reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

Moja Nikolka dużo śpi albo mi sie tak wydaje:tak:Całą noc zasypia o 21 w nocy 2 razy krótki cyc.wstaje 6 ,7 .o 9 spi 3 godz. potem o 14 znowu 3 godz.Po przebudzeniu jest cudowna śmieje sie ,bawi ,gaworzy ale tylko godz lub 1.5 godz. a potem tak marudzi ,że szok:no: chce jej się znowu spać.
 
reklama
Bo moja sis ktora jest w 5 tyg ciazy wlasnie plami :-:)-:)-( kur ! de szkoda ze nie ma takiego placzace emotikonka buu:-:)-:)-(
 
wiem, ja tez plamilam, i wyszlo 4 kg 2 tyg po terminie, ale lekarz jej powiedzial,ze raczej zaczelo sie poronienie i ma lykac ten buphason czy jak mu tam "na wszelki wypadek" bo mu dupe trula kur ! ale jestem wsciekla noooooooo!!!!!!!!1
 
Działa, działa, ja też łykałam bo na początku miałam bliźniaczą zagrożoną ciążę, i dzięki tym tabletkom mam co prawda jedną ale jaką cudowną Ameleczkę, nie martw się Princi będzie oki.
Co do usypiania moja Niuńka na szczęście wie że łóżeczko jest do spania a wózek do spacerów. Czasem tylko jak mama się stęskni to bierze dziecinkę do łóżka, i drzemiemy sobie razem.
U nas też już choinka ubrana i w ogóle cały dom już świąteczny. Tu dziś taka pogoda że od rana ciemno i lampki się świecą cały dzień i jest bardzo miło.
 
reklama
:-:)-:)-(no ale 5 tydz to chyba za wczesnie na krwawienie i ten lek co ? a teraz mi pisze,ze juz wiecej jej leci zjadla ze 4 nospy i boli brzuch jak cholera ...i juz leci brunatna krew o :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Do góry