reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

reklama
ja nie wiem co to ząbkowanie. Starszej pierwszy ząb wyszedł jak miała roczek. Ala cały czas jęczy, jęczy i jęczy. Jeszcze trochę a rękę zje.
 
Hahaha moja tez reke je... az ssie tak! Ale ja sie napalam,bo Natalka sie slinila od 3 mc a wyszedl jej zabek w 9 mc...:-D A teraz Kiniula nawet sie nie slini zbytnio...:confused:
 
no Michal ma biale twrade kolko tam z tylu wiec co to moze byc innego ?? pediatra wymacala i powiedziala ze nisko zabek osadzony i juz sie wyrzyna
 
U Nas też ząbkowanie. Gabi, aż stuka dziąsłami, ślini się już 3 miesiące, ręce zjada i dziąsła bardzo rozpulchnione. Przedwczoraj mieliśmy atak bólu, na szczęście żel pomógł, mamy jakiś z Anglii i póki co sprawdza się. Dziś też kupiłam gryzak, taki niby smoczek Gryzak DZIĄSEŁKO Tommee Tippee 1 szt róż (889845100) - Aukcje internetowe Allegro i też od razu był ostro gryziony. Ponadto codziennie masuję dziąsełka taką gumową szczoteczką dla bobasków.

A u Nas chyba jakiś przełom bo moje dziecko je za dwóch hi hi Codziennie zjada już całe dwa małe słoiczki obiadek i deserek, oprócz tego ładnie pije mleczko i na wieczór kaszkę. Także może już niebawem dobijemy do 7 kg ;-)
 
U nas zabkowanie, biegunka, placz:-(
Adrianek sie meczy biedoczek, piastki tez wklada cale do buzki,czasem az za gleboko, to tego stopnia, ze mu sie cofa:shocked2:Wszystko zreszta wklada:-D:-D


Do tej pory nie wiedzialam co to zabkowanie, starszak przeszedl to bardzoo lagodnie, pierwszy zabek jak mial 6 m, bez stresu, placzu, a teraz ...:-(teraz jeszcze ta cholerna biegunka:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
No zaczął nam się mam nieciekawy okres, ząbkowanie:no::no:Wiecie moja kuzynka już trzy miesiące temu mówiła, że jej córcia bardzo ząbkuje , bo ciągle się ślini i wkłada piąstki do bużki, ząbek miał być na dniach, mała skończyła 7,5 miesiąca a zęba ani widu ani słychu:-):-)Moja Amelcia też tak już z dwa miesiące wszystko wkłada do buźki, ostatnio jesteśmy na etapie nóżek i do tego ślinka leci, że hoho, ale ja wiem, że ząbek może być nawet za parę miesięcy:tak:Tak miałam ze starszą córcią, a jeszcze Wam powiem, że starsza dostała gorączki , pojechaliśmy do lekarki, pooglądałą ją i stwierdziła, że to trzydniówka, a wieczorem tego samego dnia ząbek zadźwięczał hihi i tak się znają na rzeczy
ci nasi lekarze:szok:liiiviiia Twój szkrabik na pewno nie jadł przez szczepionkę i zobaczysz, że jutro będzie już super wcinał, a z tym ząbkiem na tyłach to niezła sprawa, ale znam parę, której urodził się synek już z ząbkiem:confused::confused:Moniczkaleg83 też bym chciała, żeby moja Amelka tak wcinała, ale i u nas niezła poprawa, zupkę z grysikiem już wcina, jabluszko ze słoiczka a minak przy tym hihiiihii, ale mam pytanie kaszkę dajesz jej w butelce czy tak na gęsto łyżeczką, bo ja przymierzam się do podawania łyżeczką, może dłużej pośpi w nocy , bo na razie to co dwie trzy godzinki pobudka:confused:
 
Agawa75 kaszkę podaję w butelce, bo jak łyżeczką to płacz, że za wolno idzie. Mam smoczek trójprzepływowy więc ładnie idzie. Dziś zjadła 240...:szok:

A ja mam Dziewczyny do Was takie pytanie, czy podczas jedzenia pocą się główki Waszych dzieci, bo ja zaobserwowałam, że u mojej Gabi czasem tak. Niby to fizjologiczne, ale się niepokoję bo pediatra powiedziała żeby zwiększyć D3 do 2 dwóch kropli- Niunia szybko rośnie w długość. I tak się zastanawiam czy to nie przez niedobór....czy po prostu faktycznie fizjologia...:confused:

A ja dziś z drugą Mamuśką - urodziła 3 dni przede mną zrobiłyśmy "babski wypad" na plotki. Tatusiowie zostali, a my na gadu gadu do restauracyjki, było bardzo miło. Często się spotykamy bo razem spacerkujemy, ale taki wypad to całkiem co innego:tak:
 
reklama
Do góry