reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

Czesc dziewczyny

u mnie zmiana planu
od 5ej rano odchodza mi wody a od 8ej rano mi leca jak w filmi.
Bylam w szpitalu pod monitorem badali mnie wiec synek ok,wody sa dobrego koloru, ja czuje sie swietnie ani bolu ani skurczy,szyjka zacisnieta-wyslali mnie do domu.
jakby cos sie dzialo mam wrocic do szpitala a jak nie to mam sie zglosic we wtorek na wywolanie.

mam nadzieje ze zaczne miec skurcze i akcja sie zacznie bo juz nie chce czekac wiedzac ze wody mi zeszly !!!!

Dam znac -tymczasem
 
reklama
Olinka ale sie wpychasz !!!!!!!!!!!!!! Hehehehe jejq zazdroszcze ci! :rofl2:

Ja juz zakupy zaliczone, teraz bede sie szwedac po domu w nadzieji,ze cos sie ruszy! :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Olinka ale szczerze jestem zszokowana,ze cie do domu odeslali, teraz okso i powinno pojsc....:eek:

Cos mi sie wydaje,ze i tu wygram...............:shocked2::eek:
 
Hej :-)
Ktoś pytał co z Olghą...No więc cytuję sms-a z dnia 2.10: "Laila urodziła się o 1:10, waży 3380 i 54 cm długa. Szybka akcja - 1,5 godz skurczyków,które wcale nie były koszmarne. Maciek dzielnie przeciął pępowinę. Mała bardzo spokojna - nie pozwoliliśmy szczepić i myć pod kranem. Ja świetnie się czuję,nawet nie zdążyłam się zmęczyć."
Miałam napisać wam wcześniej,ale nie bardzo miałam kiedy,także informuję,że Olgha już ma swoją córeczkę.:-):-)
Swoją drogą jej zazdroszczę takiego porodu...Ja nie miałam tyle szczęścia.:-p
 
princi, olinka trzymam kciuki żeby samo się ruszyło;-)

Dziewczyny ja mam pytanie co do połogu po porodzie SN jak długo u Was utrzymuje/utrzymywalo się krwawienie, bo ja juz jestem 12 dni po porodzie i dosyć mocno ze mnie "leci" krew tak jak przy okresie :wściekła/y:, a czytalam że odchody powinny zmieniać barwę. Niestety nie pamiętam jak to u mnie bylo po pierwszym porodzie.

ja jestem po CC i jutro mija 3 tygodnie od porodu a jeszcze ze mnie pokapuje :szok:

a jak zaszłam w ciążę to koleżanka do mnie ale Ci dobrze nie będziesz miała okresu prze 9 miesięcy :confused2: taaaaa ale teraz nadrabiam te braki
 
A ja już się żegnam - jutro z samego ranka jadę do szpitala i pewnie nie będę miała głowy i czasu by tu zajrzeć. Kolejny post już z dzidzią w domku :-D

3majcie mocno kciuki proszę, by wszystko sprawnie i bez komplikacji poszło.
Princi, Olinka wy też trzymajcie się dzielnie i życzę by spotkanie z waszymi maluszkami nastąpiło jak najszybciej :tak:

Zmykam uczcić z M ostatni wieczór z brzuszkiem :-) Pozdrawiam cieplutko
 
Malutka 3mam kciuki
ja bylam w szpiatalu znowu bo uznalam, ze musze jechac bo moze zaczna mi wywolywac porod itp
no i po licznych badaniach i monitorigu stwierdzili, ze mam fantasyczne wyniki i moj synek tez jest ok wiec poscili mnie do domu i jesli nie zaczna sie skurcze to mam sie zglosic we wtorek rano
no i oczywiscie wody odeszly a ani bolesci ani rozwarcia ani skurczyka
czekam
 
reklama
Długo mnie nie było...a tu ju z tyle dziewczynm rozpakowanych ;)

A nie było mnie bo w poniedzialek 21.09 wypuscili nas do domu w środe 23.09 trafiły smy tam spowrotem z mega żółtaczką - blilirubina na 21 ;( i wyszły smy dopiero w sobot e 3.10...katastrofa tyle dni w szpitalu. Dzi s przede mn a druga noc z male nstwem w domu...jedyne o czym marz e to spaćććć reszta jest mi do szczescia nie potrzebna
 
Do góry