reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

reklama
Ooo a ja wlasnie sobie zmienilam kolor forum na niebieski, jak dla mnie niebo,lepiej :) Na samym dole mozna sobie wybrac, rozowy jak dziewczynka ,niebieski jak chlopczyk :)

edit: chociaz... hm... teraz to sie zdecydowac nie moge :p
 
Ostatnia edycja:
My dzikujemy za życzonka(wczoraj skończyłyśmy 6 miesięcy) i dołączamy się do życzeń. U nas chyba ząbkowanie chyba - bo nie wiem jak to jest a wydaje mi się że ząbkuje od miesiąca. Teraz widzę na dziąśle taką czerowną plamkę, może to żąbek, no i budzimy się w nocy co godzina, jesteśmy marudne i nie mamy apetytu.
Mulatka życzę żeby wyniki były dobre. POzdrawiam lecę poczytać inne wątki bo dawno mnie tu nie było:)
 
U Nas jeszcze brak ząbków. Dwa miesiące temu jak byliśmy na szczepieniu pani doktor powiedziała że ząbki lada moment wyjdą bo dziąsełka są popuchnięte, wielki ślinotok i tak do dnia dzisiejszego ząbków brak ... może o nas zapomniały hehe :-)
 
U Nas jeszcze brak ząbków. Dwa miesiące temu jak byliśmy na szczepieniu pani doktor powiedziała że ząbki lada moment wyjdą bo dziąsełka są popuchnięte, wielki ślinotok i tak do dnia dzisiejszego ząbków brak ... może o nas zapomniały hehe :-)
Hehe nie jesteś sama.Mój Oli ma 6 miesięcy gdy miał dwa i pół pediatra powiedziała że na dniach wyjdzie mu ząbek i co....i go nie ma:baffled: Też mi się wydaje że ząbkujemy ale tak na 100 nto ja nie wiem.
100 latek półroczniakom:-)
 
I ja mam niebieskie :-)

Jestem dzis padnieta ... caly dzien gdzies latalam . Musialam kupic malemu jakies spioszki i pajacyki do spania bo mi juz wyrasta :sorry2: zlapalam sie za glowe w sklepie :sorry2: zwykly kaftanik 20 zl pajacyk bawelniany 35 spioszki 20 zl :szok: pojechalam do reala tam byly nawet fajne pajacyki i spioszki po 9 zl :tak: a teraz nogi mnie bola jak cholera takze ide spac !!
 
reklama
Kurcze no cos mi zsypalo Michala :-( dopiero zauwazylam ma na pleckach czerwone krostki i to tylko na pleckach mniej wiecej na wysokosci pasa. Co to moze byc ??? To przez gluten ??:confused: wczoraj mu pierwszy raz podalam kaszke manna do zupki. i nie zwrocilam wczoraj uwagi czy juz mial te krostki :sorry2: ale na razie sa takie bledsze czyzby to poczatek uczulenia :confused: co teraz robic ?? bo nie mam pewnosci czy to przez gluten czy moze od antybiotyku ?? odstawic gluten i zobaczyc czy zniknie czy podawac i zobaczyc czy sie nasila ??? boje sie czy nie bedzie pozniej za pozno na wprowadzanie
liiiviiia gluten nie uczula w ten sposób, on powoduje bóle brzuszka pytałam lekarza, bo tez mały miał krostki , podobno to był początek uczulenia na mleko krowie, no i miał racje po miesiacu wystąpiły inne objawy
 
Do góry