reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

Czesc Dziewczynki,

mialam przez weekend gosci wiec mnie nie bylo, dzis zaczelam 5 miesiac :-) a jutro jade do szpitala wiec prosze trzymac kciuki. Odezwe sie wiecej jak nadrobie co pisalyscie
 
reklama
Hej dziewczynki!!

Czytam,ze u wszystkich slonecznie, u mnie tez :-D Choc rano jak jechalam do pracy okolo 4,40 (po nie przestawieniu zegarka) mialam szyby zamarzniete w samochodzie i musialam stac psikac i odmrazac haha :shocked2: a jak wracam z pracy godz (godz 14 nie przestawiajac czasu) takie slonce ,ze musialam ze sie udusze w samochodzie... okno otworzylam, szyber-dach..:cool2: Wiosna :-D:-D:-D

Sarenka tesciowie to taki ciezki temat... Powiem Ci jedno, ze bardzo dobrze robisz ,ze nie chcesz tam wracac.:tak: Ja tez kiedys sie wyprowadzilam, tyle,ze z mezem i po prostu relacje tak bardzo sie wtedy poprawily,ze szok. Teraz czuje,ze mnie uwielbia, a tak... okruszki na blacie, dzis nie poodkurzalam.. lusterko w lazience ma plame.. czy to wszystko dojrzy tesciowej oko ? :dry:Masakra, nigdy wiecej, nigdy w zyciu z tesciowa pod jednym dachem!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: A tak.. nawet tesknie za "mamcia" :-D jak jej nie widze :-D:-D:-D
 
Kroptusiu jasne, że trzymamy za Ciebie kciuki, za Ciebie i Twojego dzidziusia. Będzie dobrze widac,że maluszek rośnie także spokojnie , nie stresowac dzieciaczka i wracaj do nas jak najszybciej z dobrymi informacjami.
Karotka pościel nie jest chyba aż tak droga. Z tych firmowych to tak, ale powiem Ci, że niczym się nie rózni od tych kupionych na bazarze. Moja koleżanka 3 lata temu zachowrowała na jakąś posciel. Ja pojechałam do świata dzicka i pytam o cenę a Ona mi podała jakieś z kosmosu. Więc sobie odpusiła i pojechała na bazar wtedy słynny stadion i kupiła śliczną za grosze. nie podam kwoty bo nie pamiętam.Ale zaraz zerkne na allegro.
Aninka u mnie też brzuszka prawie brak, mam nadzieję, ż eniebawem urosnie:)
Ja zaraz zmykam na ognisko, może zjem nawet kiełbaskę pieczona(przeszkadzał mi zapach miesa zobaczymy jak to będzie na dworzu)
 
hehehehe uwazaj zeby ci meza nie odbila...

O to akurat nie muszę się martwić, bo to przy okazji kuzynka mojego m.:-D:-D:-D (


inka, jeśli koleżanka nie potrafi zrozumiec ze jestes w ciazy i ze jestes zmeczona, to po prostu ją perfidnie olej i połóż sie spac... albo tez zaglądaj do niej i rób przegląd w lodówce!

Nie da rady - mieszka z rodzicami :-D:-D:-D,
 
Sarenka , Anninka Hm... to co z tymi waszymi suwaczkami? To policzcie na kalendarzu albo wg usg... ja ostatnio bylam 9 marca i mialam wtedy wg usg 11 tyg i 5 dni wg om jeden dzien roznicy. To dzis wypada...14 tyg i 3 dni:tak: wg om 14 tyg i 2 dni...Wg usg mam termin na 23 wrzesnia a wg om na 24 .. :rofl2:
 
Princi między nami jest 2 dni różnicy.Ja mam termin wedlug om 22 września i we wtorek gin mi wyliczyła 14tyg+4dni wiec dzisiaj jest 15tyg+2dni.
 
reklama
Hahaha to ja nie wiem jak oni licza... ja zaraz policze normalnie sama dzien po dniu od 19 grudnia bo wtedy mialam ostatnia miesiaczke :-D
 
Do góry