reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

reklama
NO ja cyc i dostaje butle mleka jedną i dowiedziałam się że za dużo mleka więc muszę podać dziecku wapń nie wiem po co i przejśc na dietę bezmleczną mój cyc i zero innego mleka a zupy i kaszka bezmleczna nie kumam więc po co na siłę faszerować dziecko wapnę jeśli jest Ono w mleku i dodtakowo po co magnez
 
A mi zawalił się dziś świat....Maciek ma wadę serca, a dokładnie brak fragmentu ściany oddzielającej przedsionki.Niedawno wróciliśmy z badania i poryczałam się razem z moim M, tyle że on jak to facet nie lubi okazywać uczuć więc powiedział że musi się przejść i uciekł. A ja ryczę dalej, patrząc na mojego maluszka jak słodko śpi i nie mogę w to uwierzyć.... Dokładnie rok temu zrobiłam test i okazało się że jestem w ciąży...a teraz.... to takie niesprawiedliwe!!!
 
mulatka oj przytulam....:-( A co to oznacza dokladnie ? jesli mozna wiedziec... i jak to rozpoznaliscie ??
Ps. Dalej chce byc tesciowa hyhy ;-)
 
Mulatka - Trzymaj się... Mam nadzieję, że Maciuś wyzdrowieje... Skoro Pan Bóg dał Wam syneczka, to teraz na pewno będzie czuwał, żeby znalazł się ktoś, kto pomoże "załatać" Maciusiowe serducho... Bądź dobrej myśli...
 
reklama
Mulatko- nie płacz proszę:-(... Musisz być dzielna dla maleństwa.
Nie opierajcie się tylko na tej diagnozie- spróbujcie powtórzyć badania u innego lekarza.
Nie znam szczegółów i nie wiem, czy to Ciebie zdoła chociaż troszeczkę pocieszyć w tej chwili, ale znaczna część ubytków zamyka się samoistnie w pierwszym roku życia...

Masz rację...to jest niesprawiedliwe....:-:)-:)-(