reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

Ewusek, a mi dziś ktoś zrobił kawał. Przyszedł sms, w stylu słyszałem że włożyłaś obrączkę( po ślubie jestem prawie rok) może dlatego mi się śniłaś tyle razy ostatnio czmeu sie nie odzywasz chyba nie chcesz zerwac ze mną kontaktu. Napewno nie wiesz ale ja zmieniłem numer kontaktowy. Podpisane Ja bramka sms pewnie jakaś laska mojego męze chce nas skłocić już kiedyś dawno temu takioe coś przerabiałam
 
reklama
Cześć dziewczyny.
U mnie od rana w pracy awaria sprzętu, więc miałam praktycznie cały dzień wolny :-) Nie ma to jak dłuższy weekend. Cieszyłam się na małe opalanko na słoneczku, a zaczyna się tak straszna burza, że chyba do jutra się nie skończy:szok:
 
mam pytanie dziewczyny może któras z was miała podobnie:( czuje sie świetnie a z morfologii krwi wynika że mam za niski poziom % limfocytów (LMPH)co może świadczyć o poważnej infekcji wirusowej :(((jestem załamana norma wynosi od 25-45 a ja mam 16 a w dodatku nie moge siem dzodzwonić do lekarza:((pomocy:( Jestemw 22 tyg
 
Dziękuję kochane za odpowiedzi na temat 3D i 4D..... ale nadal zastanawiam się nad kilkoma rzeczami z tym związanymi , znalazłam stare wątki w necie (z 2007 r.) , gdzie przeczytałam że w Bydgoszczy 3 i 4 D wówczas kosztowało od 200 do 350 zł, aż boję się zapytać ile dziś w 2009 roku może to kosztować, bo przecież 350 zł to już wiele rzeczy dla maleństwa.

I zastanawiam się nad tym czy jeśli zdecydowalibysmy się (własciwie to ja bym się zdecydowała, bo mój mąż twierdzi że to niepotrzebny bajer) to czy nie lepiej to usg zrobić bliżej porodu, kiedy już maluch jest prawie taki jak go za chwilę zobaczymy?


Jak często się rejesrtujecie i chodzicie na takie usg? i ile kosztuje w Bydgoszczy, Toruniu lub Poznaniu (i u kogo), bo ja zwykle jestem w tych trzech miastach (gina mam z Torunia i do każdej wizyty dostaję nagranie z usg 2D czyli tego najzwyklejszego).
 
mam pytanie dziewczyny może któras z was miała podobnie:( czuje sie świetnie a z morfologii krwi wynika że mam za niski poziom % limfocytów (LMPH)co może świadczyć o poważnej infekcji wirusowej :(((jestem załamana norma wynosi od 25-45 a ja mam 16 a w dodatku nie moge siem dzodzwonić do lekarza:((pomocy:( Jestemw 22 tyg

no to może zgłoś się do lekarza ogólnego...z tymi wynikami, bo tak sobie myślę że może cos wyszło nie tak i będzie kazał powtórzyć. lepiej niech cię zbada jakiś lekarz, po co się zamartwiać, że to jakieś zakażenie. Ja pewnie bym tak zrobiła, bo nie wytrzymałabym do następnej wizyty u gina.
 
Witam dziewuszki
Ja jestem już po usg połówkowym. Z dzidzią wszystko wsio wsio ok. Trafiłam na extra gin. po kolei tłumaczyła wszystko np. tu jet główka i mózg , przestrzenie komorowe....nosek usta.... oczka żrenice i o wszystkim dokładnie opowiadała i tak o każdej części. Super . pokazała mi nawet dzidzie w 3d, ale powiedziała że najlepiej sobie taki usg zrobić po 25 tygodniu, miała rację bo nie za fajnie jeszcze dzidzia wyglądała. ( nie kazała płacić za to podglądnięcie, pojadę sobie w tym terminie w którym będzie dobrze widać). Acha i oczywiście pytałam o płeć i będzie dziewczynka :happy::happy: Jestem strasznie szczęśliwa. Był ze mną mąż , ale przez całe badanie to miał oczy jak 5 zł, usta rozdziabione jak karpik i ogólnie nie mógł uwierzyć w widoki.
 
ewelin to super :-) Gratuluję dziewczynki.
Mam nadzieję,że też trafię na fajnego lekarza,który mi wszystko po kolei pokaże i powie,a nie tylko pomierzy,byle tylko szybciej i już... No i oprócz zdrowia,modlę się,żeby poznać płeć.:-)
 
Gratuluje córeczki Ewelin!
Ciania-najlepiej wstukaj do googli usg4d i podzwoń -popytaj-w Krakowie wachają się od 200 do 300zł-to od 18,20 tyg bo za wcześniejsze dałam 120 ale było tylko 3d.
Myślę że aż tak dużych różnic cenowych nie ma w innych miastach,
Zarejestrowałam się na czwartek i już nie mogę się doczekać.Mały od 2 dni kopie bardzo intensywnie -aż się boję co będzie dalej;-)
 
reklama
ciania - jak chcesz w bydgoszczy to zadzwoń sobie na rejestracje do wasilewskiego /jeden z lepszych lekrzy w bydg/ 52 349 07 33 /po 14-ej/ i sie zapytaj o cene 3d czy 4d... czeka sie u niego niestety ok miesiaca na wizytę ale naprawde warto! ja chodze do niego co 10 tygodni /czyli na te 3 podstawowe usg ciazowe./ i chodze na 2d, bo 3 d nigdy mnie nie rajcowalo;-) ale on na tych 2d przełacza na 3d i czesc dzidzi widzisz w 2d a czesc w 3d... połowkowe kosztowało mnie 120 złotych czyli chyba norma...

spadam spac
ewelin - ciesze sie razem z Tobą :-):-)
 
Do góry