reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

reklama
przyczyną było najprawdopodobniej zakażenie wewnątrzmaciczne, dostalam silnych skórczy, rozwarcie na 8 cm i porodówka:-(

zanim trafilam na naporządnego lekarza to juz za późno bylo zeby poznać prawdziwą przyczyne...

kurde schizuje bo mnie tak plecy bolą jak na okres, wzielam no spe

kroptusia a tobie ile dziennie nosy lekarz pozwolil brac?
 
Witam wszystkie nowe mamusie!:-)
Zycze abyscie przeszly spokojnie te wspaniale 9 mc. Zdrowka dla was i dla waszych dzieciaczkow! Oraz wspaniałych pociech!:-)
Trzymajcie sie cieplutko tak samo jak my Wrześniowe Mamy 2008:-)

Pozdrawiam serdecznie!:-)
Ania, Mama Wrzesniowa 2008:happy:
 
Cześć dziewuszki ;-)
Zapisuję się wstępnie do wrześniówek. :-) W sylwestra dwie kreseczki, dziś powtórka z testu i druga kreska już mocniejsza jestem przeszczęsliwa.:-D
Według kalendarzyka internetowego termin wypada na 9 września. Zobaczymy jak to będzie we wtorek do lekarza. :tak:
 
Cześć dziewuszki ;-)
Zapisuję się wstępnie do wrześniówek. :-) W sylwestra dwie kreseczki, dziś powtórka z testu i druga kreska już mocniejsza jestem przeszczęsliwa.:-D
Według kalendarzyka internetowego termin wypada na 9 września. Zobaczymy jak to będzie we wtorek do lekarza. :tak:

Rowniez gratulacje :)) Ja juz zglupialam z terminem bo raz pokazuje 30.08 a inne np 5.09 wiec zobacze co powie lekarz :))Ja zobaczylam II 20.12, ginek 29.12 i 5 tydzien teraz 6 leci witam serdecznie:-)
 
reklama
przyczyną było najprawdopodobniej zakażenie wewnątrzmaciczne, dostalam silnych skórczy, rozwarcie na 8 cm i porodówka:-(

zanim trafilam na naporządnego lekarza to juz za późno bylo zeby poznać prawdziwą przyczyne...

kurde schizuje bo mnie tak plecy bolą jak na okres, wzielam no spe

kroptusia a tobie ile dziennie nosy lekarz pozwolil brac?

Okrutnie mi przykro :-( wyobrazam sobie jakie to musialo byc przezycie. Moja mama urodzila w terminie ale przez olewajke lekarzy siostra zmarla tego samego dnia :( wiec wiem tez z jej opowiesci jak to przezyla, dlatego 1 ciaze tak sie stresowalam ale trzeba myslec pozytywnie. Mi lekarz zalecil 3x1 nospie dziennie jakby co dzwonic. W 1 ciazy plecy bolaly mnie okrutnie od poczatku taki juz typ nie martw sie jakby co dzwon do ginka
 
Do góry