reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

Dziewczyny, ale nam się trafił piękny listopad co:-D:-D:-DDziś byłam z Mężowym w parku, słońce tak świeciło, że bez kurtek spacerowaliśmy, Gabysia łapała naturalną witaminkę D3, bo złożyliśmy jej budkę w wózku:tak:Niektórzy nawet z krótkim rękawem śmigali hi hi hi Ale i tak rekord pobiły 8 może 10 letnie dziewczynki, ściągnęły kozaki i wchodziły do rzeki..:szok:
 
reklama
Pogoda piękna! ślicznie było wczoraj, na dworze byłam z dziećmi 2 razy i to tak długo...
a co do wagi, to u mnie niestety jeszcze 6 kg zostało, ale fogurka ładnie się już zmieniła, wróciło wcięcie w talii:), brzuszek często też jak najedzony, ale nie ejst tragicznie wiec ok:)
 
A mnie wczorajsza pogoda troszke zawiodla bylo cieplo ale liczylam na sloneczko a tymczasem troszke deszczyk pokopil za to w piatek byla normalnie wiosna :-) takie pachnace powietrze sloneczko cieplutko Misio spal na dworku i spal az szkoda bylo wracac do domu i tak chodzilismy 2 godz w koncu tak mnie nogi bolaly i na laweczce spoczelam :-D u nas nie ma nawet gdzie sie przejsc tylko miedzy blokami :sorry: a jak chce sie gdzies dalej wybrac to jak na zlosc Michal marudny sie robi i kweczy to nawet nie ryzykuje zeby biegiem nie wracac ;-)
 
nie wiem jak u was ale u mnie dzisiaj deszczyk, na dodatek mały budził sie co chwilę w nocy - męczył go zatkany nosek i kaszel ale wstalismy i wszystko ucichło]


chciałam sie dzisiaj wybrać z małym do lekarza z wynikami , przy okazji byłoby ważenie , ale niestety moge przyjść ale tylko sama z wynikami , bo jest tyle dzieci z grypą ,że boją się ryzykować. powiem wam ,że sama zaczynam się obawiać tej grypy
 
U Was poiekny listopad i ciepełko a u nas...jakis koszmar. Ciągle ostrzezenia pogodowe, silny wiatr i leje tak że nasz ulubiony park blisko domu jest cały w wodzie. Ta wyspa to jakas wylęgarnia niży chyba. Dlaczego ten mój chłop do hiszpanii nie wyjechał?? Tylko szkocję sobie wybrał...no ręce opadają ;-);-);-);-)
 
dziewczyny jakich lekarzy trzeba odwiedzic z naszymi pociechami?
do konca miesiaca mam darmowych lekarzy w prywatnym centrum i chce ich maksymalnie wykorzystac....
trzeba isc do okulisty? laryngologa?
 
no u nas wczoraj było okropnie:-:)confused2: cały czas deszczyk padał, mgła była do 14 a potem to juz ciemno wrrr i zimno
dziś za to jest ładniej słoneczko świeci ;-)
 
dziewczyny jakich lekarzy trzeba odwiedzic z naszymi pociechami?
do konca miesiaca mam darmowych lekarzy w prywatnym centrum i chce ich maksymalnie wykorzystac....
trzeba isc do okulisty? laryngologa?
Tola Lee mi lekarka powiedziała, że jak się nic nie dzieje to lepiej nie chodzić po lekarzach TERAZ, ze wględu na zachorowania na nową i "starą" grypę. W przychodniach teraz pełno bakterii.
 
no u nas wczoraj było okropnie:-:)confused2: cały czas deszczyk padał, mgła była do 14 a potem to juz ciemno wrrr i zimno
dziś za to jest ładniej słoneczko świeci ;-)
u nas dzisiaj chyba najgorszy dzien od miesiecy, jest godz 11 a ciemno jak w nocy:wściekła/y:leje jak ch...:crazy:brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:wściekła/y:
za godzinke musze isc z maluszkiem do przedszkola po starszego syna:szok:Niby 15 min drogi na nogach ale w taka pogode:szok:jak ja wyjdeeeeeeeeeeeeeeeeee:sorry::confused:


zycze Wam dziewczyny ladniejsze pogody:tak:
 
reklama
Do góry