reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

Czesc Dziewczyny. Mysle ze dołącze do wrzesniowych mam :) Narazie tylko 2 testy potwierdziły mi maleństwo a lekarz mam nadzieje, ze zrobi to w piątek :) Czekam z niecierpliwością i strasznie sie denerwuje :(
Mam małą prośbę, bo nie wiem juz jak to jest z tymi tyg.ciązy. Ostatnią miesiączke miałam 13/12/2008 więc wg moich obliczen jest teraz 5 tyg i 3 dni, a kalkulator babyboom pokazuje 6 tyg i 3 dni. Jak to w koncu jest??
 
reklama
mam pytanie do dziewczyn, które są w kolejnej ciąży - macie może jakieś przetestowane kremy przeciw rozstępom bo wczoraj byłam w aptece i z ciekawości oglądałam ale wybór taki że nie wiem na co się zdecyduję jak przyjdzie czas na stosowanie

mnie gnębi jeszcze jeden problem jak byłam w czwartym tygodniu (dzień przed planowaną @, czyli drugi od zapłodnienia) wypiłam 3 kieliszki wódki bo nie spodziewałm się ciąży, dwa miesiącę się staraliśmy i nie wierzyłam, że w trzecim się uda a teraz mam takie wyrzuty sumienia, że aż mi słabo jak sobie pomyślę że dzidzi mogło się coś stać

co do kremów na rozstępy, to ja ososbiście nie uzywałam jakichś specjalnych tylko zwykły balsam do ciała i oliwke dziecięcą :tak::-D:tak: i tak jak któraś tu wcześniejpisała, to chyba wszystko zależy od predyspozycji, elsatyczności skóry i chyba troszke od genetyki :tak: ( ja nie mam po pierwszej ciązy ani jednego rozstępu, a przytyłam 15 kg, jak dla mnie to było aż 15 kg !!!!)

a co do wypicia w pierwszym okresie ciąży, bez świadomości,że ona jest, to chyba sporo dziewczyn, ma takie obawy :tak: ja zresztą też, lampka lub dwie wina były :tak: ale kiedyś obiło mi sie o uszy,że te pierwsze 2 tygodnie, fasolinka jest pod szczególną ochroną i raczej niec złego jej sie z tego powodu nie stanie :tak::-D:tak:

Renifer ............. tzrymam kciuki za pozytywne wiadomości od gina i oczywiście wypoczywaj dziewczyno, wypoczywaj :tak:

aga_ps2, o to mamy takie same objawy czyli odrzuca nas od słodkiego, co przed ciąża było nie do pomyślenia , dzien bez słodkiego to dzien stracony ...... :tak: i mnie do tego mdli cały dzień :baffled:

i witam serdecznie kolejne wrześniowe mamusie........ :tak::-D:tak:
 
Mam małą prośbę, bo nie wiem juz jak to jest z tymi tyg.ciązy. Ostatnią miesiączke miałam 13/12/2008 więc wg moich obliczen jest teraz 5 tyg i 3 dni, a kalkulator babyboom pokazuje 6 tyg i 3 dni. Jak to w koncu jest??

witam serdecznie nową przyszłą mamusię .... :tak::-D:tak:

co do wyliczeń wieku ciąży i różnic z tego wynikających musiałabyś się cofnąć o jakieś 3-4 strony i tam jest debata na ten temat i wyjaśnienie tej kwestii :tak:
 
Hihi dokladnie pare stron wczesniej :) Liczyc od 1 dnia ostatniej @ :) i jak jest 5 tydzien i pare dni to sie juz mowi ze leci 6 tydzien wiec ok :))
 
wróciłam właśnie od rodzinnej... nastraszyła mnie powikłaniami po grypie dla Okrucha, dodatkowo naczytałam się teraz w internecie i proszę, stres gotowy.

kurna, czy to grypsko musiało się teraz przyplątać :-(

witam kolejną mamę...
 
Dzięki dziewczyny trochę się uspokoiłam

jarzebinka mnie mdli tak gdzieś od niedzieli jak tylko spojrzę na słodycze a przed ciążą mogłam zjeść nawet dwe tabliczki czekolady ale tylko mlecznej, ale może to dobrze że nas odrzuca od słodkiego, przynajmniej się nie roztyjemy(może):-) :-) :-) :-) :-)
 
KroptusiaDzięki kochana, że chociaż Ty mnie kurcze zauważyłaś że sie pojawiłam na tym wątku, bo reszta to chyba już klapki na oczach mają no nic.:-:)-:)-( (przynajmniej w moim przypadku)


Chciałam tylko napisać, że jak na "Mamusie, staraczki w 2009roku" ktoś nowy się pojawi to wtedy zauważamy to odrazu :tak::tak::tak:
 
reklama
Dzięki dziewczyny trochę się uspokoiłam

jarzebinka mnie mdli tak gdzieś od niedzieli jak tylko spojrzę na słodycze a przed ciążą mogłam zjeść nawet dwe tabliczki czekolady ale tylko mlecznej, ale może to dobrze że nas odrzuca od słodkiego, przynajmniej się nie roztyjemy(może):-) :-) :-) :-) :-)
No ja mam to samo dziewczyny, czyli mndli na sama myśl o słodyczach, od początku ciązy nie zjadłąm ani jednej czekoladki, ani jednego ciasteczka.:-)
A przedtem...uhuuhuhu....szkoda gadać, słodycze to był jak nałóg.
Ale chcę Wam jeszcze powiedzieć, ze to bardzo dobrze, że nam sie nie chce słodkeigo, bo czytałam, że w ciązy powinno sie unikać pustych kalorii;-)
 
Do góry