reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

Jeden z moich celow,ktore chcialam osiagnac to nie nauczyc spac dziecka w wozku! I udalo mi sie :tak:Spi sobie w kolysce,albo lezaczku ;-) Niedlugo bede przenosila z kolyski do lozeczka... i sie kurcze boje troszku... bo juz jakby sie przyzwyczaila :sorry:

nas właśnie też to czeka:szok:
ale mus bo mały się ledwo mieści w kołysce:tak:

U mnie mały zasypia najczęściej u mamusi w ramionach albo wózku, w nocy oczywiście na cycusiu u mamy w łóżku:(
z jednej strony fajnie a z drugiej łóżeczko tylko do zabawy i czasem spania:(
Oj do końca życia ze mną spać nie bedzie, nauczy się:) córcia miała rok i spała już sama w swoim pokoju, a do 9 mies dyrdałam ją na maxa w wózku i też się oduczyła. To sa jeszcze kruszynki tak naprawdę, czują ciepło i go potrzebują, zdażą być samodzielne!
A u nas dziś stanęła choinka:) w połowie grudnia nigdy nie miałam:) ale dzieci niech się nacieszą, bo jedziemy do babci za tydzień, potem do drugiej i wrócimy pewnie na sylwestra.
o to święta już macie
u nas jak zwykle zgodnie z tradycją czyli w wigilijny poranek:tak::tak:

Eh. Piszecie o naleśnikach a ja bidulka cały czas na diecie - zero nabiału jaj, sera, mleka. Małego uczula. Nawet czasami dwa obiady w domu. Dla chłopaków to co sobie wymyślą a ja gotowana pierś, ryż i marchewka:-(.
I musze pochwalić moje maleństwo. Wieczorem zasypia sam w łóżeczku. Od samego początku. W nocy po karmieniu też odkładam Igosia do łóżeczka a sama kładę sie spać a maluszek też sam zasypia. W dzień zasypia bardzo regularnie ok 1,5 godz po wstaniu. Jak wybieramy się na spacer to zaraz po włożeniu do wózka idzie spać. i popołudniu też drzemie .A jak nie śpi to się bawi, gada. Teraz najbardziej lubi swoje rączki. Potrafi pół godziny im się przyglądać i wkładać do buzi. Trafiło misię złote dziecko. Pierwszy synuś zresztą tez był pod tym względem cudowny.
coś za coś...dietka ..współczuję też tak miałam prze 1,5 miesiąca a potem się okazało że nieważne co zjem bo młody nie reaguje na to
ale za to masz mega grzeczne dziecko:tak::tak::tak::tak:
u nas kolki niestety

no właśnie się obudził
 
reklama
Zima przyszla :eek: ale u mnie zimno :shocked2: -5 stopni w sobote tez tak zimno bylo ale nie rezygnowalismy ze spacerku ja bylam skostniala bo jeszcze tak wialo troche a Michalek zadowolony i cieplutki takiemu to dobrze ;-) ale dzisiaj juz sie zastanawiam powaznie czy z nim wychodzic bo jakos nie widzi mi sie to zbytnio ;-)

Ja to tylko patrze po oknach czy ludzie maja juz choinki ;-) no i sie pojawily :-) ale ja chce zywa wiec jeszcze troszke poczekam zeby po swietach mi troszke postala bo ja lubie te swiatelka wieczorem :tak:

Kupilam wczoraj wozek Misiowi przez allegro mialam na wiosne upatrzona spacerowke i ciezko mi bylo ja gdziekolwiek dostac bo koniecznie chcialam z przekladana raczka a w tych lekkich spacerowkach to rzadkość i obserwowalam aukcje juz od dawna a tu wczoraj sliczny kolorek seledynowy zadbany wozeczek taki jak chcialam za 150 zl :-) i to jeszcze z wkladem dla noworodka tylko ciekawe czy Michal sie zmiesci ;-) a wiec zakoncza sie moje manewry z ta ciezka krowa po schodach :tak: no ale zawsze cos za cos z tym mi bedzie ciezej jezdzic jesli chodzi o kola bo teraz mialam terenowe pompowane no ale damy rade ;-) powiedzcie mi czy macie jakies doswiadczenie z takim wozeczkiem ?? bo w sumie tak sie na niego napalilam a moze g warty :zawstydzona/y:

Baby design smart
 

Załączniki

  • 364_01_7042.jpg
    364_01_7042.jpg
    20,7 KB · Wyświetleń: 37
  • fe409aa081b36ec2med.jpg
    fe409aa081b36ec2med.jpg
    27,7 KB · Wyświetleń: 38
Liiviia ja mam ten wózek, tylko model Tiny
Babydesign Group
dla mnie to był wspaniały zakup,przy córci kupiłam go chyba jak miała ok 6 miesiecy, skrętne koła, wiec super się manewruje, duży kosz na zakupy, wiec nie tacham ich w ręce, sztywne plecki, wiec nie lezy dziecko wykrzywione, leciutki, dziecko pod pachę, wózek w rękę i śmigałam po schodach. teraz używałam go u teściowej, mały zadowolony, można mu ciut podnieść plecki, wiec nie elzy tylko na płasko, ale jak spał, to na płasko, wiele wózków rozkłada się do "połowy", ma pokrowiec na nózki i cena super przystępna. dla mnie super za taką cenę.

A u nas jakiś kryzys, mały marudny, do rączek sie nauczył, tylko by go nosić, z cycem się przemawia po 20 min, nie chce zasypiać jak mu leci, je tylko jak mega głodny, a woli smoczka, oj cięzkie czasy......

Lecę robić porządki w kuchni, choinka pięknie się błyszczy...czuć świeta, w niedziele wyjeżdżam, wiec chcę sie w domku nacieszyć. Prezenty pokupione wiec mam teraz czas dla siebie i dzieci.
 
hej! U mnie Ala też lubi spać w wózku. Zauważyłam, że jest jej tam bardziej przytulanie a w łóżku poprostu się gubi:-). A co do kryzysów, u nas jest istna tragedia z nocnym usypianiem. Nie wiem co w nią wlazło, aj drze się ile tylko sił ma. Najlepiej jak się ją nosi i buja. Usiąść nie ma mowy, drze się jeszcze głośniej. I oczywiście stało się to czego nie chciałam do końca robić. Mała woli jeść mleko z butli. I co ciekawe wysypka jakby zaczęła ustępować. Widocznie coś ją uczulał z mojego jedzenia. Zaczynam widzieć ładną buziulkę. Tylko szkoda mi ją odstawić od cyca. Oj jak bardzo. Choinkę postawimy dopiero tuż przed świętami. Wogóle ale to wogóle nie mam ochoty na te święta. Jestem zmęczona, kręgosłup mi odpada.

Wózeczek jest bardzo ładny.
 
liviia fajowy wozio:tak::-)
princi :laugh2::laugh2::laugh2:;-)
szyszunka udanych porzadkow:tak:
post ptaszynko a sioooooooo kolki:tak:

Jesli chodzi o usypianie w wozku to u starszego synka wogole tego nie praktykowalam:-pteraz tez nie usypiam Adrianka w wozku, usypia sam lezac sobie na kanapie i go przenosze do wozka jak chce zeby spal na dole:tak:ale nigdy nie bujam, nie jezdze po domu zeby Adi sie uspokoil jak np placze:-p
W nocy i czasem tez w dzien Skarbus spi sobie w lozeczku:-);-)
 
Oli gratuluje. Z Olą tak mi się udało. Teraz ze względu na jej krzyki nie mogę normalnie uspić Ali. Jednak zauważyłam, że jak jej nie ma i panuje względny spokój usypia bardzo ładnie. Może jak Ola pójdzie od stycznia do przedszkola zapanuje wreszcie jakiś ład.
 
reklama
nasz maluch zaliczył wczoraj pierwszy mecz siatkówki- był zachwycony
a rodzice urwali sie wieczorem do kina- pierwszy raz mały został z babcią i wszystko było ok tylko mama sie stęskniła, a film dłużył sie okropnie
 
Do góry