reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

Jeszcze nie byłam u lekarza (mieszkam w uk a tu położna przyjmuje dopiero ok 8 tc, 12 stycznia jadę do Polski więc pierwsza wizyta na szczęście będzie u mojego ginekologa:-) ) ale jestem pewna, że to ciąża, największą pewność daje mi to że codziennie ok jakiegoś tygodnia ok 6 rano budzi mnie głód, oczywiście jest jeszcze kilka innych objawów.
 
reklama
Hehe no ja ogolnie sie zrywam bo nie moge spac jak wczesniej spalam gdy bylo wolne nawet do 12 teraz sie budze w srodku nocy i robie jedzenie :) ja poszlam wczesniej bo 1 ciaze mialam zagrozona wiec na wszelki, 2 wizyta 21 stycznia to bedzie jakis 8 tydzien juz :)
 
Witajcie wrześniowe Mamy i fasolki :) U mnie 27.12 test również pokazał wyczekane (od dwóch lat) kreseczki. Jestem bardzo szczęśliwa ale też mam jakieś lęki i niepokój mną targa. Z objawów tylko bolące piersi no i może trochę większy apetyt. Pierwsza wizyta u gina 07 stycznia.Biorę tylko folik, zaczęłam brać elevit ale koleżanka mi odradziła, podobno wszystkie witaminy najwcześnie dają w 3 miesiącu, poczekam więc co powie lekarz.
 
No to witamy :) znam te obawy i lek ja zrobilam test grubo przed terminem @ chyba 20.12 i wyszly 2 kreseczki juz jestem po 1 wizycie i dzis 5 tydzien i 2 dni jak ten wiek wszystko ok. Piersi bola roznie raz mniej raz wiecej ale tylo przy dotyku. Na poczatku z boku i na dole teraz cale....no i ten apetyt M sie smieje ze odkad mnie zna pierwszy raz widzi bym tyle jadla (niejadek jestem). Lekarz zalecil folik i nospe nic nie mowil o witaminach wiec narazie nie kupuje na wlasna reke. W 1 ciazy bralam Materne. A serduszko i juz wiecej zobacze 21 stycznia
 
witam mamuśki:-)
bardzo chciałabym, aby to był też mój wątek:-) mam nadzieję, że za parę dni do Was dołączę:-)
bardzo Wam gratuluję kochane, już macie swoje kruszynki pod serduszkiem:-)
 
tak Kroptusia mam dwie śliczne laseczki:-) już duże, czas na jeszcze jedno maleństwo:-) i to w tym msc więc szykuję się twardo na wrzesień:-)
 
reklama
Do góry