reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

Dziewczyny a teraz dobre rady na wypadające włosy!:no: Szok!! wypadają garściami :wściekła/y:co można brać karmiąc piersią?jakie maseczki?Niestety doczytałam że po 3 mies od urodzenia obniża nam się poziom estrogenów i to jest przyczyna "linienia":szok:
Podobno można pić herbatkę z pokrzywy co również pozytywnie wpływa na laktacje:tak:.i co jeszcze polecacie?
 
reklama
toja u mnie to samo - włosy są wszędzie. Do tego okropnie swędzi mnie skóra głowy. :wściekła/y: A dopóki karmimy piersią to tak będzie :szok: bo maja na to wpływ hormony. Pamiętam, ze przy pierwszym dziecku było tak samo.
 
A u nas dziś świętujemy:-D. Starszy synek ma dziś urodzinki! Kończy 12 lat..jeku...ależ to zleciało.... :sorry2: Czemu te dzieciaczki nam tak szybko rosną?:sorry2:
Pomyslności dla synka. Widzę, że u nas podobna różnica między dziećmi. Kamilek 12 lat skończył we wrześniu. Początkowo bałam się jak starszy będzie reagował na młodszego bo u koleżanki starsza o 13 lat córka nie mogła długo pogodzić się z "konkurencją" młodszego brata. U nas na szczęście obyło się bez żadnych kłopotów. Może dobrze przygotowaliśmy go w trakcie ciąży a po porodzie "nie zapomnieliśmy" ze mamy już dziecko.
 
toja u mnie to samo - włosy są wszędzie. Do tego okropnie swędzi mnie skóra głowy. :wściekła/y: A dopóki karmimy piersią to tak będzie :szok: bo maja na to wpływ hormony. Pamiętam, ze przy pierwszym dziecku było tak samo.
mam to samo po prostu koszmar- można kupić centrum dla karmiących mam. ma mikroelementy ect , skoro dla karmiących to dla maluszka bezpieczne :-)
inne suplemety są odradzane przy karmieniu piersią
 
Dziewczyny polecam wam odrzywkę WAX do kupienia w aptece. Jest wariant do włosów ciemnych i bląd. Zalecana jest nawet dla osób po chemioterapii a wiadomo że tam problem wypadania jest zdecydowanie większy niż u mam karmiących. Jedna ważna rzecz. Trzeba ją trzymać na włosach 30 min:dry: i najlepiej w cieple np pod ręcznikiem lub siedząc w wannie. U mnie sprawdziła się rewelacyjnie.
 
I ja dolaczam do tych problemow z wlosami ja mam cale plecy nimi oblepione tak mi wylaza :sorry2: na poduszce koldrze i wiecznie musze z raczek malego wyciagac bo zawsze gdzies znajdzie mojego klaka ;-) bralam rozne tabletki odzywki herbatki ... bez skutku i fryzjerka mi poradzila po prostu jak najwiecej ich scinac i pomoglo zdalam sie na nia i mi obciela wlosy na gorze dosc krotki i poprawa znaczna juz tak nie leca na grzebieniu nie zostaje ich stado jak dotad i ogolnie sie wzmocnily ( teraz zima mozna eksperymentowac z fryzura w razie co sa czapki :-D gorzej czekac do lata )
 
Elaine sto lat dla synka!!!
Co do wlosow to Waxa tez moge polecic...kiedys stosowalam i na prawde przynajmniej na mnie zadzialalo. Ale mysle ze takie wypadanie wlosow po ciazy chyba jest nieuniknione. Ostatnio rozmawialam z moja fryzjerka powiedziala ze nie ma sie czym przejmowac bo to naturalna kolej rzeczy. W ciazy wypadanie wlosow jest naturalnie zatrzymane po ciazy wszystko sie musi wyrownac.
Ja nie mam jeszcze tego problemy ale pewnie zacznie sie jak skoncze karmic piersia...
 
Aaaa...i wczoraj po raz pierwszy bylam na fitnesie i zostawilam Julke na tez czas w takim zlobku przy fitnesie.
po cwiczeniach czulam sie rewelacyjnie ale moje dziecie gorzej he he he.
Jak wrocilam to ryczala. Pewnie obudzila sie i zobaczyla ze nie ma mamy i sie zaczelo.
Serce mnie bolalo ale nie chce jej uzalezniac od siebie :( poza tym kobiety w zlobku byly mega mile i kazaly mi spokojnie ja nadal przyprowadzac aby sie przyzwyczajala do nowych sytuacji...jutro znowu ide cwiczyc i juz sie stresuje:-:)-:)baffled::baffled:
 
reklama
Dziękuję za wszystkie życzonka!:-D Wielkie buziaki dla Was!

Co do odżywki to ja również polecam Wax. Super! Ale u mnie równie dobrze sprawowały się tabletki Skrzypo-Vita, rewelacja.:tak:

MagdaCha- tak, jest spora różnica wieku, my również przygotowaliśmy synka na przyjście na świat malucha. Mają fajny kontakt :tak:-choć szczerze mówiąc to trochę za duża różnica ....;-) Co zrobić..tak wyszło;-):-D
 
Do góry