reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

Dziewczyny to ja juz małego polozyłam i ide kanapki sobie zrobić, maz brzdąka na próbie, wiec mam luzik...wieczór wolny.
Mam pytanie do dziewczyn, które juz maja dzieci.
Słuchajcie mialyscie problemy z karmieniem, przy pierwszej ciazy??...gdyz ja mialam, strasznie cierpiałam i po kilu dniach dostałam juz antybiotyki, bo guzy były....teraz chciałabym tego uniknac i mieć satysfakcje z karmienia piersia maleństwa...
 
reklama
Wpadlam tylko na chwilke, bo mecza mnie mdlosci i wymioty (a niby powinno juz byc lepiej:wściekła/y:). Odmeldowuje sie na pare dni. Lece do Hiszpanii sluzbowo i przy okazji spotkac sie z tesciami. Troche sie wygrzeje, moze przejda mi w koncu te wstretne mdlosci. Do przyszlego tygodnia! Pozdrawiam.


To miłego pobytu życze, i oby mdłości Ci minęły, bo ja od tygodnia jakoś jak ręką odjął... a od samego początku się mnie czepiły.....:sorry2:
Ale zazdroszcze Ci tej HISZPANI, i wogóle dziewczyny które teraz na dniach gdzieś wyjeżdżają, np Reniferek_24 pojechała z mężem w góry...ach.... a mój mąż trzyma wolne na maj i wakacje
:tak:

Dziewczyny ja się żegnam - do jutra, a nawet do wieczora jutra, bo mąż ma jutro wolne wg grafiku i jedziemy na małe zakupy...
I nie piszcie tak dużo hehe ;-) bo nie chciałabym połowy nocy spędzić na nadrabianiu zaległości hehhe (żart)
Dobrej nocki!


 
Wpadlam tylko na chwilke, bo mecza mnie mdlosci i wymioty (a niby powinno juz byc lepiej:wściekła/y:). Odmeldowuje sie na pare dni. Lece do Hiszpanii sluzbowo i przy okazji spotkac sie z tesciami. Troche sie wygrzeje, moze przejda mi w koncu te wstretne mdlosci. Do przyszlego tygodnia! Pozdrawiam.
Baw się dobrze i uważajcie na siebie!!!
KROPTUSIA - daj znać kochana jak się czujecie...Martwimy się...
I wszystkim ciężarówkom życzę kolorowych snów :-)
 
Karola zabaczysz ze bedzie dobrze -a przechodzilam to 2 razy jak Ci pisalam i mysle ze w maju spokojnie mozesz zaczac starania - udanego wyjazdu !!!!!!!

Iwona - daj znac jak wrocisz ze szpitala i widzisz nie taka mama straszna

Co do karmienia piersia - to ja karmilam 2je po rok czasu kazde i tez mialam czasem problem z goraczka i guzkami - ale nie bralam antybiotykow tylko domowe sposoby - sciagalam pokarm jak niunie nie chcialy jesc , cieple oklady na piersiatka , a jak juz mialam zatkany kanalik to....... liscie kapusty i wszystko zchodzilo , trzeba duzo masowac piersi zeby nie bylo zastoju pokarmu :tak:

Witam nowe wrzesnioweczki i chba dobranoc juz wam zycze bo u was pozno a ja musze jeszcze walczyc z moja dziatwa , pa pa
 
Hey dziewczynki:) Ja zrobiłam sie nocny marek bo sporo śpimy w dzień. Własnie dziś zapisałam się na usg 3d tylko nie wiem czym się rózni 3d od 4d. Jadę we wtorek ale już się doczekac nie mogę:) Robiłam sobie wrózby u mnie 65% wskazuje na dziewczynkę i nie pamiętam loginu(ups i przepraszam) ale któraś pisała ze na chłopca jadła mięsko a na dziewczynkę wszytsko co truskawkowe i czekoladowe, ja nie mogę czuc mięsa bo czuje skręty kiszek a co do trusakwek to wszelkie pierożki, knedelki itt musze byc w zamrażlace:)Kurcze troszkę niedobrze z Iwonką, mam nadzieję że szybko wróci do nas...a mama, która matka nie poznałaby córci w ciąży mieszkając z NIa pod jednym dachem:) było do przewidzenia że mama się domysliła. A i czy juz w tym miesiącu jest możliwośc określania płci dziecka??
 
Hey dziewczynki:) Ja zrobiłam sie nocny marek bo sporo śpimy w dzień. Własnie dziś zapisałam się na usg 3d tylko nie wiem czym się rózni 3d od 4d. Jadę we wtorek ale już się doczekac nie mogę:) Robiłam sobie wrózby u mnie 65% wskazuje na dziewczynkę i nie pamiętam loginu(ups i przepraszam) ale któraś pisała ze na chłopca jadła mięsko a na dziewczynkę wszytsko co truskawkowe i czekoladowe, ja nie mogę czuc mięsa bo czuje skręty kiszek a co do trusakwek to wszelkie pierożki, knedelki itt musze byc w zamrażlace:)Kurcze troszkę niedobrze z Iwonką, mam nadzieję że szybko wróci do nas...a mama, która matka nie poznałaby córci w ciąży mieszkając z NIa pod jednym dachem:) było do przewidzenia że mama się domysliła. A i czy juz w tym miesiącu jest możliwośc określania płci dziecka??

Ta od truskawek i mieska to ja , na corcie byly truskaweczki a na synusia miesko i musztarda wiec jak mieska nie mozesz to byc moze bedzie dziewczynka?
Zobaczymy coz z tych kulinarnych wrozb wyjdzie:-D u Ciebie Sarenka
 
Hej Dziewczynki !
W kwestii przepowiedni moja znajoma pigula powiedziala mi ze chlopak idzie w brzuszek a dziewczynka w bioderka :o) Czyli wychodziloby na to ze skoro pupa mi nie rosnie tyklo wysadza do przodu bebenek to bede miala chlopaka :o) - mam nadzieje ze nastepne USG zdradzi mi co nosze pod serduchem ;o)
 
Witam

Widzę tu smutki i radości.

Ale naskrobałyście ;-):-)

Ninonka z Twojego artykułu wychodzi, ze kółeczka do dziewczynka

a ja mam małe zmartwienie, bo zamiast tyć to chudnę :-( brzuch mi zmalał i zaczynam się martwić a wizyta dopiero za tydzień w piątek :-(
 
reklama
Bershka nie martw się ja chyba tez troszkę spadłam z wagi i brzuszek nieco jakby zmalała. Bo miałam brzuszek a teraz Go nie widac. Myślęjednak ,że to normalne bo jak troszkę wiecej zjem brzuszek się powiększa. Teraz jem troszkę mniej także troszkę się skurczyłam. JA do lekarza idę we wtorek na usg 4d nie mogę się doczeka. Ogólnie chodze do dwóch lekarzy i czas na podjęcie decyzji który nas poprowadzi a jeszcze ktoś podpowiedział 3. Z jedenj zrezygnuje bo nie dośc że jest niemiła, droga to usg chciała mi zrobi dopiero w 16 tygodniu a przecież najpierw jest genetyczne :angry:W 15 tygodniu już przeziornosc karku zanika dobrze że się doczytałam i jeszcze wcisneli mnie na usg by to sprawdzic.i zazdroszcze juz wszytskim mama które widziały swoje niemowle:)
 
Do góry