reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

Wlasnie posprawdzalam inne suwaczki.. Na kazdym jest napisane,ze do porodu pozostalo 178 lub 179 dni (to nam sie zgadza) i ze to jest 14 tydz!! Moja pani polozna i z usg sie jednak nie pomylili :-D
 
reklama
dziewczyny - jesli moge Wam doradzic z posciela, a w sumie z jej zakupem na allegro, to pamietajcie by najpierw zapoznac sie z daną firmą w jakims sklepie... nawet lepiej kupic na rynku, jesli widzi sie tylko na własne oczy co to jest... jezeli jednak zdecydujecie sie na allegro, to zobaczcie jakie komentarze ma dany uzytkownik za te posciele... moja kumpela kupiła własnie na allegro posciel dla dziecka i nie jest z niej zadowolona...

ja z czystym sercem moge polecic feretti, niestety jest droga... ale ja to rozłozyłam na ilosc dzieci, które chce miec i najgorzej nie wyszło... :-p;-)
 
Wlasnie sobie policzylam na kartce dzien po dniu poczawszy od 19 grudnia, i wyszlo mi 14 tyg i 3 dni. :-) Zrobcie to samo dziewczyny i proponuje zmienic suwaczki i zapytac gin jak to obliczyl,ze tydz sie pomylil :tak: Przyznam szczerze,ze moj pierwszy suwaczek tez mylil sie o tydz , przyszla do mnie polozna i mi wyliczyla tydz wczesniej... :dry: Hm.. wiec jak to? Pomyslalam i policzylam na kalendarzu i faktycznie sie nie mylila. Kiedy juz poszlam na usg i wyszedl ten sam tydz to juz bylam pewna,ze mam dobrze policzone.:cool2:
A Wasze ostatnie usg jak wskazywalo ?
 
Reniferek dzięki za radę. Fakt bo bawałęna bawełnie nie równa i trzeba dotknac. Osatnio patrzyłam na body. Była okazja w biedronie i podeszła, 100% bawełny dobrze ze były ropzakowane, bo jak dotnęłam to były raczej takie sztywne, a to musi byc milusie w dotyku. Ja nie będe miała dużych funduszy więc kombinuję:) a z suwakami to nie wiem. MI wychdził tez tydzien temu u pani ginekolog 14 tydzien jak na suwaku, na usg wykazało 16 tydzien, ale pani doktor skwitowła, dziecko prawidłowo się rozwija 14 tydzien.
 
Wlasnie sobie policzylam na kartce dzien po dniu poczawszy od 19 grudnia, i wyszlo mi 14 tyg i 3 dni. :-) Zrobcie to samo dziewczyny... (...)

Dzięki princi, ja w sumie wiele do liczenia nie miałam skoro Ty już policzyłaś, :tak:
U mnie OM była 22 grudnia, więc 3 dni później niż u Ciebie więc u mnie jest 14 tydzień tak jak mi ginka powiedziała.
Tylko że ona mi podała mi termin wyliczony od OM, a na USG dzidzia wychodzi jej o dokładnie 7 dni starsza.... :tak:
I teraz nie wiem jak to liczyć dokładnie, ale jak pytałam znajome to mówią że tylko wg OM, bo USG różnie może pokazać, a USG szacuje wiek ciąży od wymiarów jakie dzidzia zaprezentuje...
Zobacze co mi powie 3 kwietnia, jaki będzie wtedy wiek ciąży wg USG...???
 
Dziewczyny, a co do pościeli to ja mam dokładnie takiej jakości i z tym samym nadrukiem co tu: ŁÓŻECZKO RADEK II TEAK +MATERAC+ POŚCIEL (573626268) - Aukcje internetowe Allegro
A dokładnie zieloną w kaczuszki, tylko że narazie tylko jest to 2 el. pościel - poszewka na podusie i na kołderkę) bez ochraniacza, bo jak się dowiem o płci dzidzi to wtedy kupie różowy lub niebieski komplet z tej samej jakości i ochraniaczem i może nawet baldachimem.
A i różek taki jak ta pościel w kaczuszki też mam. i jest naprawdę ok, tylko poprostu nie prałam jeszcze tego bo narazie za wcześniej i nie wiem jak może być po praniu.... Myślę, że z początkiem sierpnia jak będzie pogoda wszystkie rzeczy dla maluszka popiore.​
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dzięki princi, ja w sumie wiele do liczenia nie miałam skoro Ty już policzyłaś, :tak:
U mnie OM była 22 grudnia, więc 3 dni później niż u Ciebie więc u mnie jest 14 tydzień tak jak mi ginka powiedziała.
Tylko że ona mi podała mi termin wyliczony od OM, a na USG dzidzia wychodzi jej o dokładnie 7 dni starsza.... :tak:
I teraz nie wiem jak to liczyć dokładnie, ale jak pytałam znajome to mówią że tylko wg OM, bo USG różnie może pokazać, a USG szacuje wiek ciąży od wymiarów jakie dzidzia zaprezentuje...
Zobacze co mi powie 3 kwietnia, jaki będzie wtedy wiek ciąży wg USG...???
Mi w pierwszej ciazy tez sie sporo roznilo, o czym pisalam wczesniej.. I z kazdym kolejnym dniem mialam termin na dalej.. 25 sierpien, 27 sierpien, 29 sierpien.. a urodzilam 4 wrzesnia hahaha takze ja wierze bardziej usg niz om :-Dwg om mialam chyba na 21 jakos albo 23. Pozniej sie mnie pytala gin oraz ordynator w szpitalu podczas porodu czy napewno wiem kiedy mialam om!! :-D


Kurcze wiecie co.. czuje jak mi sie cos w brzuchu rusza... to nie sa kopniaki, ale takie hm... wslizgi jakby hahaha :-D jakby mnie cos smyralo od wewnatrz w gore i dol..:confused: czuje,ze za tydz poczuje te ruchy.. w koncu w 15 tyg juz mozna jak sie jest szczuplym i za druga ciaza..:cool2: a brzuch to mi tak urosl,ze z Natala w 14,15 tyg nie wygladalam nawet w polowie tak... :sorry2: i sie ze mnie nabijaja,ze co mnie widza to ja jem cos haha :-D:-D:-D
 
hehe:-D Princi mi w tym tygodniu też wielki brzuch nagle wyskoczył:tak: jestem w szoku :szok:że tak nagle i tak iduży od razu- na pewno większy niżw 1 ciążyobaczymy codalej:confused:
 
reklama
BDW... jutro po 16 mam wizytę u gina...Trzymajcie kciuki bo trochę się denerwuję:baffled: Na szczęście ruchy dzidzi już czuję i wierzę, że wszystko u niej dobrze słychać... ale zawsze jakas niepewność jest:sorry2: Najgorsze będzie wejście na wagę:wściekła/y::no: no i nie wiem, czy będzie usg i może da się podejrzeć co tamjest między nóżkami?;-):-D:-D Zdam relację po powrocie:zawstydzona/y:
Dobranoc!
 
Do góry