reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

dziewczynki a mówiłyście juz w pracy że jesteście w ciąży? Ja póki co dobrze znosze ciążę i oprócz moich najbliższeych nikt nie wie że będziemy rodzicami :blink: ale zastanawiam się czy kiedy zaczyna się 4 mc - to nie jest to dobry moment zeby powiedzieć dyrektorowi o ciąży (choć nie chciałabym iść na L4).... lada moment przecież brzusio wybije ;) Kiedy powiedziałyście, albo zamierzacie powiedzieć?


Ajć...i jeszcze jedno, tak mnie kusi pobrykac na rowerku? Myślicie że to dobry pomysł? Tak mi się chce cos porobić na dworze, spacerowac mi się już nie chce, mam taką nieodparta ochote pojeżdzić na rowerze? Pytałyscie może o to swojego gina?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam kochane....kochani:)
Szok, tyle klepiecie, że kilka dni i nadrobić zaległości nie da rady. U mnie ostatnie dni to jakieś przesilenie wiosenne, czy co......spałam w południe, a jak sie 2 godziny nie zdrzemnęłam to o 18 po prostu mnie już nie było:)
Dzidziulek dał już raz takiego mega kopniaczka, wieć czekam że już za kilka dni/tydz tatuś też poczuje, ale wierci sie maluszek wieczorami i smyra mamę po brzuchu.
Co do płci, to ja będę teraz miała usg dopiero w 20/22 tyg, wiec za jakiś miesiąc i jeśli dzidziuś sie nam odwróci i pokaże klejnoty to może się dowiem, bo córcia pokazała swoje wdzięki dopiero w 32 tyg!!!!
Jak nadrobię zaległości, to się więcej naklepie, teraz jakies urwanie głowy, imprezki, imieniny, albo ból głowy, wiec do kompa siadam rzadko. No i od poniedziałku do rpacy.........
Buziaczki!
 
Kroptusia - widzisz z tym pukaniem to tak jest - zobaczysz wszystko bedzie dobrze- a teraz relaksuj sie z corcia i zaspiewaj " kulfon kulfon co z ciebie wyrosnie ......." - jak ja lubie te dziecieca piosenke:-D

Nionka - duzo zdrowka dla Taty

Wiolawb - moze to rzeczywiscie " zgrzyt zebow powoduje bol glowy" , dobrze ze masz takie nakladki , a ten bol glowy pojdzie sobie w koncu bay -bay wygonimy go i juz, a zamiast truskawek Wiola to ja Dla Ciebie znajde inna potrawe......:-D

Filantropek - mam nadzieje ze nie gniewasz sie za te Truskawki wieczorne ......:happy:, ale jak zaczelam je wcinac to pomyslalam ze taka mala fotka smieszna bedzie - a smaczne byly ze mmmmmmmm

Co do corci - to dziecko pospalo i byla jeszcze wczoraj taka nijaka , a jak tata wyrwal jej zabka ktory sie ledwo trzymal to wylalo czare goryczy - zrobila sie jeszcze bardziej biala z wrazenia tym razem - ach te dzieci . No ale dzis wstala z lepszym humorkiem wiec zaraz wysylam ja do polskiej szkoly
A moj synek(5i 1/2 )caly czas mowi ze i tak urodzi sie chlopczyk bo chlopczykow musi byc w domku wiecej ..... a corcia na to ze dziewczynki sa fajniejsze i bedzie dziewczynka -- i tak do wrzesnia sluchac ich bede - zobaczymy po ktorej stonie bedzie przewaga ;-)
Sloneczka wszystkim zycze
 
Calineczko - nie gniewam się w ramach protestu zrobiłam sobie kanapke z pomidorkiem:-D
Ninionka - mam nadzieję, ze Tato czuje się lepiej?
Dziewczyny juz pisałam, mnie lekarka kazałam brać kwas do konca 12 tygodnia potem odstawic, nie biore tez zadnych witamin - powiedziala ze najlepsze jest zroznicowana dieta niz chemia - chyba ze wynniki beda kiepskie wtedy pewnie włączy mi żelazo. jesteśmy w dobrym okresie w ciazy, za chwile bedzie duzo swiezych warzyw i owoców po co truc sie chemią:tak:
Toja witam Cie serdecznie
miłeg weekendy wszystkim życze
 
Ninonka mam nadzieję, że tato lepiej się czuje :tak:
Ja też dzisiaj byłam w Polanicy!!!!:-D Mieszkam od niej 10km jak jest cieplej to na piechotkę chodzimy ;-)

Ciania myślę, że to już czas, aby w pracy ogłosić. :tak:Ja z uwagi na dręczące wymioty musiałam przyznać się bardzo wcześnie, bo pod koniec stycznia wszyscy zaczęli podejrzewać, że 2-3tygodniowa grypa żołądkowa jest raczej niemożliwa....:confused:
Co do jazdy rowerem różnie mówią - moja mówi, że po płaściutkiej powierzchni i bez wertepów można sobie pozwolić, ale o to trudno, a dzidzio nie lubi niekontrolowanych wstrząsów...

Calineczko dobrze, że córcia ma się lepiej. Mądra dziewczynka - ma rację, że dziewczyny są fajniejsze!! :rofl2::-D

A ja korzystając z tego, że dobrze się czuję, zabrałam się za porządki!! Wywaliłam wszystko z szafek i póki co.... burdello że szok!!! :szok::-D
 
Widzę że tu już sporo wrześniówek zna płeć dzidziusia :) gratuluję ...
jestem bardzo ciekawa czy te Wasze siuraczki to było widać na usg 2d czy na 3d/4d ??
 
Hej.Witam cieplo i slonecznie :-)
Ja też w pracy powiedzialam wcześnie bo mialam plamienia i się wystraszyłam że znowu poronie.Postawilam wszystko na 1 karte i do pracy wiecej nie poszłam.Dzidzia ważniejsza,ale ja mogłam tak zrobić.
Tez się zastanawialam nad tym kwasem foliowym bo kazali brać i biore nadal.Nie wiem jak długo.
Miłego weekendu :-D
 
A mnie dzisiaj spotkała miła takspodzianka :-D Przyjechałam na obiadek do babci i dostałam w prezencie 2 opakowania Prenatalu. Bo ja zawsze taka niedowitaminowana chodzę i uznałam,że to dobrze,może nie będę chodzić całymi dniami taka ble. :confused: Zazdroszczę tym z was, które już znają płeć (choć,jak wiadomo,wszystko może się zmienić),ale z drugiej strony przecież czasu nie przeskoczę.
Zaczęłam czytać jakieś łzawe romanse, bo przeszła mi całkowicie ochota na jakąś bardziej ambitną literaturę. Od 2 miesięcy obiecuję sobie,że się zapiszę do biblioteki i oczywiście dalej nie jestem zapisana. A jak wpadam do Empiku, to baaardzo ciężko mnie stamtąd wyciągnąć bez jakiejkolwiek książki. :-D:-D
I usłyszałam coś,co mi bardzo zepsuło nastrój: że jak nie będę mieć przybitej pieczątki od stomatologa w karcie ciąży,to mogę sobie wybić z głowy becikowe. I w ogóle się już pogubiłam z tym becikowym. :wściekła/y: Wiecie coś na ten temat??
 
A ja dzis na leniuszka.. nic mi sie nie chce robic..:zawstydzona/y: Tak od rana krokieciki zrobilam i od 12.. leze i sie obijam ;-)

Ja kwas foliowy lykam, trzecie opakowanie (w kazdym 30 tab) zaczelam brac troszke za pozno, bo dwa tyg po ostatniej miesiaczce... w sumie wtedy zaczelismy robic dzidzie, kto wiedzial,ze zajmnie nam to az 3 dni!!! :-D:-D:-D I juz mi sie konczy te 3 opakowanie i koniec :tak:
 
reklama
a co ma stomatolog do becikowego??:nerd::szok: z tego co wiem dziewczyny któe urodza po 1 listopada br zeby dostac becikowe beda musiałyprzyniesc zaświadczenie od ginakologa ze od 8 tygodnia były pod opieką lekarską i to tyle z beciokowym;-)a że my rodzimy we wrzesniu to idziemy do OPS z aktem urodzenia i koniec
 
Do góry