reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

u mnie waga ruszyła o 1,5 kg po ponad miesięcznym zastoju, mam cichą nadzieje, że teraz juz poleci.Zostało jeszcze jakieś 6 kg, ale jak schudnę 8 to będę jeszcze szczęśliwsza.Przydałyby się jakieś ćwiczenia ,ale leń ze mnie okropny.
 
reklama
dziewczyny cierpliwości a kilogramy polecą :-) ja tam zawsze byłam patyczak:sorry: to chciałabym miec trochę ciałka a nie same kości:confused2:
jak to mój tato mawia " chłop nie pies na kości nie leci" no mój poleciał hyhyhy:-D:-D
 
A ja zmienie temat :)
Dzisiaj mi sie Princi sniła :)
ze opowiadała jaka to niespodzianke Kinga jej zrobiła i w łóżeczku staneła na nogach. Mało tego zeby byc wyzsza wyciągneła jakąs książke i podłozyła pod te małe stópki...no i szczęśliwa Princi stwierdziła, ze na taka okazje ugotuje zupe pomidorową. I wyciągneła taka pomidorowa z torebki...a my na forum komentowalysmy ze gdyby nasze dzieci juz staly to ugotowałybyśmy taka prawdziwa pomidorowa a nie z torebki he he he
No niexle wyobraźnia działa ;)))
 
A ja zmienie temat :)
Dzisiaj mi sie Princi sniła :)
ze opowiadała jaka to niespodzianke Kinga jej zrobiła i w łóżeczku staneła na nogach. Mało tego zeby byc wyzsza wyciągneła jakąs książke i podłozyła pod te małe stópki...no i szczęśliwa Princi stwierdziła, ze na taka okazje ugotuje zupe pomidorową. I wyciągneła taka pomidorowa z torebki...a my na forum komentowalysmy ze gdyby nasze dzieci juz staly to ugotowałybyśmy taka prawdziwa pomidorowa a nie z torebki he he he
No niexle wyobraźnia działa ;)))
:-D:-D:-D:-D:-D Padlam !

Mi sie juz raz snilo, jak Kinia mowila mama... a pozniej juz w ogole gadala :-D:-D

jejq jaka pogoda dzis... angielska ! :crazy:
 
Zaluje ze zadalam to pytanie :zawstydzona/y: bo widze wszystkie juz wrocilyscie do formy a ja dalej meka :wściekła/y: schudlam 14 kg ale zupelnie tego nie widac :sorry: w zadne spodnie sie nie mieszcze sprzed ciazy !! :-(

ja mam to samo, mieszcze sie tylko w dresy a waze 3 kg mneij niz przed ciążą... moje biodra nie chcą wrócic na swoje miejsce :wściekła/y::wściekła/y:
 
reklama
Do góry