reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

Ja słyszałam na temat baldachimów to samo co jarzebinka. W ciąży z Adasiem chodziłam na szkołę rodzenia i tam panie położne powiedziały, że nie dość że ograniczają dostęp powietrza to gromadzi sie na nich kurz i dzieci potem oddychają bezpośrednio tym kurzem z baldachimu. Więc ja mój rozmontowałam ;-)

o tym,że kurz sie zbiera tez słyszałam ..... :tak:

ninonka, ja wiem,że one ślicznie wyglądają, bo tak bajecznie :tak:, ale jest jeszcze kwestia praktyczna, naprawdę nie jest to tez wygodne, manewrowanie malenkim dzieciatkiem przy wkładaniu czy wyjmowaniu dzieciątka z łóżeczka jak cos wisi mu nad główka i poprostu przeszkadza ........ ( to akurat znam z autopsji ) ale oczywiście wolna wola ....... :tak: tu nie chodzi o krytykę, ale o wymiane zdania na dany temat i poglądów .....
 
reklama
Lazienka sprzatnieta, posciel zmieniona, pranie rozwieszone i wstawione.. ale najgorsze przede mna :sorry2: doprowadzic pokoj dzienny do porzadku po zabawach Natalki :-D:-D:-D hehehe ale z tym jeszcze poczekam, bo cos czuje,ze bedzie tylko pol godz porzadku... hyhy :-)

Hm... chyba wszystkie juz jestesmy w drugim trymestrze nie ? To taki ponoc radosny okres:tak: spiewac sie chce i tanczyc :-D:-D:-D:cool2: Humorek dzis dopisuje ;-)
 

Co do pościeli to ja miałam drewexu Słodki Patchwork, śliczna, milutka, delikatna, ale cieżka do prasowania, teraz chciałabym kupić feretti, marzyłam od "zawsze" o takiej, ale mam mały problem, te ochraniacze są bardzo wysokie, jak łózko jest na najwyższym poziomie, to ten ochraniacz wystaje nad łóżeczko??
Kurde, beznadzieja u nas dziś pogoda, zimno, chłodno, ponuro.......

ja najpierw zakładam ochraniacze, a potem dopiero wkładam materac do łózeczka, tak ze wchodza w ten materac... dzieki temu są równe z łóżeczkiem i nie sa za wysokie... ale co sie nakombinowałam to moje...
u nas zresztą mały śpi juz w turystycznym... drewniane jak zabkował to tak pogryzł, ze az dusil sie wórami z lózeczka... no a poza tym on strasznie lubił walczyc w tym łózeczku, wiec co chwile miał głowe obita od szczebelek.... teraz w turystycznym nie robi sobie krzywdy...

jarzebinko - zgadzam sie z Tobą z baldachimem i daje głowe ze wiekszosc naszych wrzesniowych baldachimów wyląduje po pierwszym praniu w szafie... ;-) ale dziewczyny mają prawo by sie do tego same przekonac ;)
mi bardzo sie podobają baldachimy, ale jestem zbyt duzym leniuszkiem, by je czesto prac :sorry2: w ogóle to mi sie kiedys marzyło takie łóze małżenskie z baldachimem, ale mąz mi powiedział ze mi sie chyba w głowie poprzewracało... i ze koniec z brazylijskimi telenowelami :-D:-D

powodzenia na wizytach!!!

ninonka - a u mnie własnie wyszło słoneczko... i chyba cisnienie do góry poszło, bo głowa mnie dzis nie boli...

nie wiem nic o naftalanek :-( mam nadzieje ze wszystko gra...
 
Cześć Dziewczyny :-)
Ja dopiero wstałam, idę jeść śniadanie i siadam dalej do pisania pracy inż. :tak: Ostatnio rzadko do Was zaglądam :-( ale jak już będę tym inż. to nadrobię :-D

Co do baldachimu to ja się w sumie nie zastanawiałam, ale skoro słyszałyście że to nie jest koniecznie zdrowe dla dzidziulka to się zastanowię ...
buziaki
miłego dnia
 
Witajcie wrzesnioweczki!!!

OGLASZAM WSZEM I WOBEC ZE MNIE NIE BEDZIE NIE WIEM PRZEZ ILE!!! Licze na to ze jak najszybciej na neta podlacza, dzis juz wyprowadzamy sie do nowego domku:-):-):-):tak:
Milczalam troche ostatnio bo to pakowanie ajcccc:-pWybaczcie mi dziewczynki, ale obiecuje ze wroce jak tylko pdlacza inetrnet;-)
Moge sobie tylko wyobrazic ile bede miala do czytania!!!:szok::szok::szok::-D

Sciaskam Was cieplutko i trzymajcie sie zdrowiutki Wy mamusie i fasolki/groszki;-):tak:


Co do baldachimow!!!Ja mialam przy Olivierku i teraz tez bede miala!!!Slicznie wygladaja, tak bajecznie, a co do prania, no coz zmieniasz posciel to i upierzesz baldachim, dla mnie nie ma problemu, a nie odmowie dziecku takiej lozkowej bajeczki, kazdy ma swoje zdanie ale mi on w niczym nie przeszkadza!!!!:happy2:;-):-)

Buziolki!!!:-);-):tak::happy2:
 
witam sie :)
melduję że byłam na USG dzisiaj rano.
Dzidzia zdrowa i fika i skacze i CHŁOPAK będzie
ależ się cieszę:-):-):-):-):-):-D:-D:-D:-D
 
reklama
Post ptaszyna Gratuluję!! :-D

oli_ czekamy cierpliwie na powrót, przyjemnego i lekiego urządzania. Dbaj o Was ;-)

wiola mnie też skręca na myśl o tym, że w środę do pracy trzeba wracać.:sorry2:
Ale faktycznie gdybym na drugi dzień miała wizytę to najchętniej pokręciłabym trochę wskazówkami.;-) Ja dopiero za 3 tyg. zobaczę moje maleństwo, ale większe prawdopodobieństwo na to, że poznamy płeć :-D
 
Do góry