanie trzymam kciuki za Was:tak:
 
Do góry