reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

Cześć dziewczyny.
Wczoraj cały dzień siedziałam nad jeziorem, bo mój M jest instruktorem żeglarstwa i szkoli, więc pojechałam z nim. Zimno było jak chol....., a dzisiaj mam katar, kaszel i bolące gardło :no: Więc od rana się kuruję, do jutra muszę być zdrowa, bo znów do pracy :-(
 
reklama
A ja dziewczynki dopiero wstałam :-D Ciężki miałam ten urlopowy tydzień:-D:-D:-D Goście jeszcze śpią - a ja nadrabiam wszystkie posty! Już jutro wyjeżdżają i szczerze Wam powiem, że szkoda! Fajnie jest mieć "kogoś swojego" w pobliżu. Jakoś tak się człowiekowi lżej robi na serduszku... Ale w sumie już niedługo i ja się w Polsce pojawię:tak::-) Zaczynam już odliczać dni do wyjazdu...:eek::happy: Czuję się znakomicie - mimo delikatnego zmęczenia i dziś ostatni wypad na mecz :-D a od jutra powrót do pracy:baffled: Życzę Wam miłej niedzieli, udanych zakupów i powodzenia w sprzątanku.:tak:
 
Witam sie niedzielnie:-)
Rzeczywiscie jakos malo piszemy:-p
U nas sliczna pogoda, sloneczko, po obiadku jedziemy gdzies na przejazdzke:tak:
Wczoraj M zajal sie ogrodkiem, skosil trawke, posadzil kwiatuszki, oblozyl kamieniami i kupil lampy- wieczorkiem jest takkkkk romantycznie:-)

a-nitek ojjj ta wstretna choroba, a sioooooo:wściekła/y:

Kroptusia- super wesoly poranek:laugh2:

Reniferku- oby udalo sie posprzatac:rofl2:ale nie przemeczaj sie:tak:

Buziaki kochane;-)

 
hey mamusie:)
Ja tez jakoś wcześnie wstałam, słoneczko mnie obudziło, taka piękna pogoda. M zdjął ze mnie foch i przeprosił, chory chyba jets biedaczek:( A wiecie co moja dzidzia dużo waży, 250g mierzy a powinna 150g w tym tygodniu. Normalnie grubaseczek mały lub mała bo skrzyżowało nózki akurat na kroczu. Miała w normie 14 cm. Ja jestem taka szczupła, brzusia prawie nie mam, nieraz jak więcej zjem to wychodzi a tu olbrzymek:)
 
Witam!!!!

Już jako żona :-):-):-):-).
Muszę przyznać rację tym, którzy uważają, że dzień ślubu to jeden z najpiękniejszych dni w życiu. :-):-):-)
Oczywiście w Kościele głos mi się załamał na przysiędze i to tak porządnie, że później co niektórzy mówili, że się popłakali razem ze mną :-).:-D
Całą imprezę przetańczyłam i bawiłam się, mając nadzieję, że maleństwu to nie zaszkodzi...

Przez dwa dni nie czułam ruchów ... Nie wiem czy to przez stres , ale mam nadzieję, że tak i że juz wszystko wróci do normy :-).
 
inka

Z Bożej woli połączeni węzłem, co dwoje serc tych splata, żyjcie szczęśliwie tu na ziemi, niech Wam w miłości płyną lata, niech miłość, dobroć oraz ufność, która dziś w sercach Waszych gości, wraz z Bożą łaską i pomocą da Wam moc szczęścia i radości.:-):tak::rofl2::tak:
 
reklama
Do góry