reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

reklama
gratuluję wszystkim mamusiom które poznały płeć :-)
ja już chcę mieć swojego synka obok ...ehhh jak ja wytrzymam do września :tak: a i imię już chyba wybrane hehe ale jeszcze nie zdradzam :)

wczoraj wieczorem tak mnie mój skarb kopał, wiercił się i co nie tylko że byłam w szoku ;) nie tylko ja ale i mój mąż... trwało to może z 30 min :-D:-D

ja w dalszym ciągu chora... już kaszle jak gruźlik, z nosa leci i co nie tylko, w środę mam obronę, jeszcze chyba do mnie nie dotarło bo kompletnie nic w tym kierunku nie robię hehe w piątek panieński koleżanki ( jestem starszą więc teraz bawię się w organizację) mam nadzieję że wyzdrowieje :-(

uciekam znów do łóżka, buziaki i miłego dnia ;-)
 
Hej dziewczyny!
ja jeszcze mam 4 dni do USG i sie dowiem mam nadzieje co nosze w brzuszku.Zreszta obudzilo mnie dzis dziecie ;)
Moja bratowa 2 dni temu urodzila dziewczynke- 4kg 58cm-chyba spora sztuka?
Wczoraj dostalam wiadomosc , ze Milenka nie slyszy!szok1ale podobno tak bywa u noworodkow, bo wody lodowe sa w kanalach !Wiec ostzregam, ze by nie panikowac :no:
Dzis Milena juz byla badana i slyszy wiec wszystko jest w porzadku!
ja mam polmetek :tak:

Zycze mileo dnia ;)
macie juz wozki?lozeczka?
papa
 
Witam sobotnio-zanim ucieknę z moją młodą na ogród na cały dzionek:-) Mamy cudowną pogodę, i mamie udało się zrobić córeczce piękne 2 kiteczki, więc idziemy się lansować;-) Może nawet wskoczę w bikini i sie gdzieś w cieniu powyleguję- na moją skórę powinno to dobrze zrobić, poza tym niech mama i dzidzia maja trochę świerzej witaminki D3:-p
Właśnie zostałam totalnie obsmarowana balsamem- moja córcia na mnie wylała:sorry2:, więc jestem na słonko przygotowana:-D:-D
Miłego słonecznego dnia!
 
Witam wrzesnióweczki :-)
Kolejny weekend,ja znowu do babci na obiadek,bo to co mój m. wyprawia,to po prostu....:no: BRAK SŁÓW.
Wziął mnie ostatnio większy apetyt...Tzn.nie jestem w stanie wepchać w siebie nie wiadomo jakiej ilości jedzenia za jednym razem,tylko po prostu jem i za chwilkę znowu jestem głodna i muszę cokolwiek zjeść.:szok: Ale to chyba dobrze...
U nas pogoda taka sobie...Dziwna trochę,ale nie przeszkadza mi to specjalnie. Też bym chętnie gdzieś pojechała się poopalać,ale minusem jest brak auta,no i nikomu jeszcze za bardzo się nie chce. Będą chcieli jeździć nad jezioro jak ja już ledwo będę mogła się poruszać z brzuchem,bo to lipiec-sierpień z największym "ciężarem".:dry:
No nic,ja zmykam pod prysznic i do babci.:-) Może nawet skuszę się na lody z McDonalda.:-D
 
Kroptusia o mało z łóżka nie spadłam!! Co za bezczelne i bezduszne babsko!! To już taksówkarz, obcy człowiek wykazał więcej zrozumienia niż kobieta z którą pracujesz od kilku lat! Ale jestem pewna, że poradzicie sobie! Samo zacznie się układać i nawet nie zauważysz jak dzieci będą rosły a u Was wszystko będzie dobrze!! :tak:

Sarenko właśnie zamierzałam Ciebie jakoś uspokoić a tu proszę - kilka postów dalej czytam, że wszystko dobrze!! Cieszę się! Nie martw się na zapas. Dzidziusie pewnie tak jak my mają mniej lub bardziej leniwe dni :-D
A co do smska to może być po prostu najzwyklejsza pomyłka.... :tak:

Wiola u nas z sortowaniem śmieci jest tak, że są 3 osobne kontenery na odpowiedni rodzaj śmiecia - po czym podjeżdża śmieciara i wrzuca wszystko do jednego zsypu :szok::zawstydzona/y::rofl2:

karotka
ja też tak mam z tym jedzeniem. Od kilku dni często mielę coś w buzi. Staram się takie rzeczy które mnie nie utuczą za bardzo, ale .... Mam nadzieję, że to przejściowe a nie początek ..... :confused:;-)
 
Witam wrześnióweczki :-)
Czytam Was od początku maja i baardzo zazdroszczę tym, które znają już płeć swoich skarbów, ja niestety muszę jeszcze poczekać do wtorku.
Mam do was pytanie, czy któraś z was stosowała UROSEPT na drogi moczowe, bo chyba mnie cosik rozbiera w tym kierunku aw domu tylko urosept. Pozdrawiam słonecznie
 
reklama
Sarenka spokojnie. Napewno nie ma sie czym martwić, ja tez czasami przez dluzszy czas nic nie czuje, ale nie ma co panikowac. Moze maluszek sobie zrobil dłuzszą drzemke, a moze poprostu figluje sobie tak ze go nie czujesz :-)

A ja mam pytanie odnośnie USG połówkowego. Czy na zwykłym USG tez mozna odczytac te wszystkie parametry (obwod głowki, długość ciałka, kości udowej... i co jeszcze powinien gin sprawdzic??) Czy to najlepiej robić podczas USG 3D? Bo ja ide 11 maja na wizyte i zwykłe USG i to akurat bedzie po półmetku, a na koniec maja zapisałam się na 3D, ale teraz się zastanawiam, czy jest sens robić tak jedno USG po drugim?


tylko na zwykłym USG można zrobić takie pomiary, na 3d i 4d nie widac wszystkiego- właśnie 2 dni temu pytałam o to lekarza
 
Do góry