reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrzesień 2009

reklama
Hejka !! Przypomnialo mi sie jak sie w ciazy witalysmy codziennie ;-):-D i zawsze bylo "witam w ten cieply poranek" albo pochmurny ;-) wiecie co tesknie za ciaza :-) i chyba szybko sie zdecyduje na drugie :-D dobrze Makta kiedys powiedziala ze narzekamy a nie raz powiemy ze chcialybysmy byc w tej ciazy ;-)
Dzis jakos wyjatkowo rano wstalismy zawsze do 10 spimy :sorry2: ale korzystajac z tego ze sie maly o 7 obudzic poszlam z nim ta krew pobrac dzielny byl i nawet nie zaplakal :shocked2: szok tylko po chwili juz go zaczelo denerwowac ze ktos mu trzyma bez ruchu reke ale jak to on zaraz nawiazal temat i zaczal gadac i opowiadac wszystko :-D po poludniu maja byc wyniki wiec zobaczymy :tak:
A ja dzis w nocy znowu jakies haluny mialam i meza przez sen ochrzanialam :-D wydawalo mi sie ze maly spi z nami i zaczelam go szturchac ze go przygniutl a pozniej szukalam go pod koldra na koldrze ... co to sie w ta glowe robi w tak mlodym wieku :-D
 
A Majeczka dziś kończy 3 miesiace :happy:

no popatrz u nas też Majeczka i też urodzona 24 września:-)

A ja właśnie się dowiedziałam że mój braciszek zostanie tatusiem w sierpniu 2010... a może też będzie wrzesień

Wszystkim Wam życzę szczęśliwego Nowego Roku 2010 bez problemów związanych z naszymi maluszkami i tymi troszkę starszymi pociechami
 
Ostatnia edycja:
hej :) ponieważ już jutro sylwester to chciałabym wam życzyć Szczęśliwego Nowego Roku aby przyniósł wiele radości i uśmiechu i aby dzieciaczki pięknie zdrowo rosły i były zawsze radosne :) no i oczywiście szampańskiej zabawy choć pewnie bardziej na trzeźwo w tym roku ;) No ale jeśli ktoś chciałby sobie wypić conieco (ja np tylko czekam wypic lampke szampana i jednego drinka chociaz hehe) to alkohol utrzymuje się w mleku do 3h :)szukałam czegos w ttm temacie i oto co znalazlam :
"Alkohol przechodzi szybko do pokarmu; po 30-60 minutach osiąga szczyt w mleku matki. Utrzymuje się tam ok. 2 godzin.

A zatem: przed wyjściem na przyjęcie matka powinna nakarmić dziecko, po wypiciu 1-2 drinków odczekać 2-3 godziny, ew. odciągnąć i wylać mleko. Jeśli zdarzy się matce upić, musi odczekać do wygaszenia wszystkich objawów neurologicznych (a mleko wylewać)."to kawalek ze str Upowszechniamy karmienie piersią. Używki a karmienie piersią | Wirtualny Magazyn Pielęgniarki i Położnej
tak więc ZDRÓWKO !! ZA NOWY ROK :-D
 
Myha ale zbieg okoliczności.A mój brat będzie tatusiem w lipcu :-D.
Z okazji nadchodzacego nowego roku życzę Wam samych szczęśliwych chwil
 
reklama
:-Dliiiviiia to troszkę ci sie przewraca w główce:szok:

bawcie sie dobrze na sylwestra- ja dziś od rana meczę się w kuchni z małym pomocnikiem , bo m zaprosił gości na imprezę do nas :-D milutki mężuś:crazy:
 
Do góry